Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2011 o 18:48, Sipso2008 napisał:

Z tego co widać na forum, to na laptopach wiedźmina raczej nie warto odpalać, ewidentnie
ich nie lubi.


niekoniecznie :P :) mam msi GX740 i Wiedźmin śmiga aż miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 18:48, Sipso2008 napisał:

Z tego co widać na forum, to na laptopach wiedźmina raczej nie warto odpalać, ewidentnie
ich nie lubi.


niekoniecznie :P :) mam msi GX740 i Wiedźmin śmiga aż miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 19:47, Mefisto napisał:

zainstalowałem nowe sterowniki, zrobiłem odpalam launchera i wsio po angielsku, przeinstalowalem
gre, bylo po Polsku, zainstalował się patch i znowu wszystko mam w eng, w grze skuchy
jak na zdjęciach , kompletny brak dialogów i napisów, nie wiem jak to jest mozliwe...

o rany ROTFL na serio dobrze że używam jedynej słusznej wersji - PL. a czy wybrałeś aby nie instalował wersji ENG bo domyślnie ona też się instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące prologu, więc pozwalam sobie nie używać spoilerów.
O co chodzi z balistą? Jak bym nie kombinował Geralt zawsze mówi trzy stopnie, a z poradnika wynika że może podać prawidłową wartość i Foltest trafi w kogo trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz takie paski, które od góry do dołu są podpisane "I", "II", "III" - celownik. Ustawiasz

Spoiler

półtora

na celu.

Ja zaczynam podejście nr 2 na hardzie (wcześniej rozważyłem różne wersje końcówki z
Spoiler

Vernonem

, teraz będzie druga strona i mag miast miecznika) i wciąż uważam, że wyłapywanie klawiszy to powinni REDzi poprawić. Ostatnie QTE w zamku robiłem naście razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 17:57, piotrekkj napisał:

czesc
mam małe pytanko
mam laptopa:
intel core i3 2,40GHz
ATI Radeon 5470 1GB
4GB RAM
i na takim laptopie na minimalnych ustawieniach mam tylko 11fps
czy to normalne???

dobra trochę późno ale jak patrzę na podzespoły to całkowita normalka. Core i3 2,4 ghz czyli spełnia min. Ram masz wystarczająco. Ale grafa sporo poniżej minimalnych. Nawet jak masz to 1GB i GDDR5 to nie wiele ci to da bo grafa 64bitowa to raz a dwa ma tylko 80 procesorów strumieniowych. Według notebookcheck to grafika klasy 3 czyli bez szału. ja mam na lapie t6500 2,1 Ghz, 3GB RAM i HD 4650 1GB ale na low w 1280x720 wyciągam 25-35 fps. Grafika stara ale wciąż wydajna. Niby 1 GB GDDR3 ale karta jest 128 bitowa i ma 320 procesorów strumieniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 20:12, Liqid napisał:

Masz takie paski, które od góry do dołu są podpisane "I", "II", "III" - celownik. Ustawiasz

Spoiler

półtora

na celu.


Ale mój Geralt mówi trzy, czasem dwa i pół, niezależnie od położenia celownika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 20:32, Ostrowiak napisał:

Celuj w środek drewnianej osłony, powinno wyjść 1,5 stopnia.


Było ze 30 prób, celowałem wyżej, niżej, w prawo, w lewo, całkiem w inne miejsca (max w dół , max w górę) i zawsze, zawsze było dwa i pół albo trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 20:03, Numenpl napisał:

o rany ROTFL na serio dobrze że używam jedynej słusznej wersji - PL. a czy wybrałeś aby
nie instalował wersji ENG bo domyślnie ona też się instaluje.

nic nie zmienialem, zainstalowana była wersja pl i tak grałem, wszystko sie zmieniło po zainstalowaniu nowych sterowników, nawet przywrócenie starych nic nie dało, chyba czeka mnie reinstal systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 20:32, Ostrowiak napisał:

Celuj w środek drewnianej osłony, powinno wyjść 1,5 stopnia.


Małe pytanko dotyczące zadania "Na kacu" zauważyliście tego gościa siedzącego w szafie przy drzwiach w siedzibie Niebieskich Pasów :-O Chyba bug :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie jeszcze jakiś patch optymalizujący? W grze co chwila są spadki wydajności! Cały pierwszy i drugi akt przeszedłem na wysokich detalach, a teraz ostatni boss w drugim akcie (golem przy ktorym ciagle trzeba robic uniki) i mam jakies 4 FPS na najnizszych detalach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 20:38, Lucek napisał:

> Celuj w środek drewnianej osłony, powinno wyjść 1,5 stopnia.

Było ze 30 prób, celowałem wyżej, niżej, w prawo, w lewo, całkiem w inne miejsca (max
w dół , max w górę) i zawsze, zawsze było dwa i pół albo trzy.

Ja trafiłem za drugim razem, a nie trafisz - nic sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 21:09, matis9988 napisał:

Jak dowiedzieć się czegoś więcej o gargulcach w III akcie?

Jeśli żaden ze sprzedawców nie ma książki o nich(ja kupiłem ją już w II akcie), to ten magik-kowal powinien Ci coś o nich powiedzieć. Ban Ard, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Znowu mam problem :p

Spoiler

Tym razem z kejranem
Gdy ubije mu już 3 Macki z Yrden. Wtedy jest ten quick-time z lataniem na macce
Po zrobieniu quicka na Kejrana zawala się most i rzuca on kamieniami
Jak go dalej się bije , bo jakoś nie moge . Podchodze za blisko - śmierć od błyskawić z jeziora
Próbuje z boku - to kamieniami mnie zasypuje
Rozpaczliwie proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć patch 1.1 zepsuł sterowanie za pomocą pada? Chciałem zasiąść ponownie do Wiedźmina od przyszłego tygodnia, tym razem grając na padzie, ale w obecnej sytuacji chyba będę musiał pozostać na klawiaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Podchodzisz od lewej, wchodzisz na zwalony most. Turlaj się na lewo i prawo, albo próbuj po prostu przebiec na koniec mostu "na pałę''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować