Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2011 o 23:32, Harrolfo napisał:

Spróbuj może ustawić 1366x768?
Ja w takiej rozdzielczości gram i nie mam pasów.


Ogólnie, mógłbym napisać, czytaj ze zrozumieniem, ale to by było niemiłe.

Po drugie, przy monitorze 4:3 nie można ustawić takiej rozdzielczości, jak 1366:768

Po trzecie, moje zapytanie tyczyło sie tego, że jeżeli ktoś jeszcze ma monitor 4:3 i ma problem z paskami, może mógłbym mu dac moje ustawienia i to by mu pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące III Aktu.

Spoiler

Czy wybór uratowania corki Foltesta, przekreśla dalszy ciąg relacji z Triss? Wybrałem ścieżkę Rochea i wynikałaby z tego dalsza pomoc dla Temerczyków, ale zamierzam też sprawdzić, co dalej dzieje się z czarodziejką i nie wiem, czy przypadkiem nie przekreślę rozwoju wypadków z tym związanych.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Triss będziesz miał okazję jeszcze spotkać, nie powiem dokładnie co i jak aby za dużo nie spoilować. Ale przez inny wybór niż uratowanie jej, nie spowoduje w żadnym wypadku jej śmierci czy jakiegoś "focha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 23:07, ChrisBgnr napisał:

Ok, pewnie masz rację. Trochę się zapędziłem. Co jednak nie zmienia faktu, że technicznie
rzecz biorąc taki rozrzut w fps nie powienien mieć miejsca.

techniczne telefere no jak można przyrównywać e6400 do Core i3 540 nawet na nie trzeźwo ciężko przechodzi to co piszesz. Ty masz 2 rdzenie on 2 ale ma HT czyli praktycznie 2x2= 4. Przepaść między twoim a jego jest ogromna. Gra miała wykorzystywać maks 6 rdzeni więc to naturalne że wymaga takiego a nie owakiego peceta. Ogólnie patch 1.2 polepszył mi wydajność - koniec z 1280x720 blee.......
obecne ustawienia 20-30 fps i dla mnie gites XD

20110606000653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 00:05, Kraju napisał:

Spoiler

Triss będziesz miał okazję jeszcze spotkać, nie powiem dokładnie co i jak aby za dużo
nie spoilować. Ale przez inny wybór niż uratowanie jej, nie spowoduje w żadnym wypadku
jej śmierci czy jakiegoś "focha".



Dzięki. Chodziło mi głównie wlaśnie o tego "focha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 00:47, sinir napisał:

Który .exe zapewnia lepszą wydajność w wersji pudełkowej W2: ten z wersji 1.2 czy ten
z GOGa?


Wersja 1.1 usuwa DRM, więc praktycznie różnicy już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą wydajność zapewnia patch 1.2 :)
U mnie po jego wgraniu (i zaktualizowaniu sterowników i biosu) zamiast przycinającej się gry na minimalnych ustawieniach mogę grać z FPS-ami <25,32> na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 00:49, Kraju napisał:

Wersja 1.1 usuwa DRM, więc praktycznie różnicy już nie ma.


Dzięki, tak myślałem, ale wolałem się upewnić.

Zastanawiam się nad drugim przejściem Wiedźmaka, tym razem z Roachem. Cholernie mnie korci, ale z drugiej strony chciałbym poczekać na jakieś poprawki, zbalansowanie (słyszałem że mag jest imba z Quenem) i DLC. Chciałem też poczekać na upgrade komputera, ale od kiedy wziąłem plik z GOGa mogę na moim (ponad 2,5-letnim) kompie z podpisu grać na "wysokich" w 40 FPS-ach, czyli więcej nie potrzebuję. Ale chyba jednak poczekam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 01:01, Monti0512 napisał:

Jaki był wasz najwyższy level, z jakim ukończyliście grę? Mój to 32.


35-ty i to maksymalny dla tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może ktoś już poruszał ten problem, ale wybaczcie - nie mam nerwów do gramowej wyszukiwarki o 1.30 w nocy... Próbowałem coś wyszukać, ale za każdym razem wywala mnie na stronę główną forum. No, ale o co chodzi... Ano chodzi o to, że patch 1.2 ładnie i szybko się instaluje, ale tuż przed zakończeniem wyskakuje jakiś błąd i gra pozostaje w wersji 1.1. Żadnych detali, po prostu informacja o błędzie w trakcie aktualizacji gry. Znajdzie się na to jakaś rada? Jest jeszcze druga sprawa. Po wejściu do menu głównego gry wszystkie opcje mają przedrostek "menu", np. menunowagra, menuopcje, menudodatki itp. Czyżbym coś zepsuł przez tego patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 01:33, Sandro napisał:

Ano chodzi o to, że patch 1.2 ładnie i szybko się instaluje,
ale tuż przed zakończeniem wyskakuje jakiś błąd i gra pozostaje w wersji 1.1. Żadnych
detali, po prostu informacja o błędzie w trakcie aktualizacji gry. Znajdzie się na to
jakaś rada?


Odninstaluj wszystkie DLC oprocz Trolla. Powinno pomoc na oba problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 01:37, Wojman napisał:

Odninstaluj wszystkie DLC oprocz Trolla. Powinno pomoc na oba problemy.

To znaczy ręcznie je usunąć z odpowiedniego folderu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 01:40, Sandro napisał:

To znaczy ręcznie je usunąć z odpowiedniego folderu?


Tak. Jesli dobrze pamietam DLCki sa w "Moje Dokumenty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować