Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2012 o 17:39, mlynar911 napisał:

[...] dla mnie jest to jednak małe niedpowiedzenie


Spoiler

Dla mnie zwykły błąd, w końcu jakoś trzeba było to rozwiązać. Mogli sprawę załatwić stosowną animacją, nie zrobili tego, więc wygląda na naciągane, cóż - bywa i tak. Nic strasznego się nie stało.

Teraz pozostaje czekać na W3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 18:26, Karol44 napisał:

Bo znika i jest to wyjaśnione tylko jak wejdziesz z Iorwethem;-d


Dawaj jak to było ;)

Grę skończyłem raz, do tego już spory czas temu, może jak przedłużą ostatni akt to usiądę do niej ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w 2 akcie, ścieżka Roche''a. Jestem w Verden, i mam zdobyć sztandar, symbol śmierci. Z mapy wynika, że muszę wrócić na stronę obozu Henselta, ale nie mogę - gdy wchodzę we mgłę, cały czas jestem po stronie Verden. Co zrobić? Czy jednak coś źle robię, i sztandar zdobywa sie po tej dtronie, gdzie już jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Verden to Ty nie jesteś, to kraj na południe od Temerii, możesz być ewentualnie w Vergen ;)
Z mapy tak wynika owszem, ale mapa pokazuje kierunek w którym masz iść, a w tym samym kierunku znajduje się las za Vergen, tam z kolei umiejscowiony jest grobowiec w którym znajdziesz potrzebny Ci sztandar.
Wejdź do Vergen i porozmawiaj z Yarpenem i Cecilem, oni wszystko Ci wyjaśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czy na PC będzie sprzedawana fizyczna "paczka aktualizacyjna" do edycji rozszerzonej, podobna do tej sprzedawanej przy wyjściu ER części pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma planów wydania takiej edycji, a że premiera wersji konsolowej/patcha do PC pozostało mało czasu, to wątpię aby CDP udało się wydać ponownie wersję PC, i to bez ówczesnej zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że od jutra wreszcie będę miał komputer będący w stanie uruchomić Wiedźmina 2 to mam parę pytań :P

Słyszałem że powstaje jakaś Edycja Specjalna i któryś z rozdziałów ma być o ileśtam godzin dłuższy, to dotyczy konsol czy PC też? Jeśli tak to jak to będzie wyglądać? Zostanie wydany nowy nakład ES czy należy kupić zwykłego Wiedźmina 2 i pobrać content z ES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

III rozdział będzie zawierał dodatkowy wątek przedłużający grę o kilka godzin, będzie to całkowicie darmowa zawartość do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ciężko jest na mrocznym poziomie, fajne przedmioty, warto w ogóle zagrać? Jeszcze raz będę przechodził wiedźmaka, ale nie chce mi się orać z każdym nekkerem godzinę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 12:07, Budo napisał:

Ciężko jest na mrocznym poziomie, fajne przedmioty, warto w ogóle zagrać? Jeszcze raz
będę przechodził wiedźmaka, ale nie chce mi się orać z każdym nekkerem godzinę ;]


Jeśli dobrze opanujesz system walki, to nie jest ciężko. Przedmioty fajne, tylko drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 12:07, Budo napisał:

Ciężko jest na mrocznym poziomie, fajne przedmioty, warto w ogóle zagrać? Jeszcze raz
będę przechodził wiedźmaka, ale nie chce mi się orać z każdym nekkerem godzinę ;]


Opinia człowieka, który Dark Mode przeszedł w 100%

nie jest specjalnie trudno, jeżeli już raz przeszło się na hardzie - w gruncie rzeczy to jest wciąż ta sama mechanika, tylko przeciwnicy troszkę trudniejsi - specjalnie budowałem postać byle jak, nie miałem z niczym przesadnych problemów

poza Operatorem, ale on zawsze był OP

dodatkowymi itemami warto interesowac się dopiero w trzecim akcie i przez całą grę zbierać składniki, w poprzednich te itemy są najzwyczajniej niepotrzebne

Dark Mode to w gruncie rzeczy nagła śmierć z zapisami, testuje wszystkie umiejętności gracza (i zdolność klikania Quena)

polecam na oficjalnym forum W2 temat o darkmode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 14:34, Crew_900 napisał:

Grałem i na koniec smok zabijał jednym ciosem, nawet jak miałem rozwinięte umiejętności
podnoszące zdrwoie itd...


Mnie wcale nie dotknął, podobnie jak Kejran.

Huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 14:36, Ostrowiak napisał:

Mnie wcale nie dotknął, podobnie jak Kejran.

Dodajmy, że sztuką istną jest, aby smokowi dać się dotknąć.

Huh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 14:42, Ostrowiak napisał:

No pacz, a kolega wyżej miał z tym problem, artysta jeden.

Oh, ale wiedz, że nie jest czymś wybitnym pokonanie smoka bez odniesienia obrażeń.

Myślałeś, że jesteś wyjątkowy? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować