Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2011 o 16:10, Budo napisał:

Po co komu zbroja Vranów

Spoiler

na pół godziny gry

? W ogóle w trzecim akcie jest cokolwiek do roboty oprócz fabuły?

Kilka drobnych questów pobocznych (polowanie na gargulce, zakończenie siłowania się na rękę itp.) i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadanie z Mocarnym Numą i Manuskrypt .

Ale dokładnie z tą zbroją. Mogliby chociaż umożliwić granie z tymi fantami co mieliśmy podczas rozpoczynania nowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle grał ktoś alchemikiem na hardzie? Chciałbym spróbować, bo magiem na normalu po pierwszym akcie nic nie stanowiło wyzwania.

Crew 900---> jaki manuskrypt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 16:21, Budo napisał:

Crew 900---> jaki manuskrypt?

Spoiler

Możesz go znaleźć w II Akcie w piwnicy pod zrujnowanym domem nad plażą. Jeśli go nie oddałeś to w III Akcie możesz zakończyć quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak sobie dzisiaj przeglądałem sklep gram.pl i coś mi się przypomniało
Koszulka zamówiona 23.05.2011
Dzisiaj 14.06.2011 "status zamówienia wstrzymany "
0 odpowiedzi na moje maile itp...
Nie ma co profesjonalna rekompensata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 14:08, MarcusBrutus napisał:

O symbolice biedronki już na forum było Np.: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=10694


Dzięki.

Dnia 14.06.2011 o 14:08, MarcusBrutus napisał:

Z 18 zakończeń(...)


Przy pierwszym "przejściu gry" nikt się nie kręcił, dopiero po drugim rozegraniu starcia z

Spoiler

Letho

, wystąpił ów defekt.

Ale mnie i tak najbardziej z bugów irytuje czasowa nieśmiertelność-niedowładność Geralta występująca czasem przy znaku Quen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś potrafił czytać tamtego newsa, gdzie był podany link do zamówienia, to byś wszystko wiedział. Nie ma to jak profesjonalny gracz...
Produkcja koszulek zaczęła się od 1 czerwca. Wysyłka została zaplanowana na lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest z kompatybilnością zapisów między wersjami? Grałem na czystej grze ostatnio, w między czasie zainstalowałem te dwie łatki. Czy mogę nadal wczytać moje stareńkie zapisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczytać możesz, a jak będą działać to loteria.
Niektórym spada dosyć skrajnie wydajność, innym występują błędy, bugi [błędne wpisy, nazwy] zwisy...

Kompatybilność jest dyskusyjna i mocno losowa [moje stare zapisy z 1.1 chodzą nieporównywalnie gorzej niż moja nowa czysta rozgrywka na patchu 1.2 od początku]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie zakończenia gry. Czy gra przechowuje automatyczne zapisy stanu gry z pierwszego przejścia gry w przypadku, gdy chciałoby się przejść grę po raz kolejny? chodzi o to żeby czasem nie stracić zapisu z końcówki, bo się okaże, że gra nadpisuje już obecne automatyczne punkty zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest problem po jednorazowym zakończeniu gry skopiować sobie gdzieś folder z dwoma-trzema ostatnimi auto-zapisami ?
Skończysz grę konkretną ścieżką, kopiujesz ważący 10-20 mega folder z dwoma-trzema końcowymi auto-zapisami, opisujesz jako "Kopia Zapasowa Zapisu - Sieczka XYZ, Gra Skończona 100%".
Wyjdzie Wiesiek III to sobie wrzucisz save jaki chcesz importować w odpowiedni katalog i po problemie.


Niektórzy lubią sobie mnożyć i stwarzać problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 19:38, Pietro87 napisał:

Niektórzy lubią sobie mnożyć i stwarzać problemy :)


Niektórzy nie potrafią się przyznać, że czegoś nie wiedzą albo po prostu milczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie nie wiem na 100% czy nadpiszą, w teorii grając pierwszy raz, nawet wczytując save wcześniejszy niż miałem najwyższy auto - nic się nie nadpisywało [czytaj miałem dwa auto-zapisy z jednego punktu na oddzielnych plikach], ale czy się na 100% nie nadpisze nie wiem.
Bo zamiast stwarzać sobie jakieś dziwne komplikacje skopiowałem sobie zapis z końcówki w inny katalog w odpowiednio do tego utworzonym folderze w dokumentach i wyczyściłem zapisy, nie stwarzając sobie na silę jakiś dziwnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Za co dostaje się "targowanie się"? Za targowanie przy zapłacie za kejrana?
W ogóle jest gdzieś pełna lista atrybutów do zdobycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 19:53, Budo napisał:

Za co dostaje się "targowanie się"? Za targowanie przy zapłacie za kejrana?

Za udane wytargowanie korzystnej ceny.

Dnia 14.06.2011 o 19:53, Budo napisał:

W ogóle jest gdzieś pełna lista atrybutów do zdobycia?

http://witcher.wikia.com/wiki/Character_attributes#Abilities

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Na początku pierwszego aktu nie powinienem mieć srebrnego miecza, a go musiałbym wykuć. U mnie jednak on był od początku.

Wszystko jest w porządku? Niby mały błąd, ale mnie ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować