Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 15:51, paraGaladh napisał:

Ktoś wspominał bodaj na gog.com, że wyniki będą ujawnione na dniach.

Kurcze, oby się dobrze sprzedała. Chciałbym ujrzeć dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 16:58, lord0 napisał:

Gdzie dostane klucz do chatki bandytów po drugiej stronie zwalonego mostu (tego pilnowanego
przez trola) ?


Wyłuskasz z ciał bandytów podczas robienia questu z Trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy nadchodzi moment rytuału w którym król ma przebić Sabrinę grotem włóczni i zniszczyć mgłę mam pewien problem.Sabrina recytuje słowa klątwy i atakują mnie duchy(jestem wewnątrz kręgu).Aż wreszcie Sabrina mówi "bądź przeklęty Henselcie" ale król jej nie zabija!A Sabrina znowu wypowiada słowa klątwy i tak w kółko, a upiory cały czas atakują.Cały czas są trzy, zabije jednego to się odradza...Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 17:04, Robert321 napisał:

Gdy nadchodzi moment rytuału w którym król ma przebić Sabrinę grotem włóczni i zniszczyć
mgłę mam pewien problem.Sabrina recytuje słowa klątwy i atakują mnie duchy(jestem wewnątrz
kręgu).Aż wreszcie Sabrina mówi "bądź przeklęty Henselcie" ale król jej nie zabija!A
Sabrina znowu wypowiada słowa klątwy i tak w kółko, a upiory cały czas atakują.Cały czas
są trzy, zabije jednego to się odradza...Co mam robić?

Poczekać, aż Sabrina kilka razy wypowie słowa klątwy. W końcu powinno zaskoczyć (bodajże włączy się cut-scenka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 17:18, Robert321 napisał:

okey tak zrobię.A te upiory w kręgu w tym nie przeszkodzą?

Nie, królowi nic nie zrobią. Ciebie oczywiście mogą zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 17:19, Renzov napisał:

> okey tak zrobię.A te upiory w kręgu w tym nie przeszkodzą?
Nie, królowi nic nie zrobią. Ciebie oczywiście mogą zabić.



Już 8 powtórzenie klątwy, a ja se nadal biegam w kółko z 3 znajomymi duchami.Ja sądzę że w tym miejscu jakiś bug jest, a może król przysnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 17:40, 1096 napisał:

przy kolejnym powtórzeniu staraj się stać blisko króla, na przeciwko jego



naprzeciwko króla nie dam rady bo stoi zbyt blisko Sabriny.Zrobiłem 2 kółka blisko niego on dalej nic, Sabrina gada co ma gadać a upiory mnie siekają.Spróbuje zrobić jeszcze parę kółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nałykaj się eliksirów (moja ulubiona kombinacja: Jaskółka, Puszczyk i Gawron), do tego osełka na miecz (tudzież olej) i siecz te upiory. Jak pasek życia spadnie Ci do połowy to w długą i do okoła pobiegaj. A Henselt, rzeczywiście w tym miejscu przysypia, u mnie Sabrina kilkanaście razy to powtórzyła zanim się ocknął i ją zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 14:15, Ostrowiak napisał:

było mleko pić?


Hah a byś się zdziwił !
Jak byłem dzieckiem cholernie nie lubiłem [za to ser biały mogłem na kilogramy szamać :)], co ciekawe mimo tego afekty do mlecznych produktów [za wyjątkiem serów] jak miałem wypadek samochodowy, mimo tego, że poleciałem na pobocze, przeleciałem prawie 30 metrów [łącznie z tymi metrami jakie mnie przewiózł facet na masce samochodu] z czego pobocze było stromym spadem w dól i spadłem an chodnik około 1.5 metra niżej pobocza, do tego prawa stroną głowy - nie złamałem nawet paznokcia :)
Do tego obaliłem jeden z mitów, powinienem to do łowców mitów zgłosić, wyskoczyłem z butów i żyje [a mit głosi, ze kto zostanie potracony i z butów wyskoczy ten trup =)]

Wniosek - nie pij mleka, jedz sery! Będziesz miał gnaty jak Terminator =P


Wracając do tematu, dzisiaj sobie w koszulce przeparadowałem przez miasto, nosi się to to całkiem fajnie, jakość jest ok, zobaczymy jak będzie po 1szym praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem koszulkę - Patriotę. Co tu dużo mówić, prezentuje się świetnie. Dobry materiał, świetna jakość grafiki no i dobrze leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka Triss i Geralta - świetna. Nawet rodzice patrzący z politowaniem i pogardą, gdy zobaczyli co wyciągnąłem z paczki, lekko się zdziwili i na pewno się im spodobała. Więc zdecydowanie koszulka wyszła. I rozmiar nawet ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten "patch" 1.3 więcej popsuł niż naprawił. Spadki FPS, powrót do blokowania kamery po rzuceniu petardy, a teraz wywaliło mnie do pulpitu po wyjściu z lochów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 21:19, Harrolfo napisał:

Ten "patch" 1.3 więcej popsuł niż naprawił. Spadki FPS, powrót do blokowania kamery po
rzuceniu petardy, a teraz wywaliło mnie do pulpitu po wyjściu z lochów...


A zacząłeś grać od początku czy grasz na saveach z patcha 1.2?
Zastanawiam się bo może to ma jakieś znaczenie, tak jak wcześniej.

Harrolfo: Kurcze miałem nadzieje, iż powiesz, że na save'ach 1.2. Wobec tego zaczynam się martwić czy u mnie polepszy czy popiepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować