Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Wiesz... przechodzę tę grę już 4 raz, z tym że pierwszy edycje rozszerzoną;)
Tak czy inaczej dzięki wielkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:00, Meketh napisał:

Wytłumaczyłem ci najprościej jak się dało, tak że dziecko nawet zrozumie. Masz tu filmik
z tej walki:
http://www.youtube.com/watch?v=HA1kuneSwAk
Polecam też lekturę instrukcji i poradnika, bo jak widzę masz problemy z niektórymi prostymi
rzeczami.


Też znalazłem ten film. Wiem o co biega, tyle, że ja chyba nie umiem wyczuć miejsca i momentu gdzie i kiedy walnie macką. Myślę że jak to złapię, to pójdzie z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:21, Thalanthas napisał:

U was też Geralt broniąc Foltesta przed smokiem wbił mu srebrny miecz w paszczę dalej
go ma?


Jeśli dobrze pamiętam, to dzieje się tylko wtedy, gdy połączyłeś się z sejwem z Wiedźmina 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:00, Meketh napisał:

Wytłumaczyłem ci najprościej jak się dało, tak że dziecko nawet zrozumie. Masz tu filmik
z tej walki:
http://www.youtube.com/watch?v=HA1kuneSwAk
Polecam też lekturę instrukcji i poradnika, bo jak widzę masz problemy z niektórymi prostymi
rzeczami.


No zajarzyłem o co biega z tym Yrden. Trochę filmikiem i dużo obserwacja własną. Walę yrden w ziemie w okolicach świecących macek, a gdy te się przykleją, to ja je CIACH!!! Tylko nie rozumiem o co biega z tym QTE po obcięciu macek. Wsiadam na mackę, wciskam szybko lewy przycisk myszy aż pasek zapełni się a gościu i tak zrzuca mnie na dół. Co jest z tym QTE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:00, Meketh napisał:

Wytłumaczyłem ci najprościej jak się dało, tak że dziecko nawet zrozumie. Masz tu filmik
z tej walki:
http://www.youtube.com/watch?v=HA1kuneSwAk
Polecam też lekturę instrukcji i poradnika, bo jak widzę masz problemy z niektórymi prostymi
rzeczami.


No pokonałem tego kejranka. Nie mogłem go pokonać, gdyż myślałem, że tym Yrden mam walić w jego macki a nie w ziemię by macki "poprzyklejać". A na macce utrzymałem się gdy znalazłem opis że

Spoiler

trzeba wcisnąć spację siedząc już ma macce

. A potem już z górki! Most się zawala, biegiem po ruinach i zwycięstwo nasze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z zaglądających tu ma może sklepową ER ?
Tą nową co to ją ostatnio wyrzucili do sprzedaży.
Generalnie miał bym prośbę, o skan okładki w dobrej jakości i dużym rozmiarze [chciałem sobie swój instalator z GOGa wypalić na płytę, zapakować w pudełko i postawić na półce, myślałem, że na GOGu w cyfrowych dodatkach jest okładka do druku ale dupa, albo jestem ślepy albo faktycznie jej nie ma....]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wiedźmina da się grać na padzie, ale tylko na Xboksowym, czy na każdym? Mam tu na myśli pada od PS3, po wgraniu jakichś sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie znalazłem sobie partnrów do siłowania się na rękę, ale nie bardzo rozumiem o co tu biega i za każdym razem przegrywam. Poruszam myszka, jakaś kreska przesuwa się w lewo i ci dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 19:48, Q-Jot napisał:

W Wiedźmina da się grać na padzie, ale tylko na Xboksowym, czy na każdym? Mam tu na myśli
pada od PS3, po wgraniu jakichś sterowników.

Jesli chodzi o grę w wersji na PC, to kup sobie Logitech Dual Action. Naprawdę dobry pad i nie wymaga żadnych sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:56, Piotrbov napisał:

Jeśli dobrze pamiętam, to dzieje się tylko wtedy, gdy połączyłeś się z sejwem z Wiedźmina
1.

Ja gram w dwójkę od początku i też tak miałem. Geralt wbił smokowi miecz w paszczę i tym samym go stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kółko którym sterujesz za pomocą myszki, cały czas musi znajdować się na tym pasku. Jeżeli wyjdzie poza pasek, wtedy zaczynasz przegrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 16:11, Pietro87 napisał:

Czy ktoś z zaglądających tu ma może sklepową ER ?
Tą nową co to ją ostatnio wyrzucili do sprzedaży.
Generalnie miał bym prośbę, o skan okładki w dobrej jakości i dużym rozmiarze [chciałem
sobie swój instalator z GOGa wypalić na płytę, zapakować w pudełko i postawić na półce,
myślałem, że na GOGu w cyfrowych dodatkach jest okładka do druku ale dupa, albo jestem
ślepy albo faktycznie jej nie ma....]

Jakbyś był z Warszawy, mógłbym Ci pożyczyć pudełko/okładkę od ER. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2012 o 21:21, Janek_Izdebski napisał:

Jakbyś był z Warszawy, mógłbym Ci pożyczyć pudełko/okładkę od ER. Pozdrawiam. :)



Ano jestem z Warszawy [no z pod Warszawy, konkretnie z Piaseczna] i dzięki za szczere chęci, aczkolwiek problem już mam z głowy, dostałem skan na maila od jednego z gramowiczów [niestety po mailu nie mam pojęcia który to jegomość bo nie było tam żadnego charakterystycznego nicka a owa persona się nie podpisała oprócz krótkiej informacji, że skan jest w załączony archiwum i pozdrawia - więc ktokolwiek to był i tu zajrzy, z góry jeszcze raz wielkie dzięki] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wysłac problem, wszedłem na wsparcie wypełniłem formularz i mi wyskoczyło unfiled, czy musze wrzucac zrzut ekranu, wywala mnie do pulitu to co amm wrzucic im jak mój pulpit wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać Hieronima? Proszę :)

Spoiler

Orientuj w jakiej kolejności się przenosi i jak będziesz wiedział, że za chwilę pojawi się w danym miejscu to postaw tam znak Yrden. Wtedy możesz go ubić. Podbiegaj do niego, dopiero wtedy będzie się teleportował w kolejne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepny problem, opisywałem problem inny wyzej i stwierdziłem ze moze odinstalowanie i zainstalowanie gry pomoze w graniu i nastepna niespodzianka mnie spotkał:
Uruchamiam instalacje gry i przy 3 krotnej próbie instalacji w trakcie instalacji wystąpił problem takie okienko
blad transferu składnika
Składniki: wymagane pliki
grupa pliku: data
plik:F\data.2.cab
błąd: bład danych(CRC)

Jak mam problem rozwiazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować