Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Od jutro. Godziny dokładniej nie podali więc albo będzie już dostępna od rana (ewentualnie od popołudnia), albo w godzinach wieczornych czyli 18-19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:11, Big_Boss napisał:

Ktoś wie, czy gogowa wersja Edycji Rozszerzonej będzie zawierała także język polski?


Jeśli nie to istnieje możliwość pobrania spolszczenia z oficjalnej strony gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się przyznam bez bicia. Zamówiłem sobie w sklepie gram Wiedźmina 2 w Edycji Rozszerzonej na PC mimo, że mam premierówkę! A co by nie? Zwyczajnie muszę mieć pudełko i płytki - nie chce mi się bawić w instalowanie tryliona patchy - wszystko musi być na dzień dobry na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 16:15, KrzysztofT napisał:

(...)

A jak zrobią edycję rozszerzoną edycji rozszerzonej to będzie kolejny zakup? :P
A na poważnie, CDP nie planuje odpowiednika samych pudełek jak to było z Wiesiem pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dokładnie tak samo. Planowana wysyłka 16go więc pogram sobie bez najmniejszych problemów w dzień premiery ER. Nie wyobrażam sobie pobierania 10GB na moim marnym DSL 2Mb/s. Lubię mieć wszystko na płytkach i na półce. Taki fetysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:30, mw89info napisał:

Zrobiłem dokładnie tak samo. Planowana wysyłka 16go więc pogram sobie bez najmniejszych
problemów w dzień premiery ER. Nie wyobrażam sobie pobierania 10GB na moim marnym DSL
2Mb/s. Lubię mieć wszystko na płytkach i na półce. Taki fetysz.


Mam takie samo łącze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:06, ChrisBgnr napisał:

> (...)
A jak zrobią edycję rozszerzoną edycji rozszerzonej to będzie kolejny zakup? :P


Jeżeli wtedy będzie kolejny giga patch o wadze 10GB i więcej to tak. Kolejny zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgl. na brak możliwości technicznych jestem skazany na taki net.
ER będzie ładnie się prezentować obok EK :)
CD Projekt pokazało, że potrafi być user friendly więc mam dla nich wiadomość: shut up and take my money.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 16:15, KrzysztofT napisał:

A ja się przyznam bez bicia. Zamówiłem sobie w sklepie gram Wiedźmina 2 w Edycji Rozszerzonej
na PC mimo, że mam premierówkę! A co by nie? Zwyczajnie muszę mieć pudełko i płytki -
nie chce mi się bawić w instalowanie tryliona patchy - wszystko musi być na dzień dobry
na płytce.


Ale takiego czegoś chyba nie ma do kupienia na PC - chyba że o czymś nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś zależy na zaoszczędzeniu kilku groszy to wiedźmin 2 na x''a w tesco 17 i 18 będzie za 114.90. Widać da się jeszcze taniej niż sugerowane 119 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 01:00, lis_23 napisał:

Heh, a mi zostały już tylko 44 minuty do końca - całość mniej niż dwie godziny.


Szczęściarz, masz dobrego neta a ja niestety skazany jestem na 2 mb ;/ Ale została mi jedna godzina do pobrania, aż dziwne, że mi nie zwolniło nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 10:47, Isildur napisał:

Szczęściarz, masz dobrego neta a ja niestety skazany jestem na 2 mb ;/ Ale została mi
jedna godzina do pobrania, aż dziwne, że mi nie zwolniło nic :)


Mi całość pobierała się ok. półtorej godziny, sam nie wiem jak szybki mam internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnął mi się najnowszy patch do Wiedźmina 2. Problem miałem taki że niewiele miejsca na dysku miałem i musiałem sobie jakoś z tym poradzić. Na jednym z partycji zainstalowałem grę i zostawiłem trochę miejsce na instalacje patcha (ponad 10 GB), na drugim zaś ściągnąłem patch. Wchodzę do katalogu tam gdzie pobrałem i są tam tylko zwykłe pliki o rozszerzeniu .bin. Czy zmiana miejsca ściągnięcia patcha z domyślnego dysku C na inny dysk wpłynie jakoś na niemożliwość zainstalowania patcha? Jeżeli nie to jak będzie wyglądać instalacja? Najprawdopodobniej 17 kwietnia ściągnie się jakiś instalator, ale wolę się zapytać by być pewny w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować