Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2012 o 17:41, Damianuss1 napisał:

Pomimo końca obecnej generacji jeszcze można cisnąć miłą dla oka
oprawę.


Szkoda tylko że tak mało developerów potrafi/chce cisnąć konsole by gry wyglądały tak dobrze jak Wiedzmin 2:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie komu trzeba maila napisać żeby zgłosić error z logowaniem się do Wieśka (w dziale kontakt jest tylko PR i tego typu bezużyteczne pierdółki?
Sądziłem że po kilku miesiącach ten problem został wyeliminowany ale widzę dalej nie da się logować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 09:54, Ostrowiak napisał:

akurat argument o Bethesda ciut nietrafiony bo z błędów to oni słyną na serio gra Bethesdy bez olbrzymiej ilości błędów no chyba tylko szaleniec czegoś takiego się spodziewa ale tekst fajny nie ma co XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że tak jest. Przy takich produkcjach trudno o załatanie wszystkich bugów. Ile W2 mial na początku błędów. Ale w tamtym tekście jest wyróżniona wersja na PS3, która była momentami niegrywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozem i ktos powiedziec dlaczego po zainstalowaniu patcha 2.1 ( z launchera) gra przestaje dzialac ?
Czy wy tez tak macie ? Jezeli tak to czy CDP bedzie robil cos w kierunku naprawy tego ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy medalion dołączany do Mrocznej Edycji to ten sam medalion, który był dodawany przez niektóre sklepy do standardowej wersji W2 na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 19:42, Lfdracon napisał:

Czy medalion dołączany do Mrocznej Edycji to ten sam medalion, który był dodawany przez
niektóre sklepy do standardowej wersji W2 na PC?

Prawdopodobnie tak, a więc i ten sam medalion, który dołączano właścicielom EK w ramach rekompensaty.

Jeżeli główka jest mniejsza i okrąglejsza i przypomina brelok, to medalion z EK jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 21:25, Ostrowiak napisał:

Prawdopodobnie tak, a więc i ten sam medalion, który dołączano właścicielom EK w ramach rekompensaty.

W ramach jakiej rekompensaty? Coś przegapiłem?! Jedyna rekompensata jaką dostawałem, to podkoszulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 22:28, Lfdracon napisał:

W ramach jakiej rekompensaty? Coś przegapiłem?! Jedyna rekompensata jaką dostawałem,
to podkoszulek.

Rekompensata dla tych co kupili uszkodzone EK, głównie zniszczone główki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości. Zamówiłem Dark Edition W2 na Xboxa360. Myślicie, że istnieje choć cień nadziei, że kurier zawita w piątek 13 i w weekend będę mógł już giercować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 09:01, BluesBoy napisał:

Tak z ciekawości. Zamówiłem Dark Edition W2 na Xboxa360. Myślicie, że istnieje choć cień
nadziei, że kurier zawita w piątek 13 i w weekend będę mógł już giercować?


Bardzo nikła szansa. Planują wysyłkę w piątek więc wątpliwe by kurier uwiną się w ciągu kilku godzin. No chyba że mieszkasz w Warszawie choć i tak nie liczył bym na to. Ale nadzieję warto mieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 09:01, BluesBoy napisał:

Tak z ciekawości. Zamówiłem Dark Edition W2 na Xboxa360. Myślicie, że istnieje choć cień
nadziei, że kurier zawita w piątek 13 i w weekend będę mógł już giercować?

Dlaczego zadajesz pytanie w nieadekwatnym do tego wątku?
Oto co Akne napisała na ten temat: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=10800 . "(...) CDP i my spinamy się, żeby Mroczna dotarła do Was w piątek, trzynastego."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:29, lis_23 napisał:

Kiedy będzie mozna zacząć pobierać patch do wersji rozszerzonej na PC?, mówiono cos o
dzisiaj.


Z tego co się orientuję to patch będzie dostępny do pobrania od jutra, a nie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:29, lis_23 napisał:

Kiedy będzie mozna zacząć pobierać patch do wersji rozszerzonej na PC?, mówiono cos o
dzisiaj.

Od 11. Kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować