Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 11:16, DambialkoX napisał:

Można gdzieś zamówić jakąś bluzę albo koszulkę nie mając EK ?


na allegro poszukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:48, KERMIy napisał:

Przed dosłownie paroma minutami dotarł do mnie kurier z koszulką przyznaną w ramach rekompensaty
za opóźnienie premiery W2 dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej!!!


Do mnie dotarły z kolei wiadomości, że T-shirt można już odebrać z punktu.

Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że mam to odebrać z zupełnie innego miejsca, niż ostatnio. Odmienny adres widnieje także w zamówieniu - ciekawe, gdzie faktycznie czeka na mnie t-shirt. :P Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:16, DambialkoX napisał:

Można gdzieś zamówić jakąś bluzę albo koszulkę nie mając EK ?


Ja tą swoją już sprzedałem za 109 zł. Dzięki obsuwie w premierze, moja edycja kolekcjonerksa kosztowała mnie tylko nieco ponad 130 zł. :)
Tak więc próbuj na aukcjach z pewnością coś znajdziesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wam się nie wydaje że te kolory ta grafika nie pasuje do wiedźmina?Przypomniał mi się filmik z alphy i obejrzałem kilka filmików z finalnej wersji i porównałem je jak dla mnie to właśnie grafika z alphy była taka bardzo mroczna pasująca do świata wiedźmińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o medialion dołączany do EK Wiedźmina 1 czy do Wiedźmina 2 (Edycja z MediaMarkt/Saturn)?
Nieźle :)
Aha, no i napisz w jakim stanie jest głowa, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:56, mw89info napisał:

Chodzi o medialion dołączany do EK Wiedźmina 1 czy do Wiedźmina 2 (Edycja z MediaMarkt/Saturn)?
Nieźle :)
Aha, no i napisz w jakim stanie jest głowa, hehe :)


Przypuszczam, że chodzi o ten nowszy z Saturna. Wątpię, żeby mieli możliwość a jeśli nawet to żeby specjalnie zawracali sobie głowę i robili nowe zamówienia na stary brelok z EK1. Poza tym to byłoby nie fair w stosunku do posiadaczy EK1 właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 11:40, paraGaladh napisał:

Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że mam to odebrać z zupełnie innego miejsca, niż
ostatnio. Odmienny adres widnieje także w zamówieniu - ciekawe, gdzie faktycznie czeka
na mnie t-shirt. :P Ech...


A nie, zwracam honor - do wtorku był pierwotny adres, a wczoraj faktycznie zmienili na ten obecny. Szkoda, że dosyć ciężko się tam dostać... Niemniej mam nadzieję, że t-shirt faktycznie jest zacny.

A jak tam "Wasze" głowy? :P Swojej nie wymieniałem, bo była tylko krztynę "nie tak", ale jestem ciekaw, czy faktycznie widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że jakiś rok temu pisałem do cdprojekt prośbę o premierowe pudełko do mass effect gdyż moje uległo zniszczeniu i nie dość, że owe pudełko dostałem to dorzucili jeszcze medalion z EK W1 :)

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to napisane w instrukcji do gry.

Jeśli wykupisz talent z drzewka na którego symbolu widnieje takie małe kółeczko to oznacza, że można go mutować. Tylko niektóre talenty można mutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz oryginała to jest tam taka książeczka z napisem instrukcja.
1. Otwórz na stronie 23
2. Przeczytaj
3. Graj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:56, mw89info napisał:

Chodzi o medialion dołączany do EK Wiedźmina 1 czy do Wiedźmina 2 (Edycja z MediaMarkt/Saturn)?
Nieźle :)

Medalion jak na zdjęciu niżej.

Dnia 21.07.2011 o 11:56, mw89info napisał:

Aha, no i napisz w jakim stanie jest głowa, hehe :)

Głowa zapakowana porządnie bo w folii i owienięta ciasno gąbką. Stan bez zarzutu. Co prawda poprzednia głowa miała skazę stosunkowo niewielką, ale skoro pojawiła się opcja reklamacji to czemu nie skorzystać? Podziękowania dla dystrybutora za tą całą akcję.

20110721121039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO trzeba dołączyć to do przypiętego posta.

Mutageny dzieli się na Mniejsze, Zwykłe i Większe, wypadają często i można ich użyć bardzo sporadycznie - logicznie rzecz biorąc lepiej używac Większych.

Gdy na drzewku rozwoju Geralta odblokuje się umiejętność możliwa do mutacji (2 w treningu, po 2 w pozostałych drzewkach), widnieje przy niej malutkie oczko - można użyć mutagenu. Należy kliknąć umiejętność z wolnym slotem na mutagen, wybrać opcję Mutuj, z listy wziąć konkretny mutagen po czym zaakceptować.

I już, presto. Geralt ma stałą premię, niedużą, ale niezbywalną. Lepiej przemyśleć którego mutagenu użyć, bo podczas zwykłej rozgrywki można skorzystać z 4-6 maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daww, zawsze chciałem go mieć z EK pierwszej części, której akurat nie kupiłem a tu zonk.

Koszuliny sprzedawać nie będę, bo jest już zdewaluowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do fabuły.

Spoiler

Albo coś pominąłem, albo nie zrozumiałem, ale kto w końcu nasłał pierwszego mordercę na Foltesta? (outro jedynki) Bo przecież Letho powiedział, że pierwsza akcja to ta z Shealą na Demawenda, czyli po pierwszej próbie na Foltesta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 12:18, le2enda napisał:

Mam pytanie co do fabuły.

Spoiler

Albo coś pominąłem, albo nie zrozumiałem, ale kto w końcu nasłał pierwszego mordercę
na Foltesta? (outro jedynki) Bo przecież Letho powiedział, że pierwsza akcja to ta z
Shealą na Demawenda, czyli po pierwszej próbie na Foltesta...



Spoiler

Najprawdopodobniej banda Letho nie była pierwszą wynajętą przez Cesarza, jako że akcja drugiej części dzieje się kawałek czasu później. Pewnie chciał go opłacić dokładnie tym samym.



@Isildur - Bóg zapłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować