Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

No i kolejna niespodzianka, W2 na Xpudło. PS3 nie. Będzie flamewar.
EDIT: A "czat" do tego streamu to jakaś porażka... Skąd tylu debili wokół Wieśka? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za... a tak czekałem na wersje dla czarnuli. W sumie się nie dziwie japońce stworzyły mocny sprzęt, ale gniot do programowania... Przynajmniej bagiński zrobił nowy zwiastun gry!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, żałosne, że ten patch 1.2 wyciekł do rosyjskiej wersji już dawno temu, chyba w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale że co? Jako no-life śledzący każdy możliwy news o Wieśku 2 od bardzo dawna, I call bullshit. Wiedziałbym o fryzurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się tego, że CDP Red oleje PS3, a szkoda bo w Polsce raczej więcej sztuk gry sprzedałoby się na tę platformę niż na Xboxa. No ale cóż, ich decyzja, płakać nie będę bo w wersję PC już się zaopatrzyłem.

Niestety, ludzie z CDP Red pokazali, że do zachodnich developerów jednak im trochę brakuje (chyba że była jakaś umowa o exclusiva z M$ więc jakby co to niech mnie ktoś poprawi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fryzurki to DLC wrzucone w patcha a nie jego integralna część.
Te patch notes które pokazali pokrywają się z "rosyjskim" patchem który w dzień premiery krążył po internecie, był dostępny tylko do wersji rosyjskiej, ja nie mogłem go zainstalować na wersji polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,czuję się rozczarowany ...
po co mi W2 na X pudle,skoro gram na PC?
pewnie gra jest tak krótka aby mogła wyjść na X " crapie ",który używa jeszcze DVD ...
i nie,nie psioczę tylko na XBOXA bo i na PS3 W2 by mnie nie interesował
ja,naiwny liczyłem na to że wydadzą ze dwa,trzy dodatkowe akty jako dodatki,które przedłużą rozgrywkę i upodobnią grę do jedynki ... a dostanę/ - jakieś durne fryzurki ... ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie może i nie potrzebne, ale miliony graczy na X360 na pewno ta wiadomość ucieszyła. Szkoda że koniec tego roku to trudny okres dla gier, przez co TW2 może zostać raczej w tyle. A co do fryzur to fajnie że dadzą, w końcu za darmo więc czemu narzekać. Jak kogoś to nie interesuje to niech to pominie. Rozumiem narzekania jakby to było płatne.

marmas
Z tego co wiem, umowa między RED a MS jakaś była, ale niekoniecznie na exa dla ich platformy. Myślę że to jest zabieg czysto finansowy, że gra ukaże się tylko na jednej konsoli. Gry na PS3 robi się dosyć trudno, przez co musieli by wyłożyć większe pokłady finansowe i zatrudnić kolejne osoby do pracy. Skoro gra wyjdzie tylko na X360, oznacza że brakuje im środków na produkcję na PS3. Szkoda tylko że zacznie się flame fanboyów obu konsol. I tak PC górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 21:52, Kraju napisał:

A co do fryzur to fajnie że dadzą, w końcu za darmo więc czemu narzekać.

A o co chodzi, bo nie oglądałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo do Wiedźmina 2 dadzą darmowe DLC, w którym znajdzie się, bodajże sześć fryzur dla Geralta. Będzie je można zmieniać np. u sprzedawcy książek we Flotsam. Jedna z fryzur wygląda jak z Wiedźmina pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak słowem podsumowania konferki CDPR.

1. Bagiński. Fajnie, że jest i będzie pracować nad Wieśkiem na x-pudło. Szkoda, że graczy PC zrobiło się znowu w jajo, a wersji X360 będzie wzbogacona o filmiki by Bagiński. Jednym słowem konsolowcy pewnie dostaną intro i outro, które powinno być w normalnej wersji. Pewnie dla PC będzie wydane jako DLC albo Edycja Rozszerzona - oczywiście po cichu, żeby się nikt nie unosił.

2. DLC. Hurra! Zmiana fryzury Geralta spędzała mi sen z powiek! Teraz wreszcie moje marzenia się spełnią... NOT. A "ekskluzywne" DLC w łatce 1.2 to ciekawe posunięcie. Jestem ciekaw reakcji na rynku amerykańskim, gdzie bardzo pilnowane są rzeczy typu "exclusive".

3. Balans. Może wreszcie Quen poprawią ;s

Konferencja taka sobie. Nowego projektu nie było (bo ciężko uznać Wiedźmina 2 na X360 za nowe IP), nic ciekawego się nie wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 21:59, Abi_Dalzim napisał:

> A co do fryzur to fajnie że dadzą, w końcu za darmo więc czemu narzekać.
A o co chodzi, bo nie oglądałem....


W nowym patchu ma być DLC z pięcioma fryzurami dla Geralta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 21:30, sinir napisał:

Pojawi się też DLC, które wprowadzi m.in. nowe fryzury.


No to czekam na DLC "Tajemniczy Fryzjer" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodają 5 nowych fryzur - będzie można zapłacić u NPCów za przerobienie. Jedna z nich to fryzura z W1, reszta to wariacje kucyków. Z tego, co widziałem, jednym z tych NPC będzie księgarz (?!) z Flotsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie sześć fryzur? Jak pamiętam z filmiku, na końcu został Geralt pokazany w sześciu odmiennych wariantach fryzur. Czy może jedna z nich to stary wygląd Geralta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 22:01, Deathscythe napisał:

Tak słowem podsumowania konferki CDPR.

1. Bagiński. Fajnie, że jest i będzie pracować nad Wieśkiem na x-pudło. Szkoda, że graczy
PC zrobiło się znowu w jajo, a wersji X360 będzie wzbogacona o filmiki by Bagiński. Jednym
słowem konsolowcy pewnie dostaną intro i outro, które powinno być w normalnej wersji.
Pewnie dla PC będzie wydane jako DLC albo Edycja Rozszerzona - oczywiście po cichu, żeby
się nikt nie unosił.

2. DLC. Hurra! Zmiana fryzury Geralta spędzała mi sen z powiek! Teraz wreszcie moje marzenia
się spełnią... NOT. A "ekskluzywne" DLC w łatce 1.2 to ciekawe posunięcie. Jestem ciekaw
reakcji na rynku amerykańskim, gdzie bardzo pilnowane są rzeczy typu "exclusive".

3. Balans. Może wreszcie Quen poprawią ;s

Konferencja taka sobie. Nowego projektu nie było (bo ciężko uznać Wiedźmina 2 na X360
za nowe IP), nic ciekawego się nie wydarzyło.

Brak tego intra i outra boli... gracze 360 zapewne dostaną potężny filmik, który wprowadzi ich w świat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 22:16, Starter napisał:

Brak tego intra i outra boli... gracze 360 zapewne dostaną potężny filmik, który wprowadzi
ich w świat gry.

Wszystkie dodatki zaimplementowane w wersji konsolowej zostaną również udostępnione na PC. Ba! Niektóre dodatki planowane specjalnie do wersji na X360 ukażą się NAJPIERW na PC, a dopiero potem na konsoli. Tak więc nie martwiłbym się o to, że PC-owcy coś stracą.

@marmas

Dnia 02.06.2011 o 22:16, Starter napisał:

Spodziewałem się tego, że CDP Red oleje PS3, a szkoda bo w Polsce raczej więcej sztuk gry sprzedałoby się > na tę platformę niż na Xboxa.

Patriotyzm swoją drogą, biznes swoją. Na zachodzie o wiele więcej konsolowców gra na X360 i wokół tejże konsoli kręci się kult. Owszem, można iść pod prąd panującym trendom i nadal wspierać PC, ale trzeba też trzepać na tym kasę. Aby zarobić na grze porządne pieniądze trzeba ją teraz wydać na przynajmniej jednym rodzaju konsoli. Sama wersją PC zachodu się już nie podbije. Dlatego w ogóle nie dziwi mnie decyzja CDPR odnośnie wersji konsolowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 22:36, Sandro napisał:

Wszystkie dodatki zaimplementowane w wersji konsolowej zostaną również udostępnione na
PC. Ba! Niektóre dodatki planowane specjalnie do wersji na X360 ukażą się NAJPIERW na
PC, a dopiero potem na konsoli. Tak więc nie martwiłbym się o to, że PC-owcy coś stracą.


Tego nie wiemy. Można mieć co najwyżej taką nadzieję.


A jeszcze odnośnie wersji konsolowej, to aneks, który został zaprezentowany wieczorem na GPW dotyczy jedynie Ameryki Północnej. W Polsce pewnie dystrybucją zajmie się sam CDP, ale nie ma nic o aneksie z Namco i dystrybucją poza PL i NA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zapowiedzieli tą Xboxową wersję. Troszkę szkoda mi posiadaczy PS3. Pozostaje czekać tak jak czekałem na wersję PCtową. Tym razem przynajmniej wiem, że na pewno sobie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować