Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2011 o 11:53, Pietro87 napisał:

W ogóle nie czytacie tego regulaminu zamawiania tych koszulek =.=...
Ich produkcja skończyła się dnia 1.06.2011.... trochę cierpliwości ludzie...


A o dodatkowych egzemplarzach koszulek coś słyszałeś? Wydaje mi się, że jakaś pomyłka zakradła się do mojego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2011 o 12:08, KrzychW napisał:

A o dodatkowych egzemplarzach koszulek coś słyszałeś? Wydaje mi się, że jakaś pomyłka
zakradła się do mojego zamówienia.


Nie nie słyszałem.
A sam jestem ciekaw czy te koszulki będą potem np w sprzedaży normalnie [bo oprócz zamówionej jeszcze jeden wzór jest fajny i jeśli nie były by sprzedawane w jakiś bandyckich kosmicznych cenach - to jeszcze jedną bym potem normalnie kupił =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie minęły trzy dni i żadnego odzewu.

edit./ a jednak przyszło. Więc dzisiaj wszystkim zaczęli wysyłać potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 12:24, Pietro87 napisał:

jeszcze jeden wzór jest fajny i jeśli nie były by sprzedawane w jakiś bandyckich kosmicznych
cenach - to jeszcze jedną bym potem normalnie kupił =)]


Najprawdopodobniej także bym się skusił, bo faktycznie trzeba było dokonać trudnego wyboru. W końcu ciekawych wzorów jest więcej niż 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może empik się pokusi o sprzedaż innych wzorów niż tylko tej z Geraltem i Triss w dwóch wariantach kolorowych. Ta koszulka w tej sieci sklepów kosztuje 50 zł. Mały wydatek to jest, ale za logo się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym pisane - te koszulki będą dostępne tylko jako rekompensata, nie będzie można ich kupić osobno.
No, chyba, że na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego jeden z wzorów można kupić w empiku? I to nie z białym wilkiem, ale z Triss i Geraltem. Skoro jedną sprzedają to czemu nie te wszystkie. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te na empik.com są niedostępne, więc na razie o braku ekskluzywności nie ma mowy ;) Poza tym "premiera" koszulek była niby 2011-05-12, więc może się po prostu wyprzedały, a ten wzór dodali do reszty z tych co wysysłają w ramach "przeprosin" dla posiadaczy EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plany się zmieniają, a w szczególności w CDP. Fajnie by było jakby te wszystkie wzory można było kupić. Ekskluzywność ekskluzywnością, ale chciałbym jeszcze jedną taką koszulkę i jestem gotowy za nią zapłacić, nawet te 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 08:35, RakuPL napisał:

Mógłbyś rozwinąć tę myśl? Bo nie sądzę, żeby wszystkie płyty były "takie" ;) Są przecież dwa wyjścia albo uwalone napędy (zbieg okoliczności, mało prawdopodobne) albo akurat felerne płyty w jego egzemplarzu W2. Bo mówienie, że wszystkie tak mają uważam za nadużycie :)

Coś z danymi na tych płytach albo ze sposobem w jaki je wytłoczono jest nie tak, bardzo często występujący problem niemożliwości skopiowania zawartości płyta czy zainstalowania gry (błąd CRC) nie wynika (jak początkowo próbowano go tłumaczyć) z tego że napęd nie jest przystosowany do czytania płyt dwuwarstwowych i ewidentnie jest winą samych nośników :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 13:11, Losiunio napisał:

Ktoś sprawdzał jak chodzi Wiesiek na najnowszych sterownikach od nvidii? 275.33 WHQL

Wielu userów z pclaba zauważyło wzrost fpsów nawet o 8-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobić parę innych questów i nabyć doświadczenia. też nie mogłem sobie z nią poradzić, w końcu zarąbałem ją w minutę. królowa endriag jest podatna na ogień, dobrze się sprawdzają noże do rzucania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 23:01, Lex napisał:

Mam pytanie odnośnie zbroi z III aktu. Mianowicie,

Spoiler

jak mogę się dostać do kanałów
gdzie leży trup ze zbroją Ysgith? Od strony pracowni Filippy, czy innej czarodziejki,
jak i miejsca gdzie jest portal do questa Sprzed stuleci mam jedynie zamknięte
kraty. Da się je jakoś otworzyć czy dojść inną drogą?



Spoiler

W budynku po lewej koło mocarnego numy jest zejście do kanałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 11:53, Pietro87 napisał:

W ogóle nie czytacie tego regulaminu zamawiania tych koszulek =.=...
Ich produkcja skończyła się dnia 1.06.2011.... trochę cierpliwości ludzie...


Czytamy, czytamy...

Komunikat w stylu ''oczekuje na realizację'' byłby mniej niepokojący niż ''wstrzymane'', zwłaszcza przy ograniczeniach czasowych odnośnie wysłania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 12:27, Kraju napisał:

edit./ a jednak przyszło. Więc dzisiaj wszystkim zaczęli wysyłać potwierdzenia.

Potwierdzenie czego ? Uwzględnienia reklamacji czy otrzymania zdjęć? Bo ja wysłąłem im zdjecia juz dawno a ostatnią wiadomosć mam z 23 maja o następującej treści: " Reklamacje przekazujemy na bieżąco do CD Projektu. W tym tygodniu firma CD Projekt na podstawie naszych zgłoszeń zamówi nowe popiersia Geralta w firmie, która produkowała je do edycji kolekcjonerskiej. Nie mamy jeszcze informacji kiedy zostaną one wytworzone i wysłane do klientów."
Powinienem dostać jeszcze jakąś wiadomość od nich czy spokojnie czekać ?
PS. Napisali kiedy możemy spodziewać się ich spodziewać itd. ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 11:53, Pietro87 napisał:

W ogóle nie czytacie tego regulaminu zamawiania tych koszulek =.=...
Ich produkcja skończyła się dnia 1.06.2011.... trochę cierpliwości ludzie...


Apropo czytania to bylo powiedziane, ze zamowienia zostana zebrane 01 czerwca 2011 roku i dopiero wtedy zacznie sie produkcja koszulek, a nie koniec produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 18:31, Tieru napisał:

Powinienem dostać jeszcze jakąś wiadomość od nich czy spokojnie czekać ?
PS. Napisali kiedy możemy spodziewać się ich spodziewać itd. ?


Napisali, tylko niektorym nie chce sie czytac. Ot chocby tutaj: http://www.cdprojekt.pl/news/5681/Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_-_uszkodzone_popiersia_Geralta albo tutaj: http://www.gram.pl/news_8AzkHum0_Wiedzmin_2_8211_CDP_przesyla_nowe_wiadomosci_w_sprawie_uszkodzonych_glow_z_Edycji_Kolekcjonerskiej.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować