Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie


Troll z Flotsam ma coś ciekawego przy sobie? Nie chce mi się z nim prać jakoś specjalnie, ale ciekawość gracza robi swoje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Język trolla, trofeum z trolla i jakieś tam pierdółki

:)
Ja w każdym razie już w 2/3 moich przejść go nie zabijam, bo ma świetne teksty - "
Spoiler

Krasnolud, daj wódki

".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś sugestie co do zlecenia na harpie? - tzn.gdzie dokładnie i w jakiej ilości rozkładać pułapki?
jak na razie,najwięcej udało mi się zniszczyć cztery gniazda i harpie przestały się pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przechodzę grę pierwszy raz, obecnie jestem w Vergen (2 akt / Roche)
wykupuję talenty w sumie na razie tylko ogólne + miecznik
warto rozdać trochę w innych gałęziach czy lepiej jedną ścieżkę a konkretnie?
(w sumie nie wiem ile tych talentów będzie jeszcze)

drugie pytanie: te wiedźmińskie podkładki o kosmicznej cenie to do jakich myszek są?
laserowych / optycznych - bo chyba nie kulkowych :) - nie śmiać się - nie znam się na tych wynalazkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 00:05, lis_23 napisał:

jak na razie,najwięcej udało mi się zniszczyć cztery gniazda i harpie przestały się pokazywać.


Spoiler

Wykonując jedną z głównych misji dostaniesz się do lokacji z pozostałymi gniazdami (za drzwiami na dole kamieniołomu).

Ja także trochę poplątałem się z tym zadaniem, bo informacje w dzienniku są dość lakoniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 00:07, Harrolfo napisał:

Bo rozstawiasz tylko tam, gdzie niedaleko widzisz gniazdo :)

4 gniazda są w

Spoiler

kamieniołomach

, 3 w
Spoiler

jaskini


Spoiler


A o jaką jaskinię chodzi? - mi raz udało się zniszczyć cztery gniazda w kamieniołomach i innym razem,trzy w kamieniołomach i jedno po drodze w miejsce w którym znajduje się trollica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 00:33, moonman napisał:

warto rozdać trochę w innych gałęziach czy lepiej jedną ścieżkę a konkretnie?
(w sumie nie wiem ile tych talentów będzie jeszcze)


Talentów będzie nie więcej

Spoiler

niż 35

. A jeżeli chodzi o rozwój postaci, koniecznie poświęć punkty na znak Quen. Baaaardzo ułatwi życie. To chyba najlepsza inwestycja w umiejętności Geralta. Oprócz tego można podnieść obrażenia pułapek i petard, oraz turlanko/odskok na większą odleglość. Reszta, to rozwój konkretnej gałęzi drzewka umiejętności, aby dobić do momentu generowania adrenaliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Chodzi o tą jaskinię, do której wchodzisz na dole, wąską bramą, która jest na dole kamieniołomów. Kamieniołomami nazywam te kilka kondygnacji w lesie, za chatą, gdzie na każdej kondygnacji jest drewniana kładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził, jak już kolega wspomniał, wymaksować Quen i zainwestować w co najmniej drugi poziom Aard.
A tak, to raczej w szermierkę lub w magię. Znaki i Miecze to najlepsze bronie Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 00:44, Harrolfo napisał:

A tak, to raczej w szermierkę lub w magię. Znaki i Miecze to najlepsze bronie Geralta.


Jednak tylko 2 talenty na petardy i pulapki bardzo uproszczą walki z bosami, a nie zablokują rozwoju konkretnej postaci. Tak niewielką ilość spokojnie można poświęcić będąc nawet magiem lub szemierzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 00:40, KrzychW napisał:

> warto rozdać trochę w innych gałęziach czy lepiej jedną ścieżkę a konkretnie?
> (w sumie nie wiem ile tych talentów będzie jeszcze)
>

Talentów będzie nie więcej

Spoiler

niż 35

.


Psst,

Spoiler

34

.

Co do rozwoju postaci, to Quen wygrywa grę, ja sobie teraz chyba przejdę alchemikiem, w sumie kartacza dobra rzecz.
Btw jak rzucanie nożami? Jeszcze nie wykupiłem ani jednego punktu, bo trochę mi żal, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 22:41, Harrolfo napisał:

Do momentu odniesienia obrażeń?
Wiele osób się na to skarżyło na stronie Wiedźmina, więc może twórcy to naprawią, bo
jest to upierdliwy błąd.

Możliwe, zazwyczaj po prostu ginąłem po takim błędzie, więc nie pamiętam. Co nie znaczy, że bez tego błędu nie ginę. Wczoraj walkę z duchami w krasnoludzkich katakumbach rozgrywałem dosłownie 6 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 08:53, Budo napisał:

Co do rozwoju postaci, to Quen wygrywa grę, ja sobie teraz chyba przejdę alchemikiem,
w sumie kartacza dobra rzecz.
Btw jak rzucanie nożami? Jeszcze nie wykupiłem ani jednego punktu, bo trochę mi żal,
warto?

Jestem w drugim akcie dopiero, ale nie przydało mi się za bardzo jak na razie. Wykupiłem, bo brzmiało cool (bo co jest bardziej cool od rzucania nożami, prócz Optimusa Prime''a?). Czasem sobie w kogoś rzucę, bo trochę rozprasza przeciwników, użyłem też podczas walki z

Spoiler

Letho i sukkubem, żeby zdjąć im tarcze na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 08:53, Budo napisał:

Co do rozwoju postaci, to Quen wygrywa grę, ja sobie teraz chyba przejdę alchemikiem,
w sumie kartacza dobra rzecz.
Btw jak rzucanie nożami? Jeszcze nie wykupiłem ani jednego punktu, bo trochę mi żal,
warto?


Z umiejętności alchemika wybrałem wzmocnienie obrażeń petardami i pułapkami i muszę przyznać, że to dobrze zainwestowane talenty.

Spoiler

Drauga

pokonałem zupełnie bez trudu i kosztowało to mnie kilkanaście pułapek, a może nawet około 10. Oczywiście Quen dołożył trochę obrażeń.
Rzucenie nożami wykupiłem za 1 talent, ponieważ było to potrzebne (chyba, bo nie sprawdzałem innych opcji) w I Akcie
Spoiler

do konkursu z panienką z Niebiekich Pasów

. Poza tym, nie bardzo mi się podobało i kilka razy miałem wrażenie, że nie trafiam w przeciwnika pomimo starannego celowania.
Ścieżka alchemika może być całkiem ciekawa i niekoniecznie trudna. Oczywiście o ile 2 talenty pójdą na odskoki i kilka na rozwinięcie Quen, bo bez tego znaku, poziom trudny może być niezłym wyzwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to patch z poprawkami formatu obrazu, miał ukazać się pod koniec czerwca. Jako że wiemy iż patch 1.3 poprawi chociaż format 4:3 (dale nic nie wiadomo o 16:10), to można przypuszczać i zarazem szukać patcha w okolicach ostatnich dni czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 11:45, KrzychW napisał:

Rzucenie nożami wykupiłem za 1 talent, ponieważ było to potrzebne (chyba, bo nie sprawdzałem innych opcji) w I Akcie

Spoiler

do konkursu z panienką z Niebiekich Pasów

.

Spoiler

Wykupienie tej umiejętności nie jest konieczne do uczestniczenia (lub wygrania) w tym konkursie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 12:28, Kraju napisał:

Z tego co wiem to patch z poprawkami formatu obrazu, miał ukazać się pod koniec czerwca.
Jako że wiemy iż patch 1.3 poprawi chociaż format 4:3 (dale nic nie wiadomo o 16:10),
to można przypuszczać i zarazem szukać patcha w okolicach ostatnich dni czerwca.

To widzę, że trzeba Wieśka 1 przejść od początku bo niestety mam monitor 4:3 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować