Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2014 o 15:59, niko888 napisał:

Owszem nie będziesz miał całkiem sporej ilości dodatków, ale z drugiej strony jest to
bardzo dobre rozwiązanie dla osób które maja słaby internet lub nie chce im się ściągać.
:)


Polecam pobierać w partach http://thewitcher.com/patch/ee_manual . Crashe raczej nie
powinny występować. ;)

Neta mam szybkiego, ale 1-2MB/s, ale wykorzystuje 250KB/s na pobieranie, bo mieszkam z innymi studnetami. Także nie chciałbym zawalać łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 17:20, qwerty5712 napisał:

Neta mam szybkiego, ale 1-2MB/s, ale wykorzystuje 250KB/s na pobieranie, bo mieszkam
z innymi studnetami. Także nie chciałbym zawalać łącza.

To ściągnij jakiś wspomagacz ściągania (FlashGet. Polecam wersję 1.73 czyli jedną ze starszych ale bez osiołków czy innych torrentów wbudowanych) i ustaw w nim ograniczenie dla prędkości pobierania. Ustawiasz wszystkie party i nic nie będzie się ściągało szybciej, niż ustalisz, a dodatkowo nie będziesz musiał pilnować, żeby odpalać kolejne ściągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 17:31, Narmo napisał:

To ściągnij jakiś wspomagacz ściągania (FlashGet. Polecam wersję 1.73 czyli jedną ze
starszych ale bez osiołków czy innych torrentów wbudowanych) i ustaw w nim ograniczenie
dla prędkości pobierania. Ustawiasz wszystkie party i nic nie będzie się ściągało szybciej,
niż ustalisz, a dodatkowo nie będziesz musiał pilnować, żeby odpalać kolejne ściągania.

Korzystam z netlimiterów, albo balanców.
Ustawiam przepustowość internetu per proces. W sumie mógłbym, ale nie chciało mi się kopiować 30 linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 19:14, qwerty5712 napisał:

Ściągnąłem. Czy patch 3.4 coś ciekawego wnosi oprócz tego, że mogę korzystać z czyichś
i moich modów?

Nic więcej nie wnosi, ostatni patch z jakimiś bajerami to jak pamiętam 3.3 z kapliczkami Midinvaerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2014 o 19:44, niko888 napisał:

Nic więcej nie wnosi, ostatni patch z jakimiś bajerami to jak pamiętam 3.3 z kapliczkami
Midinvaerne.

Ok. Właśnie odkryłem, że mogłem sobie zaoszczędź wszystkiego okazuje się, ze mogłem kod wpisać na GoG i miałbym też wszystko, tą z updatem wersję xD.
BTW gdzie mogę zarejestrować grę, bo nie widzę tej opcji po updacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja powinna dalej być w launcherze. Chyba, że zarejestrowałeś wcześniej to z "zarejestruj grę" zmieni się na "dla zarejestrowanych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 21:38, niko888 napisał:

Ta opcja powinna dalej być w launcherze. Chyba, że zarejestrowałeś wcześniej to z "zarejestruj
grę" zmieni się na "dla zarejestrowanych".

Fakt mam dla zarejerstrowanych. Jedyne co, to miałęm założyć konto na stronie.
Serial podawałem wcześnie tylko, że zawsze go zapominała gra przy starcie zanim zainstalowałem update.
Ogólnie gra wygląda bardzo bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowanie gry daje głównie możliwość dzielenia się wynikami na Arenie, a konto wystarczy, że założysz na oficjalnej stronie Wiedźmina.
P.S Miłego grania życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w wiedźmina, prawie do premiery. Wtedy przeszedłem 1 raz, na słabszym komputerze, dzisiaj zainstalowałem na teraźniejszym sprzęcie: athlon x3 450, 4 gb ram i radeonie 7770. Gram na średnich ustawieniach- gra sama wykryła optymalne, ale co jakieś 30-40 min wywala mnie do pulpitu. Są jakieś metody, żeby tego uniknąć ?? Mam najnowsze łatki i najnowsze stery do karty.
Windows 7 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło uruchomienie gry jako administrator. Co prawda na Windowsie 8 ale myślę że na 7 tez powinno pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dwójki dema z tego co zauważyłem to nie ma, jedynka owszem posiada. Ale jak coś to napisz specyfikację twojego lapka to mniej więcej będzie wiadomo czego możesz się spodziewać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 14:46, niko888 napisał:

Do dwójki dema z tego co zauważyłem to nie ma, jedynka owszem posiada. Ale jak coś to
napisz specyfikację twojego lapka to mniej więcej będzie wiadomo czego możesz się spodziewać.
;)


Jest też taka : http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ stronka, która ma za zadanie sprawdzać czy dana gra pójdzie ALE może wystąpić pewien problem. W przypadku laptopów z 2 grafikami - domyślną wykrywaną przez tego typu strony może być grafika zintegrowana, a nie właściwa karta grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mógłby mi ktoś podesłać save z początku prologu? Można wysyłać na e-mail kage-9@o2.pl będe wdzięczny:)
Potrzebuje go gdyż gdy daję Nowa Gra mam czarny ekran i uroboros sie obraca w nieskonczonosc i nic sie nie dzieje. A gdy wczytam czyjś save to dziala wszystko. Ale nigdzie nie potrafie znaleźć save z początku prologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować