Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Punkty rozdawać można tylko podczas medytacji. Zawsze tak było, by uniknąć akcji, że np. podczas walki odblokujesz sobie nową umiejętność. Widać nigdy na to nie zwracałeś uwagi i wypadło ci z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to zależy od poziomu trudności? Cały prolog + pierwszy akt skończyłem na normalnym i jestem pewien, że wybierałem umiejętności poza medytacją. Niedawno zmieniłem poziom trudności na wyższy i zaczęły się problemu z talentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Na normalnym dawno, dawno nie grałem, a na mrocznym zawsze używałem do talentów medytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 18:39, Sipso2008 napisał:

Możliwe. Na normalnym dawno, dawno nie grałem, a na mrocznym zawsze używałem do talentów
medytacji.

Łatwy-Normalny-Trudny można bez medytacji rozdawać . W Mrocznym tylko w medytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów o czymś nie wiem. Mnaaaaaaaaaaj XD
Dotarłem do 2 aktu i jakoś nie specjalnie na normalu miałem potrzebę natychmiastowego rozdania talentów...
Często chodziłem mając 3-4 wolne. Rozdawałem je ofc poprzez medytację, nawet nie wiem jak je rozdać inaczej. Lol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 01:46, Akoss-94 napisał:

Znów o czymś nie wiem. Mnaaaaaaaaaaj XD
Dotarłem do 2 aktu i jakoś nie specjalnie na normalu miałem potrzebę natychmiastowego
rozdania talentów...
Często chodziłem mając 3-4 wolne. Rozdawałem je ofc poprzez medytację, nawet nie wiem
jak je rozdać inaczej. Lol :)

To masz Problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam, zasadniczo zahaczające pod Wiedźmina 1, ale i tu pasuje.

Zachował mi się save tylko z jednego przejścia jedynki, czy jest jakiś edytor saveów pod kątem eksportu do Wiedźmina 2, a więc edycji gównych wyborów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 13:32, Assurubalit napisał:

Takie pytanie mam, zasadniczo zahaczające pod Wiedźmina 1, ale i tu pasuje.

Zachował mi się save tylko z jednego przejścia jedynki, czy jest jakiś edytor saveów
pod kątem eksportu do Wiedźmina 2, a więc edycji gównych wyborów?


Z tego co pamiętam, to save editor (przynajmniej ten, który zdarzyło mi się użyć), nie miał możliwości zaliczenia nawet pojedynczego zadania, np. zaliczenia zatłuczenia jakiegoś bossa w celu zdobycia miecza u tego jak mu tam ? Więc wątpię by był przydatny w edycji głównych wyborów. Nie łatwiej ściągnąć sobie sejwa? Są różne stronki, sejwy do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nalezy miec ustawiony budzet pamieci na tekstury w opcjach ? bardzo maly czy bardzo duzy ? od czego to zalezy ?? i co to w ogole jest.

mam wszystko na najwyzszych, nie sadzilem ze wiedzmin 2 bedzie tak slabo chodzil na moim kompie ktory uciaga bf3 na ultra i wszystko jest plynne.
spadek fps jest konkretny.
nie wiem z czego zrezygnowac zeby grafika byla nadal ladna, ale tez zeby gra chodzila plynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 15:24, Malevyn napisał:

jak nalezy miec ustawiony budzet pamieci na tekstury w opcjach ? bardzo maly czy bardzo
duzy ? od czego to zalezy ?? i co to w ogole jest. /ciach/


Wyłącz Ubersampling. To zarzyna każdego kompa. A w budżet pamięci zależy od tego ile twoja grafika ma pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz zainstalowane wszystkie patche? Budżet pamięci to jak się nie mylę, ile pamięci ma być przeznaczona na tekstury. Czyli im więcej tym tekstury będą ładniejsze. Jeżeli gra Ci słabo chodzi zmniejsz antyaliasing, zasięg renderowania szczegółów, efekty specjalne rozmycia, SSAO, rozmycie przy ruchu kamery i przede wszystkim uberpróbkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to uberprobkowanie jest przesadzone. a juz myslalem ze z gra cos nie tak, wczytywala sie 2-3 minuty i fpsy spadaly do 10-15. ale faktem jest ze wygladala lepiej :<

smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chciałabym odświeżyć sobie Wiedźmina 2 - tym razem na xboxie 360 i mam pytanie do osób które grały na konsoli, jak wygląda kwestia wyborów, które można było dokonać na PC w pierwszej części.
Czy na początku można dokonać jakichś wyborów (jak choćby w mass effect 2 na ps3) czy startujemy jedyną prawidłową zdaniem twórców wersją postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 09:34, factor_f napisał:

Czy na początku można dokonać jakichś wyborów (jak choćby w mass effect 2 na ps3) czy
startujemy jedyną prawidłową zdaniem twórców wersją postaci?


Nie, startujesz wg z góry ustawionych wyborów i nie ma możliwości ich zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś można było rejestrować wiedźmina i wiedźmina 2, chyba na oficjalnej stenie. Słyszałem, że można wtedy pobierać go z dowolnego miejsca. Płyta mi się połamała, mam tylko kod, można coś poradzić na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować