Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

(w niezbyt elegancki sposob przenosze posta z poprzedniego tematu)

Czyzby? Jest troche postow na GOG.com mowiacych, ze kodu nie dalo sie znalezc w zakupionym egzemplarzu gry (szczegolnie do wersji v2.0 wlasnie).

A nie wiesz moze jak to jest z tymi datami i ich niespojnoscia? Maj a sierpien to spory rozstrzal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem aktualizować Wieśka do edycji kolekcjonerskiej i gdy pobiorę sobie dwa ''''patche'''' do jak załączam by pobrał się 3 i 4 to wyskakuje bład i pobiera sie 2 od nowa . Robie tak gdyż mam słabego neta i pobranie calych 10gb zajeło by mi długi czas . Pobierałem już patch 1 i 2 ze stronki TheWicher.com i to samo wyskakuje proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 13:14, Vty napisał:

Zacząłem aktualizować Wieśka do edycji kolekcjonerskiej i gdy pobiorę sobie dwa ''''patche''''
do jak załączam by pobrał się 3 i 4 to wyskakuje bład i pobiera sie 2 od nowa . Robie
tak gdyż mam słabego neta i pobranie calych 10gb zajeło by mi długi czas . Pobierałem
już patch 1 i 2 ze stronki TheWicher.com i to samo wyskakuje proszę o szybką odpowiedź.

Przepraszam bardzo za błąd do edycji rozszerzonej nie kolekcjonerskiej pobrałem patch1,2,3 i wyłączyłem pobieranie. Kilka godzin później włączyłem od nowa i wyskoczył błąd i patch 2 pobiera się od nowa. Proszę o szybką odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu się zmusiłem, żeby znów odpalić Wiedźmina ale jak zobaczyłem te 10GB ~1dzień 16godzin pobierania to zupełnie zwątpiłem.

No bez przesady, CDP powinno udostępnić posiadaczom podstawowej wersji nośniki z wersją rozszerzoną... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rly? O_o Nie przesadzaj. Samo to że udostępniają tyle contentu za darmo, to powinniśmy im jako gracze dziękować. U EA albo Ubisoftu musiałbyś zapłacić za każdą misję po 10 dolców. A tu jeszcze narzekanie że 10 GB trzeba ściągnąć. Nie chcesz ściągać? Nie graj lub kup jeszcze raz wersję PC-tową. W dobie szerokopasmowego internetu ściągnięcie 10 GB nie jest problemem. Jeżeli ktoś ma neta 1/2 mb/s, to trudno, ma pecha. Zostawić kompa na noc i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że DLC są teraz łatwym zarobkiem dla twórców, ale przypomnij sobie czasy kiedy dla posiadaczy pierwszej części przygód Geralta, chyba bodaj za niecałe 20zł była na gram.pl dostępna edycja rozszerzona. Więc przez wzgląd na stare czasy czuję w sobie rozgoryczenie, zwłaszcza, że już 4 razy dostałem komunikat o zerwaniu połączenia i konieczności wznowienia pobierania o.O ...

Nie potraktuj tego źle, ale byłbyś świetnym pracownikiem Pomocy Technicznej, coś Panu nie działa - ma Pan pecha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 23:03, Smileyer napisał:

Faktem jest, że DLC są teraz łatwym zarobkiem dla twórców, ale przypomnij sobie czasy
kiedy dla posiadaczy pierwszej części przygód Geralta, chyba bodaj za niecałe 20zł była
na gram.pl dostępna edycja rozszerzona. Więc przez wzgląd na stare czasy czuję w sobie
rozgoryczenie, zwłaszcza, że już 4 razy dostałem komunikat o zerwaniu połączenia i konieczności
wznowienia pobierania o.O ...


To było cztery lata temu. Technologia poszła w górę. Nie opłaca im się wydawać patcha w pudełko za 20 zł. Za duże koszta, jak i tak sprzedaż tego oscylowała by pewnie w granicach 50 tysięcy (mowa tylko o rynku polskim). Ekonomicznie jest to nieopłacalne. Tym bardziej, że dodatkowo możesz ściągnąć grę z goga. Co prawda samego patcha się nie da, ale przynajmniej o tyle dobrze, że można ściągać pliki po 2 GB.

Dnia 27.08.2012 o 23:03, Smileyer napisał:

Nie potraktuj tego źle, ale byłbyś świetnym pracownikiem Pomocy Technicznej, coś Panu
nie działa - ma Pan pecha. :)


To już wiem gdzie mam szukać pracy. ;) A tak na poważnie, to cóż. Nikt nie każe Ci mieć szybszego internetu, ale bez tego jak widzisz ani rusz w dzisiejszym świecie. Kto wie czy czarny scenariusz rynku gier się nie spełni. Gry tylko dystrybuowane cyfrowo i w chumrze. Ale do tego czasu, 90% dzisiejszych internautów będzie miało szerokopasmowy internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 23:03, Smileyer napisał:

Faktem jest, że DLC są teraz łatwym zarobkiem dla twórców, ale przypomnij sobie czasy
kiedy dla posiadaczy pierwszej części przygód Geralta, chyba bodaj za niecałe 20zł była
na gram.pl dostępna edycja rozszerzona. Więc przez wzgląd na stare czasy czuję w sobie
rozgoryczenie, zwłaszcza, że już 4 razy dostałem komunikat o zerwaniu połączenia i konieczności
wznowienia pobierania o.O ...

Nie potraktuj tego źle, ale byłbyś świetnym pracownikiem Pomocy Technicznej, coś Panu
nie działa - ma Pan pecha. :)

Jeśli masz przerywane połączenie to ściągnij sobie DAP z dobreprogramy.pl
Ja z niego korzystam i ani razu nie zerwalo mi połączenie i moge wznawiać pobieranie kiedy chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś save który jest gdzieś tak po zabiciu Kejrana? Bo niestety, ale swój utraciłem a nie chce mi się od nowa zaliczać tego samego ;) Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma w sobie zawarty ten duży patch 10 gb. Po wydaniu gry wyszły jeszcze chyba dwie poprawki, a może i trzy. Więc trochę plików i tak będziesz musiał ściągnąć, ale nie są one zbyt duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 23:32, Kraju napisał:

czy czarny scenariusz rynku gier się nie spełni. Gry tylko dystrybuowane cyfrowo i w
chumrze. Ale do tego czasu, 90% dzisiejszych internautów będzie miało szerokopasmowy
internet.


Taa, a wszędzie zostaną zamontowane światłowody i urządzenia do przekazu myśli (pamięta ktoś?)...
Chyba ze Stałe Łącze w sensie, że bez przerwy- nie w znaczeniu normalnej prędkości. Pomijając propozycje sieci komórkowych, gdzie tani i szybki internet oznacza w praktyce, że masz albo tani i wolny, albo szybki i drogi; a przy tym w obu wariantach brak jakiejkolwiek gwarancji utrzymania połaczenia i szybkości, z wyjątkiem centrów miast, gdzie internet komórkowy nie jest zbytnio potrzebny, ani konkurencyjny w dzisiejszych cenach. Najdłuższe zdanie na forum prawdopodobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zepsuli szkutnika i nie można ot tak robić go na te 200 orenów, jak najlepiej zarabiać w 1 akcie? Jest coś szybszego od Grubego Maćka za 30 orenów/siłowanie? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować