Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2012 o 14:57, Renzov napisał:

Myślałeś, że jesteś wyjątkowy? :<


No pewnie! Wziąłem koszulkę Patriota, podczas gdy lwia część populacji zadowoliła się tątą czarną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 15:00, Ostrowiak napisał:

Wziąłem koszulkę Patriota, podczas gdy lwia część populacji zadowoliła się tątą czarną!

Od tego momentu Twoje dalsze argumenty są wadliwe.

A mnie smok na Mrocznym bardzo często dotykał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzona edycja zaskoczy z obecnymi sejwami z gry? Jestem na początku Flotsam dopiero, ale nie chce mi się całego prologu przechodzić jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 11:24, Budo napisał:

Rozszerzona edycja zaskoczy z obecnymi sejwami z gry? Jestem na początku Flotsam dopiero,
ale nie chce mi się całego prologu przechodzić jeszcze raz...

Jak w przypadku pozostałych patchy - zaskoczyć zaskoczy, ale dla pewności lepiej od początku.

A prolog to raptem godzina, maksymalnie dwie. Jeden z najlepszych wstępów w grach RPG, cholernie Hitchhockowski i dobrze napisany, zresztą być może go w patchu poszerzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam takie pytanie mam nowego della xps l702x procek i7 2.2 ghz. ram 6gb, karta geforce GT555M 3gb. wiedzmin nie chcę mi chodzić na wysokich wymaganiach. Znaczy się chodzi ale jak obracam kamerą to wszystko zaczyna sie zlewać. Na normalnych też ładnie wygląda ale z takim kompem myślałem że będzie chodzić na wysokich. Czy jakieś propocycje w kwesty optymalizacji zapodacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 12:38, Budo napisał:


Jest coś takiego jak rozmycie przy ruchu kamery, pogrzeb w opcjach.


Dokładnie, miałem to samo - nie chodzi o to, że gra źle chodzi tylko że mi to rozmycie akurat przeszkadzało w grze
ja na nowym sprzęcie zagram dopiero 17 kwietnia, gdy ukaże się patch z nową zawartością, wtedy dopiero sprawdzę, czy gra spisuje się lepiej niż na poprzednim kompie, gdzie podczas obrony miasta krasnoludów miałem pokaz slajdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 14:26, ivecoczesci napisał:

No tak ale jakieś konkrety? co zmienić


To było właśnie konkretnie, opcje - wyłącz rozmycie przy ruchu kamery

20120324145229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 14:52, Polinka198 napisał:

> >
To było właśnie konkretnie, opcje - wyłącz rozmycie przy ruchu kamery

Ok faktycznie już wiem o co chodzi. Tak przy okazji nie uważacie że przy moim laptopie po kliknięciu w ustawieniach aby automatycznie wykrył na jakich powinienem grać, powinno być więcej niż minimum? gram na normalnych ustawieniach i wszystko chodzi płynnie. Podczas walki tak samo a gra niby wykrywa że powinienem mieć minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 17:52, Karol44 napisał:

To chyba na każdym sprzęcie błędnie działa bo u mnie jak wybrałem zalecane to też zrobiło
się minimum;-d


Dokładnie - mi i na poprzednim i na obecnym sprzęcie wykryło tak samo, jakbym nic w kompie nie zmienił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że premiera Wiedźmina 2 na Xboxa już za rogiem (dłuży się ten czas, a dłuży :( ), jestem bardzo podekscytowany. Mam jedno pytanie, ile czasu zajęło Wam przejście gry? Na gramie jest fajna opcja sprawdzania tego, ale nie ma tam Wiedźmina 2 więc postanowiłem spytać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować