Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2011 o 20:15, Ostrowiak napisał:

Pancerz, niestety, przegapiłeś.


Dopiero w III akcie będę mógł zrobić czy co?Mam wszystko co potrzebne i przepis.Tylko kto go zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać misję "Zlecenie na harpię"? Wiem że muszę mieć siedem pułapek i je mam. Ale nie wiem za bardzo jak podłożyć te pułapki aby harpie je złapały i zniszczyły swoje gniazdo. I gdzie te pułapki porozstawiać? I co jest z tymi głazami na które reaguje wiedźmiński medalion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo właśnie trochę to dziwne. A spróbuj kartaczami :D Może to coś da. Bo jak przytrzymasz R i najedziesz na gniazdo to ono się podświetli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już nie poruszał tej kwestii ...
nie Uważacie że,owszem,graficznie W2 to pierwsza liga ale czegoś tu brakuje?
że mianowicie gra zatraciła swój pewien ... hmm ... słowiański charakter i klimat ...
brakuje mi tutaj tego klimatu znanego z jedynki,tych wiosek,karczm,pól i lasów,wrzosowisk i bagien
w dwójce wszystko jest takie ... uogólnione,mamy do czynienia z typowym średniowieczem przez co gra traci trochę na indywidualiźmie i staje się trochę nijaka,bezpłciowa jeśli chodzi o klimat i swojskość świata przedstawionego?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem problem problem cholerne bugi w akcie III!

Spoiler

Mianowicie, jestem po dialogu z Shealą, smoka zdzieliłem po łbie, potem jest cutscenka i się ląduje na zrujnowanym kawałku muru, zdaje się że trzeba wleźć wyżej i kontynuować walkę. Niestety, zreczny Geralt nie potrafi tam wejść, zapętla się animacja gdzie przebiera nóżkami i tyle. Cóż z tym zrobić, bo szlag mnie już trafia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 20:57, lis_23 napisał:

Nie wiem czy ktoś już nie poruszał tej kwestii ...

Również to zauważyłem. Najpierw uderzyły mnie jasne i kolorowe odcienie otoczenia, a potem karczmy bez akcyzy na alkohol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 21:01, tykus napisał:

problem problem problem cholerne bugi w akcie III!

Wczytaj poprzedni zapis. Będziesz musiał nadrobić dosłownie 3 minuty gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 20:35, Kraju napisał:

Jak wykonać misję "Zlecenie na harpię"? Wiem że muszę mieć siedem pułapek i je mam. Ale
nie wiem za bardzo jak podłożyć te pułapki aby harpie je złapały i zniszczyły swoje gniazdo.
I gdzie te pułapki porozstawiać? I co jest z tymi głazami na które reaguje wiedźmiński
medalion?


Spoiler

Idziesz do kamieniołomów, gdy zaczynają atakować cię harpie wciskasz R i Geralt kładzie pułapkę, wtedy harpia podlatuje i zabiera tą pułapkę i odlatuje z nią do gniazda no i BUM. Proste. Jak którejś harpia nie weźmie to można ją z powrotem podnieść. A głazy to zadanie "Sen Baltimora", ale to po wykonaniu zadania z polowaniem na królową harpii. A, te pułapki nie działają na inne gatunki harpii, np. te od snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co jest z tymi głazami. Te pułapki po prostu podkładasz jak zobaczysz nadlatujące harpie. Podkładasz i uciekasz w przeciwną stronę. Któraś harpia ją weźmie i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąć Płód endriagi bo mimo iż mam Embrion endriagi to pokazuje mi 2/4 składników a mam Język trolla i Esencje śmierci, więc coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że w kamieniołomach możesz zniszczyć tylko 4 gniazda, pozostałe 3 pułapki musisz podłożyć w Jaskini Snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większych obiekcji nie mam.
Aczkolwiek nie uważasz, że jak ktoś kilak razy pod rząd albo celowo nie czyta co się do niego pisze w odpowiedzi na konkretny post albo odpisuje bzdury - to chyba czytać ze zrozumieniem zbytnio nie umie [albo udaje, że nie umie] ?
I nie moim synem [boże uchowaj] nie jest - aczkolwiek zachowywał się jak pięciolatek co mu zabrali lizaka, niejeden by się zirytował i posłał mu przysłowiowa "wiąchę" ja powściągnąłem się tylko do kąśliwej uwagi.

Ale luz - rozumiem twoje stanowisko, z resztą nie mam zamiaru dalej bawić się w "karm trolla" z tym userem [bo tak subiektywnie oceniam jego postawę], rozmowę skończyłem już kilka stron wstecz.


P.S.
Ktoś pytał o Wiedźmina 2 w Auchanie - nie wiem konkretnie w którym, ale w tym piaseczyńskim był dalej na promocji po 65 zeta, właśnie wróciłem z zakupów i aż sam się zdziwiłem, że cena tak na pysk poleciała [ktoś pisał, że niedługo go będą za friko rozdawać - ja bym poszedł jeszcze dalej, W2 za 2-3 miesiące w CDA za 16.99 xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego tekstury otoczenia [podłoża, jakieś deski, belki itp itd] nawet z ubbersamplingiem w pewnej odległości robią wrażenie, szczegółowe, ultra ostre itp.. ale na bliższych planach niekiedy są bardzo nierówne [czasem się trafi taka faktura otoczenia, że aż można piksele liczyć xD]

W2 wygląda na produkt posiadający "syndrom wcześniaka", jak np DA2.
Obie gry wydane moim zdaniem stanowczo za wcześnie, niedopracowane pod pewnymi względami [no nie oszukujmy się takie DA2 to dobre 12 miesięcy za wcześnie wyszło, Wiesiek na oko tylko z 2-4 w porywach].
Pozostaje liczyć, że patch 1.2 będzie wstępem do dogłębnego połatania gry, bo obecny 1.1 to był tylko na zatkanie nam "paszczy", userzy wyłapali w zasadzie za CDP motyw z podmianą exe na to z GOGa, ci wykombinowali, że to motyw na banalna poprawę wydajności i dali nam patch na zapchajdziurę [Ten patch to bardziej PR, co by kiepski wizerunek i cierpkie pierwsze wrażenie poprawić, niż normalny pełnoprawny fix], community lekko spuściło z tonu z shitstormem, a REDzi mają nieco miejsca na złapanie oddechu.
Byle tylko nie spoczęli na laurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować