Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ja mam problem. W sklepie gram.pl gra jest niedostępna, kiedy będzie ją mozna zamówić ponownie i dlaczego była na stanie wtedy, kiedy nie byłem w stanie jej kupić, ale kiedy wczoraj wreszcie mogłem, wszystkie egzemplarze zostały wykupione?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 14:53, Nitram86 napisał:

Ja mam problem. W sklepie gram.pl gra jest niedostępna, kiedy będzie ją mozna zamówić
ponownie i dlaczego była na stanie wtedy, kiedy nie byłem w stanie jej kupić, ale kiedy
wczoraj wreszcie mogłem, wszystkie egzemplarze zostały wykupione?!


A musi być przez gram.pl ?
Jak chcesz wersję pudełkową:
http://www.saturion.pl/product/156446/Strefa_Gier/Gry_na_PC_/Wiedzmin_2_Edycja_Rozszerzona_PC_.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2013-06&utm_content=PCGRAWIEDZMIN2EDROZ#nclid=a29801a4cfe1960ce184398c2330f8c5

Jak nie zależy Ci na pudełku:
https://cdp.pl/gry/wiedzmin-2-zabojcy-krolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 2 sprawy.
1. Czy istnieje jakiś sposób lub modyfikacja troche ułatwaiająca gre w kości i siłowanie na ręke? Bardziej chodzi mi o to drugie bo jakoś bardezo rzadko udaje mi się wygrać. Nie mogę przez to wygrać z mistrzem we Flotsam. Kości też jakoś rzadko wypadają dobre. W pierwszej części lepij to szło.
2. W piwnicy karczmy we Flotsam stoi jakiś mnich mówący, że ma relikwię i odda ją jeśli wygram z nim w kośći odpowiednią ilość razy. Moje pytanie brzmi ile razy? Wygrałem 10 razy przegrałem 8. Czy mam mieć jakąs dłuższą passe zwycięstw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 14:30, GodOfLiar napisał:


1. Czy istnieje jakiś sposób lub modyfikacja troche ułatwaiająca gre w kości i siłowanie
na ręke? Bardziej chodzi mi o to drugie bo jakoś bardezo rzadko udaje mi się wygrać.
Nie mogę przez to wygrać z mistrzem we Flotsam. Kości też jakoś rzadko wypadają dobre.
W pierwszej części lepij to szło.


W siłowaniu czułość myszy ma spore znaczenie, spróbuj pogrzebać w ustawieniach pod tym względem. A kości to typowa losówka, chociaż nigdy nie miałem z nimi problemów. Zawsze zostaje save load.

Dnia 14.06.2013 o 14:30, GodOfLiar napisał:

2. W piwnicy karczmy we Flotsam stoi jakiś mnich mówący, że ma relikwię i odda ją jeśli
wygram z nim w kośći odpowiednią ilość razy. Moje pytanie brzmi ile razy? Wygrałem 10
razy przegrałem 8. Czy mam mieć jakąs dłuższą passe zwycięstw?


Ten mnich czasem już do niczego nie jest potrzebny? Miał znaczenie w okolicach premiery, ale już nie pamiętam, co dawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jakimś cudem pobrałem i jestem po wstępnych testach. :)
Jest nieźle chociaż nie wiem jak działa aktywny Quen i troche brakuje bloku ze wszystkich stron bo Geralt nie lubi odwracać się do przeciwnika twarzą. Nie mam pojęcia też jak się lockuje na przeciwnikach (pad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 22:08, Selv napisał:

Ja już jakimś cudem pobrałem i jestem po wstępnych testach. :)

Jak wygląda sytuacja ze starymi sejwami? Trzeba zaczynać grę od nowa, czy można kontynuować ze starego zapisu (w co wątpię)?

Jestem na początku pierwszego aktu, także restart to nie aż taki duży problem... No, ale na szalonym początek trochę boli. Może z modem progress postaci będzie trochę bardziej wyrównany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 19:52, Revar napisał:

Najlepsza opcja na pokonanie golema/żywiołaka broniącego wejścia do domu Filippy ?

Standardowe uniki plus Aard? Ja tak robiłem mając rozwiniętą szermierkę, Aard tylko po to, żeby oszołomić i zdążyć zadać kilka ciosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 19:52, Revar napisał:

Najlepsza opcja na pokonanie golema/żywiołaka broniącego wejścia do domu Filippy ?


Najłatwiej rzucać sztyletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Combat Rebalance Mod powodował u mnie "zawieszanie się" Geralta przy używaniu petard/sztyletów do rzucania, pomagało tylko bycie uderzonym (czyli bardzo często śmierć) lub load save''a. Też macie tego buga?
Moje drugie pytanie brzmi: czy to normalnie, że na poziomie trudności trudnym każdy potwór zabija nas dwoma niezablokowanymi uderzeniami? Na tym "raporcie walki" w prawym dolnym rogu ciągle się pokazuje, że potwór uderza "śmiertelnie". Jak dla mnie to niezłe przegięcie, nawet walka z 3 utopcami to wyzwanie. Przez wspomnianego buga musiałem odinstalować moda, może coś się w plikach pomieszało? Wcześniej jakoś nie zauważyłem, żeby walka była aż tak trudna bez moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 10:36, Ostrowiak napisał:

a po co niby ten mod powstał?


Ok, dzięki za pomoc, teraz już wszystko rozumiem... Myślałem, że wysoki status na tym forum zobowiązuje do pisania odpowiedniej jakości postów, ale widać się pomyliłem. Ty chyba w ogóle nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego posta. Moje 2 pytania nadal pozostają aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 14:10, dudaGracz napisał:

A czekacie na W3 i W4?


Czekam mimo, że W2 mnie zawiódł. Kilka stron wcześniej pisałem na temat W1 i W2. Nie będę się więc powtarzał. Napiszę tylko, że W1 jest dużo lepszy i akutalnie gram na flash modzie (poziom insane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przeinstalowałem grę i teraz trudność jest już chyba w porządku. Teraz na trudnym jest jak wtedy na normalnym, pewnie zostało coś po modzie i się pomieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o instalacje gry.

Jako że mam wolny internett pobrałem wcześniej rozszerzenie, ale po instalacji gry downloader sam się uruchomił z czasem pobierania 16 godzin...

Pomijając, że o ile pamiętam wcześniejsze patche były wymagane dla edycji rozszerzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować