Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Czy każdemu po zainstalowaniu patcha zniknęła w launcherze opcja "zawartość do pobrania" (tam gdzie pobierało się DLC) i możliwość zalogowania się na swoje konto (co wydaje mi się wyjątkowo dziwne- nie mogę nawet sprawdzić klucza rejestracyjnego)?
Dziwna sprawa, a wszystko to stało się po zainstalowaniu tego patcha 1.2. W tym samym czasie zaczęły również świrować klatki w Wiedźminie. Fraps pokazywał w menu głównym 1450 klatek/s. (stałe :P) i od 50 do 140 w samej grze (gdzie zwykle miałem blisko 40) tyle, że po krótkim czasie wszystko wróciło do normy. Tzn dopóki nie przeinstalowałem gry- wtedy znowu wystąpiły te same błędy.
Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 21:49, Renzov napisał:

Czy każdemu po zainstalowaniu patcha zniknęła w launcherze opcja "zawartość do pobrania"
(tam gdzie pobierało się DLC) i możliwość zalogowania się na swoje konto (co wydaje mi
się wyjątkowo dziwne- nie mogę nawet sprawdzić klucza rejestracyjnego)?

Tak. Wniosek - DLC będą do ściągania osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 21:49, Renzov napisał:

Czy każdemu po zainstalowaniu patcha zniknęła w launcherze opcja "zawartość do pobrania"
(tam gdzie pobierało się DLC) i możliwość zalogowania się na swoje konto (co wydaje mi
się wyjątkowo dziwne- nie mogę nawet sprawdzić klucza rejestracyjnego)?

Ta CDPR nie ogarnia własnego systemu dystrybucji DLC i wrzucili dodatki do łatek.

Dnia 19.06.2011 o 21:49, Renzov napisał:

Jakieś pomysły?

Jeśli na patchu 1.2 jest kicha to chyba musisz czekać na 1.3 - tak gra, U każdego działa inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś w końcu zainstalowałem Wiedźmina, po instalacji się zaktualizował i mam problem z tym całym DLC, o którym wspominał kolega parę postów wyżej. Z tego, co widzę w folderze gry, to wszystkie się ściągnęły (w folderze CookedPC). W Launcherze nie ma jednak opcji ani rejestracji gry, ani przeglądnięcia DLC. Dział dodatków w menu głównym gry również jest pusty. O co kaman? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.1 usuwa opcję rejestracji i dodatków do pobrania z poziomu launchera gry. W patchu 1.2 zaimplementowane są już wszystkie dostępne, darmowe DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 22:07, Virganius napisał:

Dział dodatków w menu głównym gry również
jest pusty. O co kaman? :/


O nic. Te DLC po sciagnieciu patcha 1.2 po prostu sa grze i nie trzeba ich aktyowac, instalowac sa po prostu w plecaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 22:10, Wojman napisał:

O nic. Te DLC po sciagnieciu patcha 1.2 po prostu sa grze i nie trzeba ich aktyowac,
instalowac sa po prostu w plecaku.


No dobrze, a te dodatkowe przygody (np. "Kłopoty z trollem")? One są gdzieś w grze, czy odpala je się zupełnie osobno, tak jak w jedynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 22:41, Virganius napisał:

No dobrze, a te dodatkowe przygody (np. "Kłopoty z trollem")? One są gdzieś w grze, czy
odpala je się zupełnie osobno, tak jak w jedynce?


Są w grze. Tablice ogłoszeń, zlecenia u NPC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 22:42, Jammin69 napisał:

To zadanie rozpoczyna się po zerwaniu ogłoszenia z tablicy we Flotsam.


Ok, dzięki, wszystko jasne. :) Dopiero zaczynam W2, macie jakieś specjalne wskazówki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakim poziomie trudności grasz :P Bo jak na najłatwiejszym to nawet w sumie eliksirów nie musisz używać. Tutaj dużą rolę odgrywają znaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie walki i rozwoju postaci - inwestuj w rozwój Quen, zmniejszenie absorbowanych obrażeń przy ataku w plecy i zwiększenie odległości uskoku. Poza tym IMO najlepiej w szermierkę.
Podczas walki nie daj się okrążyć, staraj się atakować w plecy. Nie atakuj "na hama", wczuj się w rytm ataków, mieszaj LPM i PPM.
Zacznij grę na normalnym poziomie trudności jeśli lubisz wyzwania (na początku jest on dość trudny), jeśli zaś chcesz się po prostu przeklikać przez walkę, to ustaw na łatwy - jest on bardzo łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 22:49, Harrolfo napisał:

Odnośnie walki i rozwoju postaci - inwestuj w rozwój Quen, zmniejszenie absorbowanych
obrażeń przy ataku w plecy i zwiększenie odległości uskoku. Poza tym IMO najlepiej w
szermierkę.
Podczas walki nie daj się okrążyć, staraj się atakować w plecy. Nie atakuj "na hama",
wczuj się w rytm ataków, mieszaj LPM i PPM.
Zacznij grę na normalnym poziomie trudności jeśli lubisz wyzwania (na początku jest on
dość trudny), jeśli zaś chcesz się po prostu przeklikać przez walkę, to ustaw na łatwy
- jest on bardzo łatwy.


Zacząłem na normalnym. Całkowitym laikiem nie jestem, przeszedłem jedynkę, poza tym jestem fanem erpegów od czasów Baldursa. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 22:45, Virganius napisał:

Ok, dzięki, wszystko jasne. :) Dopiero zaczynam W2, macie jakieś specjalne wskazówki?
:)

Graj i delektuj sie najlepsza gra wszechczasow.
A na serio to najważniejsze to rozwinąć quen, potem walka staje sie banalna. Używaj petard, rizwin dobrze drzewko szermierki i umiejętność podnoszaca skuteczność petard. Ja przed walkami zażywam wilge, gawrona/puszczyka i jaskolke oraz nakladan odpowiednie oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 22:45, Virganius napisał:

Ok, dzięki, wszystko jasne. :) Dopiero zaczynam W2, macie jakieś specjalne wskazówki?
:)

Graj i delektuj sie najlepsza gra wszechczasow.
A na serio to najważniejsze to rozwinąć quen, potem walka staje sie banalna. Używaj petard, rizwin dobrze drzewko szermierki i umiejętność podnoszaca skuteczność petard. Ja przed walkami zażywam wilge, gawrona/puszczyka i jaskolke oraz nakladan odpowiednie oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 22:45, Virganius napisał:

Ok, dzięki, wszystko jasne. :) Dopiero zaczynam W2, macie jakieś specjalne wskazówki?
:)

Ta. Zobacz na YT jak się używa mutageny, bo część graczy (w tym ja) nawet nie wiedziała za pierwszym podejściem, że takie coś jest.
edit: "Baldursa" - nie ma to jak odmieniony po polsku wyraz z zaimkiem saksońskim... Wiem - czepiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 22:51, Virganius napisał:

Zacząłem na normalnym.

Dobry wybór :)

Dnia 19.06.2011 o 22:51, Virganius napisał:

Całkowitym laikiem nie jestem, przeszedłem jedynkę, poza tym jestem
fanem erpegów od czasów Baldursa. ;P

To nie jest argument, W2 jest grą trudną jak na dzisiejsze standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 22:53, Harrolfo napisał:

To nie jest argument, W2 jest grą trudną jak na dzisiejsze standardy.

Szkoda tylko, że w pewnym momencie już traci się frajdę z pułapek, bo po prostu Geralt ma parę jak kilku chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować