Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ekhm, otóż zainwestowałem w umiejętności wiedźmińskie, (najkrótsze drzewko u góry) i się zastanawiam czy dobrze zrobiłem, czy nie lepiej od razu iść w któraś z głównych ścieżek??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 14:20, Madoc napisał:

Spoiler

W którym momencie można rozegrać ten konkurs rzucania nożami?




Jak wejdziesz do budynku gdzie rezydują niebieskie pasy i pogadasz z siedzącymi przy stole (ci którzy cię zapraszają do picia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z maila o koszulkach:
logo sklepu

Witaj,

Dziękujemy za złożenie zamówienia na koszulkę wiedźmińską będącą rekompensatą dla tych, którzy nie mogli aktywować Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 2 w założonym terminie.
Poniżej zamieściliśmy kilka ważnych informacji związanych z wysyłką koszulek.

Przyjmowanie zamówień na koszulki zostało zakończone, a koszulki są już produkowane.

Przewidywany termin wysyłki koszulek to 12-15 lipca 2011. O dokładnym terminie zakończenia produkcji i rozpoczęciu wysyłki poinformujemy w osobnym komunikacie.

Upominek zostanie do Ciebie wysłany pod ten sam adres, pod który wysłana została Edycja Kolekcjonerska lub do punktu GO24, w którym ją odebrałeś (o ile nie zgłosiłeś prośby o zmianę tych danych do naszego Działu Obsługi Klienta lub e-mailem na adres wiedzmin2@gram.pl).

Ze względu na okres wakacyjny 7 dni przed planowanym terminem wysyłki otrzymasz e-mail z prośbą o potwierdzenie danych do wysyłki. Zamówienie zostanie wysłane po potwierdzeniu przez Ciebie tych danych. W przypadku nieodebrania przesyłki koszulka nie zostanie wysłana ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 13:08, Karharot napisał:

Spoiler

Wykupienie tej umiejętności nie jest konieczne do uczestniczenia (lub wygrania) w
tym konkursie ;)



Za pierwszym podejściem do tego zadania cosik mi nie wychodziło z rzucaniem nożami i doszedłem do wniosku, że to wina "niedorozwoju" postaci, więc cofnąłem się do wcześniejszego sejwa, wydałem wolny talencik i poszło. Dopiero później okazało się, iż podobnie niemarawo rzucało mi się dalej, więc pomyślałem, iż 1 talent okazał się niezamierzoną rozrzutnościa i jak widać, miałem rację. Co prawda w dalszej rozgrywce, co chciałem, to rozwinąłem i punktów mi nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 14:38, Harrolfo napisał:

Z maila o koszulkach:
logo sklepu

Witaj,

Dziękujemy za złożenie zamówienia na koszulkę wiedźmińską będącą rekompensatą dla tych,
którzy nie mogli aktywować Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 2 w założonym terminie.
Poniżej zamieściliśmy kilka ważnych informacji związanych z wysyłką koszulek.

Przyjmowanie zamówień na koszulki zostało zakończone, a koszulki są już produkowane.

Przewidywany termin wysyłki koszulek to 12-15 lipca 2011. O dokładnym terminie zakończenia
produkcji i rozpoczęciu wysyłki poinformujemy w osobnym komunikacie.

Upominek zostanie do Ciebie wysłany pod ten sam adres, pod który wysłana została
Edycja Kolekcjonerska lub do punktu GO24, w którym ją odebrałeś (o ile nie zgłosiłeś
prośby o zmianę tych danych do naszego Działu Obsługi Klienta lub e-mailem na adres wiedzmin2@gram.pl).

Ze względu na okres wakacyjny 7 dni przed planowanym terminem wysyłki otrzymasz e-mail
z prośbą o potwierdzenie danych do wysyłki. Zamówienie zostanie wysłane po potwierdzeniu
przez Ciebie tych danych. W przypadku nieodebrania przesyłki koszulka nie zostanie wysłana
ponownie.

7 dni? Są wakacje, więc mam dłuższe wyjazdy, na których nie mam jak odebrać e-maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo znalazłem Easter Egga będącego odniesieniem do premiery DNF. Zadanie

Spoiler

"Rzeka Tajemnic"



Wyszło DNF to i świnie zaczynają nad Flotsam latać :P

20110616155644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 15:58, Ostrowiak napisał:

Że świnie zaczną latać to popularne porzekadło, nijak z DNF nie jest związane.


Może, ale nie musi. Znająć CDPR to może być powiązane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jak to czytałem po raz pierwszy, od razu nasunął mnie się DNF. Całkiem możliwe że to jest odniesienie do premiery długo wyczekiwanej gry z Dukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do zadania

Spoiler

Sprzed stuleci

. Dopiero za drugim przejściem na nie trafiłem.... nieważne.
Spoiler

Jestem już w sali ze strażnikiem, chcę się z nim klepać, ale nie daję rady, nawet na łatwym, przez te cholerne gargulce. Wyczytałem, że jak się zgasi pochodnie, to strażnik nie będzie w stanie ich przyzwać. No i tu się pojawia szkopuł, bo w żaden sposób nie mogę zgasić tych pochodni. Mam wersję 1.2. Pomóżcie, bo nie chcę kląć 3 godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 16:16, JayC napisał:

Mam pytanie do zadania

Spoiler

Sprzed stuleci

. Dopiero za drugim przejściem na nie trafiłem....
nieważne.
Spoiler

Jestem już w sali ze strażnikiem, chcę się z nim klepać, ale nie daję rady,
nawet na łatwym, przez te cholerne gargulce. Wyczytałem, że jak się zgasi pochodnie,
to strażnik nie będzie w stanie ich przyzwać. No i tu się pojawia szkopuł, bo w żaden
sposób nie mogę zgasić tych pochodni. Mam wersję 1.2. Pomóżcie, bo nie chcę kląć 3 godzinę.


Spoiler

Innego sposobu nie ma oprócz walki jak nie chcesz być wybrańcem. Jedna z fajniejszych i bardziej wymagających walk w całej grze wg. mnie, ah te niezapomniane komentarze jakie słyszeli moi kumple gdy to robiłem. XD
Zajęło to jakieś 40 minut prób na trudnym, trzeba łyknąć eliksiry na zwiększenie obrażeń, na quenie oraz unikach(ulepszenie uników jest OBOWIĄZKOWE, po prostu bez nich nie zwiejesz od ataków) biegać w koło sali i walczyć najpierw wybijając gargulce(co zabijają 1-2 uderzeniami: D). Za to nagroda to smocze łuski, wzmocnienie vranów oraz najlepszy kij w grze (coś tam operatora). Spróbuje jeszcze na wyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 16:22, Gol_Galad napisał:

Spoiler

Innego sposobu nie ma oprócz walki jak nie chcesz być wybrańcem. Jedna z fajniejszych
i bardziej wymagających walk w całej grze wg. mnie, ah te niezapomniane komentarze jakie
słyszeli moi kumple gdy to robiłem. XD
Zajęło to jakieś 40 minut prób na trudnym, trzeba łyknąć eliksiry na zwiększenie obrażeń,
na quenie oraz unikach(ulepszenie uników jest OBOWIĄZKOWE, po prostu bez nich nie zwiejesz
od ataków) biegać w koło sali i walczyć najpierw wybijając gargulce(co zabijają 1-2 uderzeniami:
D). Za to nagroda to smocze łuski, wzmocnienie vranów oraz najlepszy kij w grze (coś
tam operatora). Spróbuje jeszcze na wyższym poziomie.



Spoiler

Mówisz poważnie czy "kij" to określenie na miecz? Kuźwa, mam już ulepszoną zbroję vranów, miecz Caerme, Addan Deith ulepszony 3 runami ognia, zrobiłem hybrydę szermierza i maga (niestety, nie dałem w uniki) i dostaję wp... w potylicę aż miło. Jak się gargulce dobierają to już nie ma zmiłuj.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 16:37, JayC napisał:

Spoiler

Mówisz poważnie czy "kij" to określenie na miecz? Kuźwa, mam już ulepszoną zbroję
vranów, miecz Caerme, Addan Deith ulepszony 3 runami ognia, zrobiłem hybrydę szermierza
i maga (niestety, nie dałem w uniki) i dostaję wp... w potylicę aż miło. Jak się gargulce
dobierają to już nie ma zmiłuj.


Spoiler

Kij, nie miecz. Chyba nazywało się to Laska Operatora 40-60 obrażeń, 85% na powalenie albo ogłuszenie, jeszcze jakiś efekt to miało. Bez ulepszonych uników(jeden z najbardziej niedocenianych talentów, na wysokich poziomach trudności pozwala naprawdę daleko skakać) nie będziesz w stanie zwiać gargulcom, więc jak już musisz znaleźć inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 17:18, pompix napisał:

Jaki mogę zdobyć najlepszy pancerz i miecz w I akcie i gdzie to wszystko znajdę ?

Spoiler

Moim zdaniem najlepszy pancerz - zbroja łowcy - schemat dostaniemy od trolla za dostarczenie mu głowy trollicy, miecz stalowy - zębate ostrze - schemat kupimy u kowala, srebrny - chyba nic lepszego od księżycowego ostrza zaimportowanego przez sejwa z jedynki nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 17:35, heyboy napisał:

> Jaki mogę zdobyć najlepszy pancerz i miecz w I akcie i gdzie to wszystko znajdę
?

Spoiler

Moim zdaniem najlepszy pancerz - zbroja łowcy - schemat dostaniemy od trolla za dostarczenie
mu głowy trollicy, miecz stalowy - zębate ostrze - schemat kupimy u kowala, srebrny -
chyba nic lepszego od księżycowego ostrza zaimportowanego przez sejwa z jedynki nie ma.



Spoiler

Zbroja z kejrana jest lepsza od zbroi łowcy - niewiele ale lepsza. Najlepszy miecz srebrny to wyśmienity miecz srebrny - schemat dostajemy za zadanie z endriagami - ma o parę punktów większe obrażenia niż zaimportowane miecze, nawet z wszystkimi ulepszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jest jeszcze wyśmienity czy wspaniały kordelas (chyba tak to się piszę) który z tego co pamiętam ma odrobinę lepsze statystyki od zębatego ostrza. Znajduje się w chatce na północnym krańcu mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 19:48, MarcusBrutus napisał:

Spoiler

Zbroja z kejrana jest lepsza od zbroi łowcy - niewiele ale lepsza. Najlepszy miecz
srebrny to wyśmienity miecz srebrny - schemat dostajemy za zadanie z endriagami - ma
o parę punktów większe obrażenia niż zaimportowane miecze, nawet z wszystkimi ulepszeniami.



Za

Spoiler

nekkery

się dostaje wyśmienity wiedźmiński miecz. Przynajmniej ja tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować