Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

A, żeby Was powkurzać to powiem, że wersja 2.0 już mi się ściągnęła i teraz się instaluje. Na forum thewitcher.com mi zazdroszczą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mam Wiedźmina 2 z gog.com z zainstalowanym polskim voiceoverem, zainstalowałem patcha 2.0 z poziomu lunchera i wyszły pierwsze błędy. Najpierw menu główne dziwnie wyglądało (przy każdej opcji było napisane option oraz nazwa opcji np. optionarena). Pomogło przestawienie napisów na język angielski (z lunchera zniknęła możliwość dodania polskich napisów, ale - teroetycznie - pozostał polski dubbing). Jednakże i polski dubbing musiałem zmienić na angielski, bo jak włączyłem samouczek (napisy w menu głównym już były w porządku) to wogóle nie było dźwięku tylko napisy. Ściągam teraz międzynarodowego patcha 2.0 i spróbuje zainstalować jeszcze raz. Inaczej czeka mnie reinstalacja całej gry (a na półkę z EK Wiedźmina 2 nie chce mi się sięgać...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:57, Lfdracon napisał:

Cholera, arena jest naprawdę wymagającym trybem... Nie mogę się doczekać, aż zacznę przechodzić
samą grę na poziomie mrocznym :>


Mroczny to z grubsza Szalony z możliwością sejwowania i tym nowym setem pancerza i broni.

Potwierdzam, jest hardkorowy. Odwykłem od walki w W2, już prolog daje mi w kość :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puki co uważam, iż patch jest świetny. Samouczek jak samouczek, ale arena... Powiem szczerze miłe zaskoczenie, fajnie przygotowana, nowa lokacja, nowe postacie, wszystko okraszone dubbingiem i jak zwykle niezawodnymi tekstami oraz poziom mrok, ja wymiękłem na Scoia''tael (bodajże 4 fala) :P

Wystarczy że łucznik nas siepnie i po queen, a później trzeba unikać ciosów i strzał jak wariat, co jest bardzo trudne, pomijając fakt że obrona człeków z dwiema broniami jest niesamowita, takiego trzeba atakować zza pleców, żeby móc wygrać. Oczywiście niezawodna taktyka to Aard na przeciwników stojących blisko przepaści :P

Z bieżących rzeczy to wkurza mnie, że Geralt nie zawsze doskakuje do odległego przeciwnika za pierwszym razem. Zazwyczaj wygląda to tak, że w biegu musi się zatrzymać żeby zaatakować pierwszym ciosem powietrze, a dopiero drugi cios jest tym który powinien udać się za pierwszym razem.

Szkoda, że nawet po pierwszej śmierci na arenie nie można zapisywać gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko ściągam na PC - to za sobą - i na laptopa - to też tylko instalka mi została - ogólnie download szybko działał. Nie ma co się dziwić wszyscy ściągają betę BF3 XD. jutro od nowa zacznę na mrocznym ale faktycznie poprawili walkę i to dosyć dobrze ^^. Areny jeszcze nie testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przejść arenę od poziomu trudnego, padłem po trzech falach. Na normalnym położyli mnie dwaj łucznicy i dwaj szermierze Wiewiórek (czwarta albo piąta fala), wkurzyłem się i uporałem się na szybkości z poziomem łatwym.
Fajnie to zrobili, w nagrodę dostajemy coraz to lepsze przedmioty, w tym parę, których chyba nie było do tej pory w grze (przede wszystkim miecze), a nawet

Spoiler

laskę Operatora.


Może ktoś nie chce czytać, z kim później się walczy -
Spoiler

poziomów jest 30, w ostatnim walczymy z draugiem i czterema draugirami. Na poziomie łatwym starcia już od 12-15 poziomu nie stanowią żadnego wyzwania. Ciekawe, że po 30 rundzie, następuje runda 31, w której zaczynamy od walki ze strażnikami La Vallettów, i później jakby cały cykl się powtarza. A sam Geralt, tak jak w normalnej grze, punkty doświadczenia zbiera do 35 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, skąd można pobrać save z jedynki? Z powodu froamtu utraciłęm swoje, a kupiłem już dwójkę. Chciałbym stan gry, w którym Geralt sprzymierzył się z elfami, uratował Addę i Abigail, romansował z Triss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować