Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2013 o 01:17, Dregorio napisał:

Kiedyś można było rejestrować wiedźmina i wiedźmina 2, chyba na oficjalnej stenie. Słyszałem,
że można wtedy pobierać go z dowolnego miejsca. Płyta mi się połamała, mam tylko kod,
można coś poradzić na to ?

na gog.com się da zarejestrować. miałem ten sam problem z pierwszym Wiedźminie i jak najbardziej można ściągać, nawet w różnych językach i z różnymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z W2. Pamiętam że grając mniej wiecej w okolicach prmiery nie mogłem sie skarzyć na działanie tej gry. Osttanii postanowiłem zobaczyć co nowego dodano w edycji rozszerzonej lecz ku mojejmu zdziwieniu gra działa o wiele gorzej i komfortowo da się grac jedynie na ustawieniach minimalnych( wczęsniej gra działa bez problemu na średnich). Mial ktoś podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość dziwny problem. Zabiłem Kejrana, dostałem schemat na zbroję z jego pancerza, ale kiedy idę do kogoś, kto teoretycznie mógłby tę zbroję wykonać (krasnolud w dzielnicy nieludzi albo Cedric z Bindugi), to w ogóle nie mogę im "pokazać" tego schematu. Gdy otwiero się okno po kliknięciu "wykonaj dla mnie przedmiot", wśród dostępnych schematów nie ma akurat tego. Miał już ktoś taki problem? Gram na Xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 15:06, Orion napisał:

Ludzie mają czasem problem, że nie zauważają, że menu jest przewijane :) Jedynie to mi
przechodzi na myśl.

Hehe, faktycznie. Nie sądziłem, że mam już tyle schematów, że będzie trzeba przewijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, tym razem fabularne. W jaskini nieopodał portu jest jaskinia pełna nekkerów. Musimy tam iść i dowiedzieć się, co się stało z dwoma strażnikami (zadanie z Maleną). Na końcu jest zamknięty właz. Jeśli nie jest to lokacja związana z głównym wątkiem (którego w I akcie na dobrą sprawę jeszcze nie zacząłem, wykonywałem tylko zadania poboczne), to moglibyście zdradzić skąd mógłbym wziąć klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest możliwość otworzenia tego włazu. Chyba się nie da. Trzy razy przeszedłem grę i ani razu nie znalazłem potrzebnego klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 14:37, Rusty-Luke napisał:

Czy po

Spoiler

zamieszkach w Flotsam

odblokowują się jakieś nowe zadania poboczne?



Nie.

Spoiler

Zamieszki

to koniec aktu I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2013 o 15:01, Thalanthas napisał:

Nie.

Spoiler

Zamieszki

to koniec aktu I.

Szkoda. Mogliby zrobić trochę więcej zadań pobocznych. A mogę jeszcze jakoś zrobić zadanie "pokerowa twarz"? Dotychczas tego nie zrobiłem, a teraz, gdy wchodzę do karczy, to jest pusta. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na Mrocznym poziomie trudności i chciałem w drugim akcie zrobić ten specjalny zestaw Wiarołomcy. Jedyne czego mi brakuje to ćwiekowana i utwardzona skóra. Żeby zrobić ćwiekowaną i utwardzoną skórę brakuje mi oleju. Potrzeba mi 110 sztuk oleju (mam 25). Żeby zrobić olej brakuje mi skór trupojadów. Zajrzałem w każdy zakamarek Vergen i okolic. Nie sądzę żebym aż tak zawalił sprawę w pierwszym akcie. Utwardzonej i ćwiekowanej skóry na pewno nie pominąłbym przy lootowaniu. Oleje też zawsze brałem i jedynie kilka przerobiłem na pułapki.
Coś pochrzaniłem? Pominąłem jakiś składzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 23:02, Astropath napisał:

Gram na Mrocznym poziomie trudności i chciałem w drugim akcie zrobić ten specjalny zestaw
Wiarołomcy. Jedyne czego mi brakuje to ćwiekowana i utwardzona skóra. Żeby zrobić ćwiekowaną
i utwardzoną skórę brakuje mi oleju. Potrzeba mi 110 sztuk oleju (mam 25). Żeby zrobić
olej brakuje mi skór trupojadów. Zajrzałem w każdy zakamarek Vergen i okolic. Nie sądzę
żebym aż tak zawalił sprawę w pierwszym akcie. Utwardzonej i ćwiekowanej skóry na pewno
nie pominąłbym przy lootowaniu. Oleje też zawsze brałem i jedynie kilka przerobiłem na
pułapki.
Coś pochrzaniłem? Pominąłem jakiś składzik?

A w kopalni?A i też gdy musimy dostać się do obozu Nilfgaardu to polecam przeszukać dokładnie jaskinie dużo pożytecznych rzeczy m.in Olej . skóry . Zbroje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja większość oleju kupiłem od handlarzy. Pamiętaj, że jeśli wyczerpią się im zapasy, to następnego dnia powinni mieć część z powrotem. Poza tym na trupojady można natknąć się m.in. na plaży (koło miejsca gdzie spalono czarownicę) oraz w kopalnii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w II akcie po stronie Roche'a, przeszedłem już przez mgłę do Vergen - czy da się wejść na dole kamieniołomu przez te drzwi, które tam są? Amulet wskazuje tam niedaleko magię/niebezpieczeństwo, a po aktywacji podświetla dwa kamienie, ale nie da się chyba z nimi wejść w interakcje, a do otwarcia drzwi nie mam klucza (zadanie z piórami dla tego psychopaty z góry już wykonałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 18:27, Rusty-Luke napisał:

Jestem w II akcie po stronie Roche''a, przeszedłem już przez mgłę do Vergen - czy da się
wejść na dole kamieniołomu przez te drzwi, które tam są? Amulet wskazuje tam niedaleko
magię/niebezpieczeństwo, a po aktywacji podświetla dwa kamienie, ale nie da się chyba
z nimi wejść w interakcje, a do otwarcia drzwi nie mam klucza (zadanie z piórami dla
tego psychopaty z góry już wykonałem).

Kamyki są do misji po stronie Wiewiórek. Ale raczej tam nie wejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować