Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

No nie wiem, wylacz może vsync, a resztę na średnich próbuj. U mnie na Dual Core E6500 i Nvidii GT220 na średnich no może srednio wysokich chodzi gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 01:54, QST07 napisał:

No nie wiem, wylacz może vsync, a resztę na średnich próbuj. U mnie na Dual Core E6500
i Nvidii GT220 na średnich no może srednio wysokich chodzi gra.

Na najniższych jakoś daję radę, chociaż grafa nie jest idealna. :P Tj. te ustawienia co powiedziałem mam na full, resztę na najmniejszych. Jaką rozdzielczość masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, mam wszystko

Spoiler

od Starszej Krwi z tych pieczęci

: 3 przedmioty. Teraz robię
Spoiler

zbroję Vranów

, brakuje mi tylko 300 orenów, a harpie się nie respią. Czy po dodatkowym queście z Edycji Rozszerzonej nadal będzie aktywny quest z tym Wispem i Operatorem? Mówię o tym po
Spoiler

rozmowie z Radowidem

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 00:10, Ostrowiak napisał:

Operator jest dostępny dowolnie długo

a co to wisp nie wiem/nie pamiętam/inaczej nazywałem

Rozumiem. A Wisp to

Spoiler

ten żółty duszek, który prosi o odpowiednią sekwencję słów w języku Vranów, a po jej uzyskaniu teleportuje nas do pomieszczenia z pochodniami prowadzącego do Operatora

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera... dotrwałem do 30 poziomu, taktyki na przemian używane to heliotrop i znaku Aksji i ten dziad wciąż stoi na nogach... :P Heliotrop mi nie pomaga, ale jak build z Aksji wczytuję, to przynajmniej gargulce przez chwilę stoją w miejscu, z tym, że i tak szybko mnie ten Operator zabija. Czy jest na niego sposób na tym poziomie albo kod, żeby awansować o kilka poziomów w górę? Zależy mi na pokonaniu bossa, ale nie wiem, czy uda mi się to w tym podejściu gry. Mam tylko główne questy + poboczny z nim... :P nie chce mi się

Spoiler

resetować talentów

, ale chcę uzyskać jego broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 14:19, Ostrowiak napisał:

Dać się nie da, moża farmić xp na gargulcach jeżeli nie skończyłeś zlecenia

Wykonalem zlecenie, ewentualnie pozostają harpie, ale jak widzę, to ludzie Operatora to minimum na 30 poziomie rozwalali i to z trudem... :( Plan mam, umiejętności jakieś też w tej grze, ale po prostu postać nie może tak walić mocno, jakbym chciał, w te gargulce. Ulepszanie najlepszego setu w grze nic nie daje, ale ambicja każe mi tego bossa pokonać. :D Niektórzy są tacy pro, jak ten koleś: http://www.youtube.com/watch?v=x95anwsP1OE i pokonują go bez rozdawania talentów.
Najbardziej wkurzają mnie w tym starciu niewidzialne ściany i to, że pokój jest chyba mniejszy... w czasach, kiedy gra została wydana, to jakoś to pomieszczenie było większe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 14:23, LubieWafle napisał:

Plan mam, umiejętności jakieś
też w tej grze, ale po prostu postać nie może tak walić mocno, jakbym chciał, w te gargulce.

W III akcie można znaleźć miecz, który zadaje +25% obrażeń gargulcom. Jeśli idzie się do Loc Muinne po raz pierwszy i schodzi z tych gór (tam, gdzie się co chwile zostaje atakowanym przez harpie) to zaraz przed strażnikami z zakonu Płonącej Róży pilnującymi wejścia do ich obozu należy się odwrócić i iść w przeciwnym kierunku. Miecza pilnują 2 krabopająki. Znalazłem w necie nazwę miecza: Deithwen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 14:28, Rusty-Luke napisał:

W III akcie można znaleźć miecz, który zadaje +25% obrażeń gargulcom. Jeśli idzie się
do Loc Muinne po raz pierwszy i schodzi z tych gór (tam, gdzie się co chwile zostaje
atakowanym przez harpie) to zaraz przed strażnikami z zakonu Płonącej Róży pilnującymi
wejścia do ich obozu należy się odwrócić i iść w przeciwnym kierunku. Miecza pilnuje
chyba krabopająk - na tym etapie gry to żaden przeciwnik.

Mam ten miecz, ale nie załatwia sytuacji... wciąż jeden gargulec może mnie dość łatwo od tyłu wziąć, a Operator podpalić. Za chwilę spróbuję zrobić mix: ten miecz + Aksji i taktykę z Aardem. Podobno jest mała szansa, że Operator zostanie ogłuszony i będzie na 1 hita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 16:09, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy downloader pobiera łatkę od razu do najnowszej wersji czy jedynie do rozszerzonej
a potem to już musze ręcznie aktualizować (3.1, 3.2, 3.3)?


Z tego co pamiętam pobiera rozszerzenie, które sporo waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 08:04, Corporal napisał:

Witam, zastanawiam się nad kupnem drugiej części. Czym różni się wersja rozszerzona od
premium? Ta ostatnia jest już za 30 zł na allegro.


Wg. opisów na sklepach fizyczne dodatki w pudelku sa takie same, ale warto sie upewnic samemu, A wersja rozszerzona zawiera juz 10GB patcha, a Premium to nazwa premierowego wydania gry, czyli wersji bez patcha.
Patch jest darmowy, ale duzo zajmuje wiec jak masz gorsze lacze to sie bedzie pobierac troche. Ostatecznie twoj wybor w zaleznosci na czym zalezy. Bo pudelka maja rozne okladki.;)
Kazda wersja powinna przypisac sie do goga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować