Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

A tak poza tym powyciągałeś moje posty z kontekstu, a tak się nie robi.
Jak widać cenisz bardziej chamstwo i cwaniactwo od rzeczowych argumentów - gratuluje i życzę powodzenia na przyszłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 17:53, prior1 napisał:

A tak poza tym powyciągałeś moje posty z kontekstu, a tak się nie robi.

Chamstwo jest chamstwem niezależnie od kontekstu a Ty czystego konta nie miałeś.
Jeśli masz do mojej decyzji jakieś zastrzeżenia zgłoś je na formularz, dalsze rozwlekanie sprawy na forum zostanie potraktowane jako spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponawiam pytanie. Mam problem z wypełnieniem questa Klątwa krwi.

Spoiler

Otóż po filmiku, gdy Henselt przebija Sabrinę sztyletem i każe mi przyjść do jego obozu nie mogę medytować. Wciskam ctrl, wciskam medytację i wyświetla się napis niemożliwe w tym miejscu. Docieram do obozu to samo. Musiałem dopiero poczekać do wieczora by w ogóle wejść do namiotu co było bardzo irytujące. Cóż z tego, gdy później przy okazji badania ciała królobójcy i tak muszę medytować,by wypić Krakwę. W tym przypadku nie da się tego zadania ruszyć dalej. Mam zainstalowany patch 1.1 Wcześniej mogłem medytować. Problem pojawia się dopiero po scence z Henseltem w miejscu kaźni. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 18:42, AntyEvil napisał:

Jak zdobyć umiejętność mocne palce żeby Gerald mógł więcej unieść???

podpisuję się pod pytaniem - jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 18:42, AntyEvil napisał:

Jak zdobyć umiejętność mocne palce żeby Gerald mógł więcej unieść???


Spoiler

W prologu najpierw trzeba oszczędzić Arjena, a następnie w lochach przenieść go do składu oleju.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serce Melitele:

Spoiler

Jak długo muszę bronić Aneżkę przed upiorami? Nie daje rady załatwić wszystkich na raz więc odbiegam i dopiero jak mi się życie uzupełni wracam do walki. I tak już ze 30 minut się bawię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witka
mam taki problem--> jestem w kaedwen i od jednego kupca w obozie kupiłem Schemat: Solidny Kaedweński Miecz Stalowy. Następnie idę do rzemieślnika żeby go zrobić a on mi daje Solidny krótki miecz stalowy, to jakiś bug czy coś:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używaj znaku Quen i spokojnie możesz wrócić do walki. Możliwe że masz jakiegoś buga bo u mnie było max 10 upiorów.

Przemek15-04
To jest znany bug. Raczej nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 19:27, Shelazar napisał:

Serce Melitele:

Ja to pare upiorów ubiłem a potem bawiłem się z nimi z ganianego (tak aby mnie nie trafiły oczywiście), odwracałem ich uwage aż do zakonczenia rytuału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 18:59, Losiunio napisał:

> Jak zdobyć umiejętność mocne palce żeby Gerald mógł więcej unieść???

Spoiler

W prologu najpierw trzeba oszczędzić Arjena, a następnie w lochach przenieść go do
składu oleju.





a żeby zwiększyć poziom tej umiejętności co trzeba zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem u was W2 edycja premium. miało być DLC tylko u was.dałem stówkę..Przez piec dni nie mogłem uruchomić wieśka....teraz DLC jest już dla wszystkich...Za 79.90 zł w Media dostałbym W2 z medalionem....
i z DLC....Czuję się lekko wydymany....Lub wychędożony, jak mawia Zoltan....Czy to jest OK? Robicie w bambuko uczciwych kudzi...Nigdy już nie kupię NIC w Gram.pl....I moi koledzy także....Powodzenia w dalszym robieniu uczciwych ludzi w ...No sami wiecie w co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 19:46, amala40 napisał:

kupiłem u was W2 edycja premium. miało być DLC tylko u was.dałem stówkę..Przez piec dni
nie mogłem uruchomić wieśka....teraz DLC jest już dla wszystkich...Za 79.90 zł w Media
dostałbym W2 z medalionem....
i z DLC....Czuję się lekko wydymany....Lub wychędożony, jak mawia Zoltan....Czy to jest
OK? Robicie w bambuko uczciwych kudzi...Nigdy już nie kupię NIC w Gram.pl....I moi koledzy
także....Powodzenia w dalszym robieniu uczciwych ludzi w ...No sami wiecie w co.

Od początku było mówione, że wszystkie DLC zostaną prędzej czy później udostępnione za darmo. Winić możesz tylko samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale słaby jest ten Draug!

Spoiler

Myślałem, że nie będę mógł sobie poradzić gdy walczyłem z nim pierwszy raz.Nie zadałem mu ciosu, a on mnie zabił.Za drugim razem użyłem parę razy Queen, ale i tak zabrał mi prawie całe HP.Wtedy stanąłem w miejscu, a jak on szarżował to uniknąłem i podszedłem i uderzyłem 5 razy silnym ciosem z boku.Tak mało i go zabiłem.

I jeszcze pytanie.Można po walce z Draugiem, gdy obóz jest zamknięty, zrobić gdzieś zbroję z jego pancerza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 19:46, AntyEvil napisał:

a żeby zwiększyć poziom tej umiejętności co trzeba zrobić ??


Zwiększyć poziom chyba się nie da. Przynajmniej ja tego nie doświadczyłem. W trakcie gry możesz znaleźć przedmioty, które troszeczkę zwiększają udźwig Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować