Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dzień dobry mam problem z witcherem 2 ponieważ pulpit ustawiony jest na 1024 x 768 a wiedżmin też ale jakieś paski czarne są na górze i na dole co mam uczynić proszę o odp z góry dźięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 20:00, MSPRISON napisał:

Witam. Pytanie do samej gry - jak się miewa sprawa z tzw. dylematami moralnymi, o ile
w ogóle taki element w tej grze występuje.


A tam zaraz moralne. W zasadzie liczy się tylko, czy wyciągniesz miecz, czy nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko , ale nie wiem czy można ? Jak zaczynamy nową grę, to przy czarnym ekranie leci taka fajna muzyka ....i pani śpiewa ...... co to jest , bo nie ma tego na soundtracku ?
ps. a podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 19:25, Kazekrex napisał:

Małe pytanko , ale nie wiem czy można ? Jak zaczynamy nową grę, to przy czarnym ekranie
leci taka fajna muzyka ....i pani śpiewa ...... co to jest , bo nie ma tego na soundtracku
?
ps. a podoba mi sie

Czarny ekran? Tam powinny być jakieś chmurki czy coś i napisy.
Mnie ten utwór denerwuje. Grałem 4 razy i 4 razy widziałem to intro przy wyłączonych głośnikach. Drażni mnie ten głos tak jak niektórych (mnie nie) skrobanie widelcem, nożem po talerzu. Ale dosyć pierniczenia:
Zespół: Żywiołak
Tytuł:"Oj ty, Petre, Petre"
Album:"Nowa Ex-Tradycja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2011 o 20:21, Growin napisał:

Zespół: Żywiołak
Tytuł:"Oj ty, Petre, Petre"
Album:"Nowa Ex-Tradycja"


o to mi chodziło :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie uczelnia mnie spuściła ze smyczy, dorwałam się do wiesia... i mnie zastopowało na prologu ;] Powiedzcie mi, jak się wychodzi ze studni na wieżę i idzie dalej powinno się gdzieś znaleźć jakiś klucz czy coś? Bo mam wszystkie kraty pozamykane i nie mam jak się dostać dalej /=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem, gdzie się zatrzymałaś :P Otóż kiedy

Spoiler

stoisz na końcu tego korytarza, przy zamkniętej kracie, obok, w ścianie jest duża szczelina, przez, którą należy wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 11:19, SongoX napisał:

Chyba wiem, gdzie się zatrzymałaś :P Otóż kiedy

Spoiler

stoisz na końcu tego korytarza, przy
zamkniętej kracie, obok, w ścianie jest duża szczelina, przez, którą należy wyjść.



O. Ślepa jestem czy co?.. Lecę próbować. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoiler: [W prologu atakuje mnie smok jak ide z Foltestem i Rochem do ciemnicy po dzieci.Nadlatuje smok Roch pada ranny i ja z królem mam uciekać.Więc próbuje wciskam s biegniemy do tyłu, chowamy się za murek jak smok zieje ogniem ale za tym murkiem smok nas dogania i zabija, dzieje się to od razu po wyjściu zza murku.I tak było chyba z 15 razy, nie wiem co robić proszę o pomoc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu scenki od razu biegnij. Gdy pojawi się QTE, wciskaj bez zastanowienia odpowiedni przycisk. Jeżeli refleks nie pomaga, znaczy że to bug gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 14:48, Robert321 napisał:

QTE pojawia się przed filmikiem a za murem wiedźmin z królem kryje się automatycznie


Żeby smok Cię nie pacnął musisz naciskać spację, co było napisane na ekranie zanim wlazłeś na ten most, czy jak to nazwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować