Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2011 o 18:59, Shadow napisał:

Witam mam taki problem otóż odpalam Laucher i klikam "uruchom". Na ekranie pojawia się
ta główka wilka, a po 2/3 sek. znika i powraca mi do ekranu lauchera.Jak ktos pomoże
stawiam flachę

Jaka wersja gry? Mi pomógł na 1.1 reinstal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy u Was tez jest tak nieczytelna mapa w grze? Co innego wynika z podgladu , co innego na mapie całościowej nei wspomnę iz z napą drukowana w instrukcji dp gry ma to mało wspolnego.
Wkurzylam sie i staralam iść za kursorem, by nie brak podręcznika do ręki.
A może ja mam jakiegoś buga ( acz nie podejrzewam) choć zainstalowalam najnowszy patch z sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób screena bo ciężko tak powiedzieć czy to jakiś bug czy masz normalnie. Mapa sama w sobie nie jest zbyt dokładna, ale ja specjalnych problemów z tym nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec taki mam komp. Gra działa jedynie na minimalnych detalach. Ustawie np na Średni gra działa jak należy lecz w pewnym momencie sie scina i trzeba reset kompa. Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 16:51, Crew_900 napisał:

Na średnie detale twój komp za słaby ;[

Ja mam C2D E7200 2,53; GF 9600, 2 GB Ram i średnie detale w 1280x960.
Edit: Teraz trochę mniej niż średnie miałem (grę odinstalowałem nareszcie), bo syf na kompie zrobiłem. Dla Wieśka zrobiłem czystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na swoim pudle gram na wysokich na rozdzielczości 800x600 co wcale nie wygląda źle, koledze Mietkowi radzę spróbować to samo, jeśli chce pograć wyżej niż minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dokup jeszcze 2 GB RAMu żeby osiągnąć tę uniwersalną ilość ;)
Karta graficzna z pamięcią dwukrotnie większą niż Twoja aktualna również na pewno robiłaby swoje.
Ale to dość proste i nieprecyzyjne porady, na sprzęcie się nie znam, więc powinieneś skontaktować się z kimś kto ma o tym większą wiedzę, lub napisać na forum w odpowiednim temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 17:52, Kraju napisał:

Zrób screena bo ciężko tak powiedzieć czy to jakiś bug czy masz normalnie.


Nie ma takiej opcji - nie wiem czy wiesz ale nie ma jak zrobić prinscreena, bo w W2 klawisz funcyjny nie działa (XP) , bo probowałam zrobic kilka screen''ów zrobić dla kogos i kicha.
Genaralnie mapy sa spitolone- wg mnie , bo wchodzisz na punkt ( tak miałam z karczmą krasnoludzką) i nie wiesz czy on nad czy pod Tobą (Geraltem) ,a przecież nakadają się co do joty. Kopalnia też ta mape ma do kitu, ze ne wspomę o lokacjach jak [rzechodziłam ją z V.Roche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen można zrobić przez Fraps, Bandicam, Xfire - trochę tego jest.
Bardzo często nie działa Print Screen w grach, więc dobrze jest mieć chociaż jeden z tych programów.
Print Screen jest głównie do zrzutów pulpitu, przeglądarki i innych mało zasobożernych programów. Do gier lepiej jest mieć aplikację umożliwiającą zrzut ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to trzeba by grę przeinstalować i zmienić nazwę folderu na Witcher 2 lub wiedzmin 2. Standardowo jest wiedźmin 2. A po dodaniu jest problem z odpaleniem bo steam nie rozpoznaje polskich znaków jak ż, ź, ó itd ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć, jak na grę wpłynie decyzja o pomocy Vernon''owi/ Iorweth''owi w pierwszym akcie. Domyślam się, iż jest to dosyć znaczący aspekt. Co polecacie na pierwszy raz? Z jednej strony nie chciałbym być nie fair wobec długouchego a z drugiej - trochę mi szkoda Roche''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia :P Wybierz tego, którego uważasz za ciekawszego. I tak stracisz trochę fabuły, ale moim zdaniem ścieżka Iorwetha zdradza ciekawszą część fabuły.

A wpływ jest spory, bo kształtuje wygląd drugiego aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować