Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2011 o 16:26, moonman napisał:

II akt / Roche

Spoiler


2. jest takie miejsce w wąwozach, gdzie jest dużo harpii - taka spirala w dół - i na
samym dole, jak użyjemy medalionu to podświetla nam głaz - Geralt coś mówi w stylu "wyczuwam
magię" - to jakiś quest?



Element questa, który wykonać można

Spoiler

po stronie Iorwetha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Spoiler

Którą ścieżką będę grał dłużej Iorwetha czy Vernona Roschea ?
Grajac nadal ścieżką Vernona jest chyba więcej zadań ale nie musi to oznaczać ze będzie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 10:44, Crew_900 napisał:

Spoiler

Więcej zadań chyba jest w ścieżce elfa. Ale nieważne jaką drogę wybrałeś. Zabawa na
kilka godzin...



jak skończę grę to zaraz sie zabiorę i gram 2 sciezka bo to całkiem inne wybory i swiat.
To jest dla mnie piękne, ze można przejść grę w zupełnie inny sposób.

Teraz w 2 części Wiedźmina widać jak wpływają wybory Geralta na wydarzenia.
Czekam nadal na patch 1.3, ciekawe kiedy wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem w toto grać ale wcale mi nie idzie;/
Pozbierałem jakieś roślinki w obozie pod zamkiem, a następnie uciekam przed jakimś smokiem. Pomijając już totalną głupotę twórców, którzy twierdzą, że drewno to wystarczająca ochrona przed ogniem to nie wiem w ogóle jak mam się bić w tej grze. Wyprowadzę kilka ciosów i mnie zatłuką albo smok mnie spali;/ Swoje pewnie robią ścinki w grze. Eliksirów też nie mogę pić o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 12:10, Witcher1990 napisał:

Pomijając już totalną głupotę twórców, którzy twierdzą, że drewno to wystarczająca ochrona
przed ogniem to nie wiem w ogóle jak mam się bić w tej grze.

Drewno lepiej broni przed bezpośrednim podmuchem ognia, niż powietrze, nie uważasz?

Dnia 19.06.2011 o 12:10, Witcher1990 napisał:

Wyprowadzę kilka ciosów
i mnie zatłuką albo smok mnie spali;/

Fakt, walka jest trudna. Nie wiem na jakim grasz poziomie trudności. Używaj Quena, ja dużo też blokuję.

Dnia 19.06.2011 o 12:10, Witcher1990 napisał:

Eliksirów też
nie mogę pić o co kaman?

Tylko w trybie medytacji. Też mi się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 12:10, Witcher1990 napisał:

Zacząłem w toto grać ale wcale mi nie idzie;/

Zmień poziom trudności ;)

Dnia 19.06.2011 o 12:10, Witcher1990 napisał:

Pomijając już totalną głupotę twórców, którzy twierdzą, że drewno to wystarczająca ochrona
przed ogniem

Jak chwilę postoisz pod hurdycjami, to spłoniesz, więc nie rozumiem Twojego zarzutu.

Dnia 19.06.2011 o 12:10, Witcher1990 napisał:

to nie wiem w ogóle jak mam się bić w tej grze.

Nie "na hama". Wczuj się w rytm, LPM/PPM jak atak dotrze do przeciwnika, stosuj Quen i turlaj się.
W W2 walka jest wymagająca.

Dnia 19.06.2011 o 12:10, Witcher1990 napisał:

Swoje pewnie robią ścinki w grze.

Patche zainstalowane?

Dnia 19.06.2011 o 12:10, Witcher1990 napisał:

Eliksirów też nie mogę pić o co kaman?

Możesz tylko w czasie medytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 12:10, Witcher1990 napisał:

Eliksirów też nie mogę pić o co kaman?


Instrukcje byś przeczytał to byś wiedział. Eliksiry można pić poza walką jedynie w trakcie medytacji.
Walka wymaga myślenia a nie bezmyślnego trzepania w lewy przycisk myszy. Trzeba używać uników, blokować, czekać na dobry moment. I nie dać się okrążyć. Okrążenie = śmierć. Przynajmniej na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 12:28, Witcher1990 napisał:

No tak dziurawa szopa na pewno Cię ochroni, zwłaszcza że cała się później pali a Geraltowi
nawet brwi nie usmoli .

Czepiasz się, że takie drewno, które chroni przed ogniem nie istnieje - Smoki również nie istnieją i jakoś nikt tego nie wypominał.
Mieli zrobić żelbetowy bunkier z dwumetrowymi ścianami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, mam pytanie.

Spoiler

Walczę z Letho, jest to moja najtrudniejsza walka w całej grze, choć może być więcej takich, mam nadzieje że nie, choć jestem dopiero w I akcie. Wie ktoś jaki jest sposób żeby go rozwalić na Trudnym>> mój rekord to zjechać mu 25% hp :/ jak włacza Quen to jest nietykalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Gdy rzuca Quen, trzymaj go na odległość. Rób uniki, odbiegaj. Uskakuj przed rzucanymi przez niego petardami i Znakami. Twój Aard odepchnie go na dwa kroki, a jego Aard odrzuci Cię na dwa metry. Gdy jego Quen przestanie działać, sam osłoń się tym Znakiem i rąb Letho ile wlezie. Nie trzeba odebrać mu całego paska życia. U mnie na trudnym (z Letho walczyłem dwa dni temu) starcie skończyło się, gdy miał jeszcze ponad połowę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że jak ktoś widzi kamerę tpp w RPG to myśli że od razu może włazić w całe tumany wrogów bez zbytniego zastanowienia się czy zaplanowaniu taktyki. A później dowiadują się że to oznacza natychmiastowy zgon oj widać pokolenie DA,CoD itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zbudowanym klerykiem nawet w BG można było wbiec w cały tabun wrogów, więc argument masz z za przeproszeniem dupy wzięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 13:34, Antek100100 napisał:

Ekhm, mam pytanie.

Spoiler

Walczę z Letho, jest to moja najtrudniejsza walka w całej grze,
choć może być więcej takich, mam nadzieje że nie, choć jestem dopiero w I akcie. Wie
ktoś jaki jest sposób żeby go rozwalić na Trudnym>> mój rekord to zjechać mu 25%
hp :/ jak włacza Quen to jest nietykalny.



Spoiler

Wez go w znak, ktory obezwladnia ( nie pamietam nazwy) - wtedy jak w nim siedzi to nawalaj ;) ja sam mialem ogromny problem, ale tym sposobem go zabilem w koncu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 14:21, Pietro87 napisał:

Dobrze zbudowanym klerykiem nawet w BG można było wbiec w cały tabun wrogów, więc argument
masz z za przeproszeniem dupy wzięty.

A kiepsko zbudowanym albo na starcie - ja nie pisałem że jak ma się dobrze rozwiniętą postać bo to oczywiste że wtedy powinno być oki. Tylko zobacz że narzekania są że na lvl 7 ludzie wparowują w tłum typa bez zastanowienia a potem się dziwią że giną w 3 sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znów odbije piłeczkę - w DA:O ani w DA2 nie dało się tak zrobić [chyba, że ktoś grał na niskim, tu znów analogia, na niskim w Wieśku da się wbiec wszędzie, we wszystko na obojętnie którym lvlu, z ciekawości finalną walkę z

Spoiler

Letho

na niskim odpaliłem w założonym eq z samego początku gry, włącznie z mieczami i wygrałem bez problemu metodą wal w szybki atak myszki]

Twój argument dowodzi jedynie, że gracze którzy tak padają, to zwykłe parapety, które nie potrafią się przyznać, że poziom powyżej niskiego nie jest dla nich i zamiast go dostosować do swoich marnych umiejętności wolą stękać na forach.

Z drugiej strony - nie hejtuję nikogo dlatego, że nie grał np w strategie i nie ma pojęcia o planowaniu czy w DMC i inne gry wymagające dobrego refleksu, nie ma sam refleksu tresowanego szympansa i grywa tylko na niskich dla funu, gry to przede wszystkim zabawa, każdy gra jak mu wygodnie. nie mniej pożałowania godni są ci, którzy "strugają kozaka", okazuje się, ze dany tytuł jest zbyt wymagający to zwalają to na gówniany balans zamiast na swoje własne marne zdolności manualne [co znowuż nie zmienia faktu, że balans w Wiedźminie jest kijowy, nie chodzi mi tu o sam poziom trudności co pewne nierówne możliwości rozwoju, tudzież przesadzone działanie niektórych itemów, gówniane imput lagi, brak tech-rolla z ziemi itp niedoróbki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować