Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Jestem w 3 akcie po stronie Roche''a i zrobiłem zadanie "Świadek Koronny". Problem w tym ze jak wychodzę z tego lasu to jak mi sie pojawi już Loc Muinne to zaraz jak się pojawię nie mogę przejść dalej:/ Po prostu niewidzialna ściana jest w tunelu może kilkanaście metrów od tego miejsca. Znaki przez to przechodzą ale ja już nie mogę. W drugą stronę mam tylko przejście do tego lasu. Jak mam to obejść? Próbowałem wczytywać wcześniejszy stan zapisu, gdzie od razu po gadce z Brygidą daje "Wróć do Loc Muinne" ale i tak to nic nie daje. Nie chce raczej omijać tego zadania bo chce mieć te 2 miecze co są w tej jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pytanie banalne. Z ciekawości ( grałem na pc ) w promocji kupiłem Wieśka na x-boxa. Odpaliłem samouczek, wszystko ok poza jednym. Nie mogę znależć przycisku odpowiadającego za medalion. Wcisnąłem wszystkie i nic, może jest jakaś kombinacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 10:22, Werdon napisał:

Witam! Pytanie banalne. Z ciekawości ( grałem na pc ) w promocji kupiłem Wieśka na x-boxa.
Odpaliłem samouczek, wszystko ok poza jednym. Nie mogę znależć przycisku odpowiadającego
za medalion. Wcisnąłem wszystkie i nic, może jest jakaś kombinacja?


Na początku samouczka medalion jest wyłączony o ile dobrze pamiętam. Uaktywni się trochę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 10:22, Werdon napisał:

Witam! Pytanie banalne. Z ciekawości ( grałem na pc ) w promocji kupiłem Wieśka na x-boxa.
Odpaliłem samouczek, wszystko ok poza jednym. Nie mogę znależć przycisku odpowiadającego
za medalion. Wcisnąłem wszystkie i nic, może jest jakaś kombinacja?

O ile pamiętam trzeba wcisnąć jedną z gałek. I faktycznie może być tak, że na początku jest zablokowany, w każdym razie na pewno będziesz musiał go użyć, żeby znaleźć składniki do zrobienia eliksiru dla tego umierającego gościa we wiosce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje na chwilę obecną możliwość nabycia pudełkowej edycji rozszerzonej W2 poprzez internetowy zakup? Od 3 godzin szukam jakiejkolwiek oferty - bezskutecznie. Nawet na allegro są tylko elektroniczne kody; Wiedźmin 1 zwykle jest, a 2 - niedostępny, chwilowo niedostępny, brak, niedostępny poprzez zakup online [...]. A nawet 5-6 letnie gry można nabyć bez problemu... Tej z premierą w 2011 nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 21:31, Venston napisał:

Czy istnieje na chwilę obecną możliwość nabycia pudełkowej edycji rozszerzonej W2 poprzez
internetowy zakup? Od 3 godzin szukam jakiejkolwiek oferty - bezskutecznie. Nawet na
allegro są tylko elektroniczne kody; Wiedźmin 1 zwykle jest, a 2 - niedostępny, chwilowo
niedostępny, brak, niedostępny poprzez zakup online [...]. A nawet 5-6 letnie gry można
nabyć bez problemu... Tej z premierą w 2011 nie :)


Ale chodzi Ci o wersje na PC czy konsolę? Na PC są:

http://taniegranie.net/wiedzmin-zabojcy-krolow-ed-specjalna-p-9518.html
albo tu:
http://www.morele.net/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-premium-376655/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 13:44, Rusty-Luke napisał:

O ile pamiętam trzeba wcisnąć jedną z gałek. I faktycznie może być tak, że na początku
jest zablokowany, w każdym razie na pewno będziesz musiał go użyć, żeby znaleźć składniki
do zrobienia eliksiru dla tego umierającego gościa we wiosce.

Dziękuję za odpowiedź, pokombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 21:57, Robertcik1 napisał:

> Nie ma bata, trójkę na pewno kupię.
mam to samo podejście, ale ze świadomością, że za cholerę mi nie pójdzie. xD

Mi 2 nie chce iść, ale kupiłem. Trójkę kupie na 100%. Czekam na lepsze czasy i kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 01:16, Kraju napisał:

Z tego co dobrze pamiętam,

Spoiler

to nie ma żadnego nawiązania do Ady w W2.



Jest nawiązanie choć teoretycznie niewielkie:

Spoiler

w prologu rozmowa z Foltestem się nieco zmienia w zależności czy w W1 zabiliśmy Adę czy ją odczarowliśmy

. Większe natomiast jest w jednej wersji zakończenia W2:
Spoiler

Jeżeli oddamy młodszą córkę Foltesta Radowidowi to w przypadku śmierci Ady król Redani planuje poślubić Anaise. Jeżeli Ada żyje, to bierze jej siostrę "pod opiękę". Co prawdopodobnie skończy się i tak tak samo w W3. Adę się po cichu otruje, bo nawet sam Foltest wspomina, że Temeria nigdy nie zaakceptuje strzygowatej królowej i "Ada będzie musiała zadowolić się Redanią". Tyle że Radowid nie zadowoli się Redanią, on chce Temerię, po to mu córka Foltesta. Jest przecież podejrzenie, że to on zlecił zabójstwo Byssy'ego, by wykosić konkurencję do temerskiego tronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze

Spoiler

po odczarowaniu Addy w pierwszej części Wiedźmina dowiadujemy się, że prawdopodobieństwo kolejnego nawrotu klątwy jest znikome. A Foltest kiedy mówił o "strzygowatej królewnie", Adda była jeszcze pod wpływem uroku.


Po drugie,
Spoiler

wątpię żeby Radowid zlecił zabójstwo Bussy''ego, powód

? Jeżeli Adda żyje to ona ma pierwszeństwo dziedziczenia tronu. Bussy byłby dopiero drugi w kolejce jako, że był jeszcze za młody na tron.
Po trzecie, Radowid został pokazany jako pokojowy król i wątpię, że próbowałby podstępem zdobywać tron Temerii i tak miał go już w garści jako najbliższy sojusznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

Poważny problem po stronie Iorwetha. Gdy dobiegam do końca misji "Oblężenie Vergen" i razem z wiewiórem osłaniam Zoltana, który toporkiem odblokowuje koło zamykające bramę, uruchamia się przerywnik. Henselt ogłasza kapitulację, ekran zaciemnia się. W tym momencie gra wyskakuje do pulpitu...



Próbowałem wczytać grę sprzed kilku automatycznych zapisów wcześniej. Sprawdziłem spójność plików gry (wersja Steam, grałem od nowa po aktualizacji do wersji rozrzeszonej). Niestety nic nie pomaga. Dodam jeszcze, że co pewien czas przy próbie wczytania (podczas gry) również następuje wyrzucenie do pulpitu.

Czy ktokolwiek spotkał się z tym problemem? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 23:06, Reffan napisał:

No nie da się pobrać tej Edycji Rozszerzonej. Muszę to ręcznie robić.

no to się porobiło doprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować