Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Hmmmmmmm, takie pytanie w kwestii zadania Serce Melitele

Spoiler

W obozie powiedziałem Rębaczom, że amulet jest magiczny, ale nie wiadomo jaka to magia, więc Młody w czasie szturmu walczył w pancerzu. Później spotykam go po wyjściu z więzienia i według poradnika dołączonego do gry powinienem wtedy dostać amulet. Niestety, dostaję tylko książkę o smokach, do zdobycia amuletu trzeba się pokazać strażnikom i Młodego zabić. Bug czy błąd poradnika?



Ogólnie gra fajna, ale miejscami durne bugi utrudniają życie
Spoiler

prolog, cela Geralta. Mogę użyć klucza albo sprowokować strażników. Na kilka prób użycie klucza ani razu nie załączyło skryptu i walki na pięści, dopiero prowokacja zadziałała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 13:22, Bambusek napisał:

Dobra, to wyżej już nieaktualne. Widzę, że zadanie jest oznaczone jako ukończone czyli
jest błąd w poradniku...


Spoiler

...amulet dostajesz w prologu - po rozmowie z rębaczami i młodym - trzeba ich przekonać, że lepiej będzie jak ci go dadzą bo i tak jest bezużyteczny.... a później w grze można go odczarować.... :x



odnośnie drugiej kwestii...

Spoiler

...jak uwolnisz się sam to obaj strażnicy wpadną do celi z pałkami... jak sprowokujesz ich werbalnie to będziesz boksował się tylko z jednym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze w

Spoiler

2 akcie wygrana w kosci z krasnoludem i otrzymanie miecza

jest nadal zabugowana? Bo wygralem 3 razy juz po zaladowaniu gry i nadal nic nie mam w ekwipunku.

Tam pisze w tym nowym patchu ze mozna wygrac glowe trolicy w koscianym pokerze, ale ja to zrobilem bez patcha o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 15:34, Gosu napisał:

Tam pisze w tym nowym patchu ze mozna wygrac glowe trolicy w koscianym pokerze, ale ja
to zrobilem bez patcha o.O


Może chodzi o to że

Spoiler

będzie można wygrać ją grając z garbarzem po raz drugi, a nie tylko w pierwszej wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fryzury obadane, pozostanę jednak przy klasycznej, trochę dziwnie w większości wyglądają, choćby Gerwant z krasnoludzkim warkoczykiem :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 16:19, Kraju napisał:

Patch pobrany i zainstalowany przez launcher, tylko ten teraz się nie chce uruchomić.
Ktoś ma podobnie?


U mnie dziala, tylko ze wszystkie ustawienia sie zresetowaly, ustawilem tak jak bylo...ale nie wiem czemu nagle gra sie przycina ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warkoczyk i niski kucyk są praktycznie niewidoczne, wahadło to to samo co flisak, tyle że mocniej ugolone - ot kucyk bez dziwacznej plerezy spadającej na plecy.

Tradycyjne rozpuszczone kłaki z pierwszej części... dziwacznie odstają od nowej twarzy. I framerate padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały patch.. w kolejnym będziemy mogli ogolić Geraltowi pachy i jaja....

Nie no może ostro jadę, ale CDP sobie w wała tnie.
Z tego co widać po zagranicznym forum, to frame-rate ludziom na niektórych konfigach [głównie na win7] poleciał na ryj gorzej jak przed patchem 1.1...

U mnie - zmian zero, czyli losowe spadki animacji jak były tak są [zapisałem sobie 5 zapisów z takich dropo-gennych miejscówek, czasem taką wczytam gra bangla aż miło 40-60 klatek full, a czasem wczytam, przejdę 5 metrów i nagle jebut drop na 18-22... cuda na kiju]

Taki dobry cRPG zajechany przez partactwo twórców... aż żal patrzeć... zaczynam tracić jakiekolwiek nadzieje, że w ogóle poprawią tą kwestię technologiczną [aczkolwiek an forum nvidii jeden z adminów napisał, że kolejne sterowniki mają wnieść spora optymalizację pod kątem konkretnie Wieśka - nie mniej wątpię, żeby takie cyrki jak u niektórych losowe skoki na pulpit czy losowe dropy animacji zostały wyeliminowane, bo to jest problem gównianego niedopracowanego silnika nie sterowników]

Pozostaje cicho i nienawistnie liczyć, że wersja na Xa [nie mam nic do userów x360 - sam czasem pogrywam więc nie zrozumcie mnie źle] zostanie totalną porażką i CDP które dostało w dupę zacznie bardziej dbać o dział co się nazywa "kontrola jakości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zarobić około 4000 w Loc Muine? :)Brakuje mi na pewien miecz.Aktualnie mam 48 orenów, a gra w kości jakoś mi nie idzie.Jak dobrze grać?Mam zawsze parę, czasami dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 17:16, matis9988 napisał:

Jak zarobić około 4000 w Loc Muine? :)Brakuje mi na pewien miecz.Aktualnie mam 48 orenów,
a gra w kości jakoś mi nie idzie.Jak dobrze grać?Mam zawsze parę, czasami dwie.


Jeżeli chodzi ci o stalowy to nie warto, gdyż

Spoiler

u byle jakiego nilfagardczyka

znajdziesz porządny.
Sprzedawaj składniki, mutageny i inne śmieci.


Patch pobierajcie ze strony, mi pobiera z 230KB/s.

http://www.pl.thewitcher.com/patch1-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 17:17, Growin napisał:

Ja j**ię. 6-20 kb/s. Launcher w W2 wymiata. Do jutra może się ściągnie.

no u mnie na 50 Mb łączu z linka 308 kb/s wcześniej plik iso C&C 1 4,9MB/s (wersja legit żeby nie było gadki o piractwie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować