Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2011 o 15:15, Elwro napisał:

Ale jak mam się o tym przekonać (konto na GOG mam)? Gość niczego mi nie dał... Z góry
dzięki za informację.

W dodatkach miał się niby pojawić link: http://www.goodoldmonk.com/
Ja wygrałem, i go nie mam. A, że CDP nie sprawdza tego to możesz zrobić sobie zakupy wchodząc, na powyższą stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie spodnie, buty i rękawice w grze dają maksimum +1 do pancerza? Bo jestem w drugim akcie i nic lepszego jeszcze nie znalazłem. Spodni i rękawic nie wymieniłem od prologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 19:10, Madoc napisał:

Wszystkie spodnie, buty i rękawice w grze dają maksimum +1 do pancerza? Bo jestem w drugim akcie i nic lepszego jeszcze nie znalazłem. Spodni i rękawic nie wymieniłem od prologu.

Rękawice Starszej Krwi dają +2 do pancerza zaś Spodnie Starszej Krwi +3,

Spoiler

oba te przedmioty można zdobyć w III Akcie.

Z tego co się orientuję w grze nie ma żadnych butów o wyższej klasie pancerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z petardami, wytworzyłem sobie kilka gwiazd słonecznych, ale nie mogę ich użyć bo w ekwipunku mam cały czas kartacze, nawet jeśli je zużyję to nadal mam ikonkę kartaczy widoczną. Nie mogę przez to używać żadnych innych petard da się coś z tym bugiem zrobić, jakby co to gram na patchu 1.2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 19:47, Meketh napisał:

Witam mam problem z petardami, wytworzyłem sobie kilka gwiazd słonecznych, ale nie mogę
ich użyć bo w ekwipunku mam cały czas kartacze, nawet jeśli je zużyję to nadal mam ikonkę
kartaczy widoczną. Nie mogę przez to używać żadnych innych petard da się coś z tym bugiem
zrobić, jakby co to gram na patchu 1.2 .


A wybierasz je w menu szybkiego wyboru (ctrl i z listy po prawej), najpierw oczywiście w ekwipunku wsadź je do slota odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 19:47, Meketh napisał:

Witam mam problem z petardami


Jak chyba każdy. Trochę się zacinają. Z paska przenieś to co zostało do ekwipunku. Ewentualnie nowe petardy umieść w innych slotach. A potem wybieraj naciskając "4".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2011 o 20:00, falcon33 napisał:

A wybierasz je w menu szybkiego wyboru (ctrl i z listy po prawej), najpierw oczywiście
w ekwipunku wsadź je do slota odpowiedniego


Ok dzięki problem rozwiązany, tylko zdziwiło mnie to że nie dało się tego zrobić z poziomu ekwipunku, cóż widać że betatesty Wiedżmina 2 na dobre się jeszcze nie skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wybrałem jaka pierwsza ścieżkę Vernona Roschea, a jak drugi raz bede grał to Iorwetha

Jedno mnie cieszy e gra jest na 2 razy co najmniej do przejścia, inne ścieżki, całkiem inna gra.

Na początku II aktu wkurzają mnie upiory, nie mam eliksirów bo nie miałem kiedy i jak je wypić a tych upiorów jest dużo i po dłuższej walce jestem pokonany Wam tez ciężko ich pokonać, znaczy jak mnie atakują 2-3 na raz najwięcej dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 22:06, karolekx23x napisał:

Spoiler

Wybrałem jaka pierwsza ścieżkę Vernona Roschea, a jak drugi raz bede grał to Iorwetha

Jedno mnie cieszy e gra jest na 2 razy co najmniej do przejścia, inne ścieżki, całkiem
inna gra.

Na początku II aktu wkurzają mnie upiory, nie mam eliksirów bo nie miałem kiedy i jak
je wypić a tych upiorów jest dużo i po dłuższej walce jestem pokonany Wam tez ciężko
ich pokonać, znaczy jak mnie atakują 2-3 na raz najwięcej dostaje


Quen i walka z doskoku (cios, dwa i zwiewamy), w tej części upiory są wymagającym przeciwnikiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem sie bo po patchu 1,2 wychodzi mi gra do pulpitu.
zapisów nie można usunąć,a miało byc i jest ich pełno.

Oraz to ze wybrałem petardy w pasku szybkiego wybierania i użyłem wszystkie, niby pokazane jest ze mam, a chce użyć 2 rodzaju i w okienko przestawiłem te drugie naciskam klawisz i żadnych nie rzuca.

Co jest, Wy tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 22:28, Crew_900 napisał:

Mi też nieraz gra wysypuje się do pulpitu bez żadnego błędu. A usuwać można, wystarczy
przycisnąć przycisk Delete.


jak ja tam nie mam przycisku delte tak jak wczesniej nie miałem. a z tymi petardami ?

Po patchu 1.2 nie mam czegos takiego jak Delte i co mam zrobić ?
A przez ilosć zapisów coraz dłuzej wczytuje sie zapis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 22:19, karolekx23x napisał:

Wkurzyłem sie bo po patchu 1,2 wychodzi mi gra do pulpitu.

Okazjonalnie też mi się to zdarza.

Dnia 15.06.2011 o 22:19, karolekx23x napisał:

zapisów nie można usunąć,a miało byc i jest ich pełno.

Jak nie można usunąć jak można? Najeżdżasz mychą na zapis do usunięcia, [Del], [Enter]. I tak z każdym zapisem, którego chcesz się pozbyć.

Co do petard - znany REDom błąd, może w patchu 1.3 naprawią. Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się pojawił dziwny błąd a mianowicie gdy awansuje nie mogę wykupić umiejętności a rozwiązaniem tego jest zmiana poziomu trudności. I tak robię po każdym zdobyciu talentu. A ogólnie gra chodzi dobrze i z 3 razy mnie wywaliło podczas grania w Wieśka a już 4 raz kampanie przechodzę częściej jednak mi się zdarza błąd z dźwiękiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do momentu odniesienia obrażeń?
Wiele osób się na to skarżyło na stronie Wiedźmina, więc może twórcy to naprawią, bo jest to upierdliwy błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować