Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2012 o 13:51, SpecShadow napisał:

Co to za „pierwszy plik" jeśli można wiedzieć? Informacji na stronie o nim nie
znalazłem (ani o tych plikach co pojawia się 17 kwietnia) a nie wiem czy zaczynać nową
grę czy dokończyć parę zaległych gier.


Jak pobierasz rozszerzenie to program, który pobiera zaczyna pobierać od parta numer 2, part numer jeden będzie dostępny dnia 17 kwietnia, bez pierwszego parta nie zainstalujesz rozszerzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpalam tego PreDownloadera i tekst „Musisz mieć zainstalowanego Wiedźmina 2 aby uruchomić aktualizację". What? Myślałem że tylko ją ściąga. Znowu muszę zmajstrować miejsce na dysku. A chwila, zapomniałem o problemach z odczytaniem płyty. Muszę znaleźć backup który zrobiłem na jedynym kompie., który płytę odpalił.

Swoją drogą - 10GB to więcej jak sama gra. Dziwne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 18:10, SpecShadow napisał:

Swoją drogą - 10GB to więcej jak sama gra. Dziwne to jest.


Jest to podzielone na party i z polskim dubbingiem partów jest 38 ostatni part waży około 17 MB reszta około 300 MB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga zaktualizowałem przypiętego posta, dodając punkt 14 dotyczący strony z której pobieramy rozszerzenie, oraz wprowadziłem jedną zmianę na samym początku, to znaczy dodałem brakujące informacje z drugiego przypiętego posta, którego następnie odpiąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co do wersji na xboxa. Skoro dzisiaj zostały wysłane Mroczne Edycje i prawdopodobne jutro do wiekszości już trafią to czy nie bedzie problemu z uruchomieniem gry na konsolce skoro premiera dopiero 17 kwietnia? Trzeba będzie poczekać aż do premiery aby czasem nie otrzymać bana czy będzie już można spokojnie grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 23:01, lis_23 napisał:

Byłoby trochę niesprawiedliwe gdyvy Xboxowcy mogli grać już w weekend a my, PC - towcy
mielibyśmy czekać do 17 - stego ...


tylko mroczna edycja będzie grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 22:55, Alienspectre napisał:

Trzeba będzie poczekać aż do premiery
aby czasem nie otrzymać bana czy będzie już można spokojnie grać?


Spokojna głowa, do tygodnia czasu (a pewnie i więcej) przed oficjalną premierą można spokojnie grać i nie obawiać się bana.
Osobiście parokrotnie już grałem w tytuły przed premierą kilka dni i jeszcze bana nie zarobiłem, co innego jakbyś chciał grać miesiąc-dwa przed oficjalną premierą, wtedy byłoby jasne skąd masz dostęp do danej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z Wiedzmin 2 Edycja Rozszerzona. Zauważyłem, że w wielu sklepach można kupić Wiedzmin 2 Edycję Premium. Na gram.pl pojawiła się niedawno Edycja Rozszerzona i jest napisane, że zawiera przede wszystkim bardziej rozbudowany akt III itd. Czy jest to pełna gra? Czy trzeba kupić Edycję Premium, a potem ściągnąć sobie Edycję Rozszerzoną? Wiedzmin 1 też wyszedł w Edycji Rozszerzonej i gdy ją kupiłem to miałem pełną grę, więc pewnie tu jest tak samo. Wole się upewnić, a nie kupować na czuja.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Doszla! I... czuje sie zrobiony w balona. Na wstepie - dzieki Ci gram.pl, ze zamiast obiecanego numerku 500-cos dostalem... 1178(!?). Po drugie, to pudelko musi byc tak cholernie glupio zrobione ze praktycznie nie da sie go otworzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 14:11, popcorn napisał:

Mam pytanie związane z Wiedzmin 2 Edycja Rozszerzona. Zauważyłem, że w wielu sklepach
można kupić Wiedzmin 2 Edycję Premium. Na gram.pl pojawiła się niedawno Edycja Rozszerzona
i jest napisane, że zawiera przede wszystkim bardziej rozbudowany akt III itd. Czy jest
to pełna gra? Czy trzeba kupić Edycję Premium, a potem ściągnąć sobie Edycję Rozszerzoną?
Wiedzmin 1 też wyszedł w Edycji Rozszerzonej i gdy ją kupiłem to miałem pełną grę, więc
pewnie tu jest tak samo. Wole się upewnić, a nie kupować na czuja.:P


Nie będziesz musiał nic pobierać bo gra już będzie zawierała rozszerzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować