Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2011 o 11:45, Numenpl napisał:

jaki poziom trudności??

Łatwy - na normalnu i trudniejszych nie jestem w stanie przebić się ponad 10-15 falę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 12:09, szypek26 napisał:

Łatwy - na normalnu i trudniejszych nie jestem w stanie przebić się ponad 10-15 falę.

ta ale single jak łatwy był tak jest nadal na mrocznym poziomie trudności no chyba że gra nie zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak włączam Wiedźmina to pali się błyskawica ale jest napisane na dole : "Wystąpił problem z połączeniem. Spróbuj później". Przez to nie mogę wyników z areny publikować. Wie ktoś jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 12:25, Crew_900 napisał:

A widzieliście tych na pierwszym miejscu ? Oszuści jak cholera.


A czemu twierdzisz, że oszuści? Pracownicy CDP RED wspominali, że w studiu udawało im się mieć wyniki liczone w milionach punktów. To, że ktoś wymiata na Arenie wcale nie oznacza, że jest oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 12:19, le2enda napisał:

Jak włączam Wiedźmina to pali się błyskawica ale jest napisane na dole : "Wystąpił problem
z połączeniem. Spróbuj później". Przez to nie mogę wyników z areny publikować. Wie ktoś
jak to naprawić?


W luncherze gry gdy świeci się błyskawica należy po prostu zalogować się na swoje konto. Wybierasz opcję, co ciekawe, "zarejestruj" i zamiast się rejestrować to się logujesz. Po tej czynności już wszystko powinno być w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem słabiak na arenie,dotrwałem do 6 fali na easy x_x :D I właśnie z tą falą mam problem,bo mimo wszystko jeden czarodziej i dwóch królobójców to są trudni przeciwnicy,i nie wiem jak mam ich pokonać. Wziąłem krasnoluda,ale on za bardzo mi nie pomógł. Może lepiej jest wziąć tego księżunia? Jest lepszy? A i kogo najlepiej na początku atakować - maga,czy zabójców? Bo kupiłem na nich krasnoluda i krew falki,ale i tak przegrałem. Jakieś rady dla nooba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sam początek biegnij do czarodzieja i spróbuj go zepchnąć Aardem w przepaść. Jeśli się uda, będzie dużo łatwiej, jeśli nie - trudno. Potem od razu użyj Quena i wal w królobójców. Jeśli czarodziej ciągle żyje, ustawiaj się tak, żeby królobójcy byli między tobą a czarodziejem, wtedy ataki czarodzieja nie będą do ciebie dochodziły. Jeśli będziesz musiał zabić czarodzieja "ręcznie", doskakuj z Aardem, przewracaj go i wtedy wal z miecza.
No i najważniejsza zasada gry - ciągle zmieniaj kierunki ataku, ruszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie polecam wojownicy w ogóle nie potrafią się bronić przed takimi typami, co najwyżej możesz spróbować z czarodziejką, choć ja sam nigdy jej jeszcze nie wynajmowałem. Czarodzieja jest szansa się łatwo pozbyć zaraz na początku rozgrywki, o ile stoi nad przepaścią spróbuj zdmuchnąć go Aardem, jeżeli ci się poszczęści to powinien spaść, jeżeli nie odciągaj wojowników od maga po czym sam szybko na niego napieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rycerz pomocnik jest bardzo przydatny (krasnolud jest słaby, ma mało hp i nie warto go brać, zatrudniam go przy tej walce jak starczy kasy, królobójcy jego atakują a ja próbuje zepchnąć czarodzieja w przepaść, jak się nie udaje to go normalnie atakuje, gdy już pozbędę się czarodzieja idę do królobójców i na jednego biorę znak aksji i tak we trzech lejemy jednego królobójce, gdy zginie to zajmujemy się drugim królobójcą. Gram na mrocznym poziomie i udało mi się dojść do ok 20 fali, na trudnym do ok 26 ale i tak miałem mniej punktów na trudnym. Zawsze po tej walce z czarodziejem i królobójcami wynajmuję rycerza jak mi zginie, odciąga mi on innych wrogów i często mogę pojedynczo rozprawić się z wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszytkich
Mam dwa pytanka
1. Podczas jednego z pokazów przedpremierowych gry W2 pokazany został miecz który zamrazał przeciwników. CZy w finalnej wersji gry udalo sie wam go zdobyć bo mi nie.
2. Pod koniec gry mozna zdobyc starożytny miecz Caerme, niestety przechodziłem gre 2 razy lecz nie udalo mi sie go zdobyć ma ktoś z Wam screena tej broni? gdyz jestem ciekawy jakie miał parametry w obrazeniach itp.
Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtórzę moje pytanie:
nie pamiętam loginu i hasła do thewitcher.com - czy będę mógł w ogóle pobrać i zainstalować patch 2.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 15:21, xkarionx napisał:

1. miecz który zamrazał przeciwników.

Trafiłem na dwa takie miecze - Negocjator(srebrny) i Zapomniany miecz vranów(stalowy, tylko ścieżka Roche''a).

Dnia 02.10.2011 o 15:21, xkarionx napisał:

2. Pod koniec gry mozna zdobyc starożytny miecz Caerme

Dostaje się go za ukończenie zadania Starożytny manuskrypt; sęk w tym, że do jego ukończenia potrzebne są składniki alchemiczne z potworów z I i II aktu.
http://witcher.wikia.com/wiki/Caerme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 15:33, lis_23 napisał:

nie pamiętam loginu i hasła do thewitcher.com - czy będę mógł w ogóle pobrać i zainstalować
patch 2.0?


Ale na oficjalną stronę gry nie zajrzysz, bo po co, skoro można kolejny raz zadać pytanie. http://pl.thewitcher.com/patch2/ Możesz pobrać i zainstalować patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 15:39, Wojman napisał:

Ale na oficjalną stronę gry nie zajrzysz, bo po co, skoro można kolejny raz zadać pytanie.
http://pl.thewitcher.com/patch2/ Możesz pobrać i zainstalować patch.


Dzięki,myślałem że żeby pobrać patch trzeba się zalogować,więc na stronę nie zaglądałem ... ostatnim razem link z patchem odesłał mnie do strony logowania,gdzie nie udało mi się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z patchem 2.0.Nie moge go zainstalowac poniewaz gdy klikam w patcher.exe to wykakuje mi błąd
Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować