Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2012 o 23:17, Pile napisał:

Napisałem maila do DOK ale póki co nie odpisali.
Gra chyba nie musi być opłacona z góry?

Nie, nawet nie może być. Na gramie płatności z góry wykonać można dopiero na tydzień przed premierą gry/konsoli/czegokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem właśnie grać w Wiedźmina 2, i mam takie pytanie:

Spoiler

Jestem w początkowych lochach, po rozmowie z Roche''m i mam uciekać. Gdzie znajdę moje oba miecze i zbroję? Zależy mi na nich, bo importowałem save z "jedynki". Za pierwszym razem musiałem je ominąć, bo wyszedłem na dwór z pałką i bez koszuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 10:26, Minamir napisał:

Spoiler

Jestem w początkowych lochach, po rozmowie z Roche''m i mam uciekać. Gdzie znajdę
moje oba miecze i zbroję? Zależy mi na nich, bo importowałem save z "jedynki". Za pierwszym
razem musiałem je ominąć, bo wyszedłem na dwór z pałką i bez koszuli.


Odzyskasz je po tym jak wypłyniesz statkiem z Triss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 00:21, Bezi_113 napisał:

Raczej znajdywać, trzeba podnosić wszystkie znalezione składniki
alchemiczne i rzemieślnicze, wtedy niczego nie zabraknie.


Może być krucho z surowcami, jeśli grasz na Mrocznym Poziomie Trudności. :) Nowe ekwipunki wymagają i konkretnych pieniędzy, i sporych ilości materiałów. Część rzeczy takich jak np. olej, ulepszone sukno czy ćwiekowana skóra trzeba będzie doprodukować własnym sumptem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli niższe poziomy trudności, tam z tego co pamiętam nie trzeba tyle craftować, a przynajmniej ja tego nie potrzebowałem, a grę przeszedłem na trudnym bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 16:44, mlynar911 napisał:

Ok proszę przypomnijcie mi jak wchodziło się w stan medytacji żeby rozdać talenty? Zapomniałem,aż
wstyd ;p


Zdaje się, że ta opcja jest w tym okrągłym "menu podręcznym" gdy wciska się CTRL, ale talenty można chyba rozdać też klikając C? Powinno się otworzyć drzewko rozwoju bez wchodzenia w medytację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 16:51, Polinka198 napisał:

Zdaje się, że ta opcja jest w tym okrągłym "menu podręcznym" gdy wciska się CTRL, ale
talenty można chyba rozdać też klikając C? Powinno się otworzyć drzewko rozwoju bez wchodzenia
w medytację.

Właśnie nie można rozdawać od tak talentów. Próbowałem. Dzięki za podpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 16:51, Polinka198 napisał:

talenty można chyba rozdać też klikając C? Powinno się otworzyć drzewko rozwoju bez wchodzenia w medytację.

Z tego co pamiętam (ale mogę się mylić), to na wższych poziomach trudności trzeba wejść w medytację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 19:05, Abi_Dalzim napisał:

> talenty można chyba rozdać też klikając C? Powinno się otworzyć drzewko rozwoju
bez wchodzenia w medytację.
Z tego co pamiętam (ale mogę się mylić), to na wższych poziomach trudności trzeba wejść
w medytację...


Może i tak, ja przechodziłam 3 razy na najniższym :) Walka w Wiedźminie akurat najmniej mnie obchodziła. Dlatego pewnie zrozumiecie, że rozszerzenie gry o tryb areny jakoś mnie nie powalił :) No ale czekam na obiecane nowe lokacje z okazji premiery wersji konsolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki problem ale jak nie miałem przez jakiś czas neta. Wiec nie uruchamiaj gry przez Launcher tylko wejdź w folder z grą potem folder bin i kliknij tam an ikonę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm przeszedłem Wiedźmina drogą Iorwetha i widzę pewną nieścisłość.

Spoiler

W Loc Muinne podczas akcji gdzie z Triss wchodzimy na obrady Widzimy, Radowida, Henselta, Tego na N... i SASKIĘ ... Nagle wbija smok. Rach ciach oszczędziłem smoka i geralt mówi ,że to saskia ... Ale przecież ona stała na dole gdy gadzina przyleciała, nie było widać ,że się zmienia czy coś a kontur saskii było widać gdy była przy innych i nadleciał smok. Także wtf? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Stawiam na to, że to zwykłe przekłamanie w grafice, szybkość doczytywania modeli etc. Pewnie miało to wyglądać tak, że w momencie gdy wszystkie oczy zwrócone są w kierunku Triss i Geralta, Saskia wymyka się i zmienia w smoka zgodnie z wolą Eilhart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 12:06, Shinigami napisał:

Spoiler

Stawiam na to, że to zwykłe przekłamanie w grafice, szybkość doczytywania modeli etc.
Pewnie miało to wyglądać tak, że w momencie gdy wszystkie oczy zwrócone są w kierunku
Triss i Geralta, Saskia wymyka się i zmienia w smoka zgodnie z wolą Eilhart.


To jest troche niedopowiedzenie jak idzie się drogą Iorwetha, bo nagle Saskia stoi z wszystkimi i co? Musiałaby wymknąć się gdzieś za miasto żeby się przemienic i żeby nikt nie zawiadomił straży szybko. Ale to można się tylko domyslać dla mnie jest to jednak małe niedpowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować