Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Zajrzyj sobie w kartę postaci do pasywniaków bo szczerze, sam nie rozumiem części mechaniki do tej pory. Powinien być +1 do bonusa regeneracji, a na wyższych poziomach pasek dosłownie sunie w prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 20:49, Mormergil napisał:

> QTE pojawia się przed filmikiem a za murem wiedźmin z królem kryje się automatycznie


Żeby smok Cię nie pacnął musisz naciskać spację, co było napisane na ekranie zanim wlazłeś
na ten most, czy jak to nazwiesz.



Nawet naciskając spację nie jestem w stanie uciec.Po tym jak wiedźmin z królem kryją się przed pierwszym zionięciem to krok dalej zawsze ginę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2011 o 17:35, Robert321 napisał:

Nawet naciskając spację nie jestem w stanie uciec.Po tym jak wiedźmin z królem kryją
się przed pierwszym zionięciem to krok dalej zawsze ginę

Spróbuj prawy przycisk myszy. U mnie spacja nie działała, natomiast na ekranie pojawiała się właśnie ikona myszki do QTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 23:03, xkarionx napisał:

Mam pytanko gdzie w drugim rozdziale spotkam tajemniczego kupca którego posiadam z DLC?

Albo poza obozem Roche''a niedaleko burdelu. Stoi przy tych ruinach nieopodal. Jak będziesz przy tych namiotach z dziwkami, to go zobaczysz.
Albo przy schodach jak się schodzi do karczmy w Vergen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pierwszą walką z Letho, więc pomyślałem że jeszcze pozabijam kilka stworów i zdobędę trochę doświadczenia. Problem w tym że gra nie przyznaje mi PD za zabijanie nekkerów i tych pajączków, jedynie za utopce, czyli od 4 do 6 punktów. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 08:23, jacob27 napisał:

Mam problem z pierwszą walką z Letho, więc pomyślałem że jeszcze pozabijam kilka stworów
i zdobędę trochę doświadczenia. Problem w tym że gra nie przyznaje mi PD za zabijanie
nekkerów i tych pajączków, jedynie za utopce, czyli od 4 do 6 punktów. Czy to normalne?


Niestety tak. Doświadczenie dostaje się głównie za wykonywanie misji. Za zabijanie potworów dostaje się jakieś śladowe ilości expa (tak jak napisałeś powyżej 4-6 punktów) albo nie dostaje sie go wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 08:39, KERMIy napisał:

Niestety tak. Doświadczenie dostaje się głównie za wykonywanie misji. Za zabijanie potworów
dostaje się jakieś śladowe ilości expa (tak jak napisałeś powyżej 4-6 punktów) albo nie
dostaje sie go wcale.


Cholera, wydaje mi się że wszystkie zadania poboczne już wykonałem na tym etapie... Mam 12 poziom.
A o co chodzi z tym tajemniczym kapłanem który jest w karczmie? Chce żebym zagrał z nim w kości, wygrywam, ale on i tak nie daje mi tej relikwii. Mówi że nie zostałem naznaczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 09:00, jacob27 napisał:

A o co chodzi z tym tajemniczym kapłanem który jest w karczmie? Chce żebym zagrał z nim
w kości, wygrywam, ale on i tak nie daje mi tej relikwii. Mówi że nie zostałem naznaczony...


Musisz wygrać z nim wyrzucając dwie pary. Wtedy (już nie pamiętam dokładnie) otrzymasz od niego nagrodę. Niemniej jednak ta nagroda to lipa bo jest to po prostu jakiś link do zniżki do "czegoś" w serwisie gog.com. A żeby było śmieszniej nagroda ta działa/działała tylko dla osób, które kupiły W2 w elektronicznym wydaniu właśnie za pomocą serwisu gog.com, więc jeżeli kupiłeś pudełko to nic Ci z tego nie przyjdzie.

Ścisłych szczegółów dotyczących tej nagrody (bodajże jakaś zniżka) już nie pamiętam, ale z pewnością zaraz ktoś na forum nam przypomni dokładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2011 o 09:15, KERMIy napisał:

. Niemniej jednak ta nagroda to lipa bo jest to po prostu jakiś link
do zniżki do "czegoś" w serwisie gog.com. A żeby było śmieszniej nagroda ta działa/działała
tylko dla osób, które kupiły W2 w elektronicznym wydaniu właśnie za pomocą serwisu gog.com,
więc jeżeli kupiłeś pudełko to nic Ci z tego nie przyjdzie.

Ścisłych szczegółów dotyczących tej nagrody (bodajże jakaś zniżka) już nie pamiętam,
ale z pewnością zaraz ktoś na forum nam przypomni dokładniej :)



Hmm , to niejest żadna lipa ja wygrywając z mnichem dostałem dodatkowego questa do wykonania jakiś amulet czy coś i musiałem udać się do Bindugi tam do jakiejś wiedzmy i ona proponuje albo chce go odkupić albo przeprowadzić rytuał odczarowania go czy coś , polecam drugą opcje bo jest walka z duchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2011 o 10:28, dark_mesiah napisał:

Hmm , to niejest żadna lipa ja wygrywając z mnichem dostałem dodatkowego questa do wykonania
jakiś amulet czy coś i musiałem udać się do Bindugi tam do jakiejś wiedzmy i ona proponuje
albo chce go odkupić albo przeprowadzić rytuał odczarowania go czy coś , polecam drugą
opcje bo jest walka z duchami


Z tego co pamiętam to ten quest się rozpoczyna już w prologu zabierając od "młodego" zaczarowany amulet, który "zabrali" ze świątyni Melitele czy jak się to piszę. I w I akcie u zielarki można go kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie quest "Serce Melitele" rozpoczyna się już w prologu w zależności od tego jak zagadam z Rębaczami w obozie przed szturmem.

Spoiler

Jeśli wybierzemy opcję, że amulet może przyciągać kłopoty. Jeden z rębaczy zaproponuje, żebyśmy go sobie wzięli. Natomiast jeśli powiemy, że amulet faktycznie może ochronić Młodego. Ten zginie podczas oblężenia i wtedy możemy zabrać amulet z jego martwego ciała.



Mnich nie daje żadnego dodatkowego questu, a jedynie zniżkę w GoGu na wybrane gry. A o to link który dostajemy od owego mnicha --- > http://www.goodoldmonk.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2011 o 10:33, scott napisał:


Z tego co pamiętam to ten quest się rozpoczyna już w prologu zabierając od "młodego"
zaczarowany amulet, który "zabrali" ze świątyni Melitele czy jak się to piszę. I w I
akcie u zielarki można go kontynuować.



aha , no tak faktycznie sory za pomyłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2011 o 11:24, dark_mesiah napisał:


aha , no tak faktycznie sory za pomyłke

Spoko od tego jest forum aby pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 13:45, Ostrowiak napisał:


Kim jest ten koleżka, który robił te rzeźby? Czytałem na tamtym forum, że pracuje z jakimś zespołem ale czy to oznacza, że on jest z CDP czy po prostu dla frajdy zrobili coś takiego? Za bardzo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować