Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2011 o 20:48, 1096 napisał:

ale kod dostaje się tylko jesli na takiej premierze grę kupisz (z tego co slyszalem)


Nie wiesz jak to jest na takich imprezach? Przez pierwsze 2 godziny do zakupionego egzemplarza potem to już dla wszystkich :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:46, Flagun napisał:

(wybrane miasta)


Wiadomo już w których miastach będą nocne premiery? Bo nie jestem zorientowany w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:36, Meketh napisał:

Nie nie ma przymusu kupowania ES z Empiku.


Dziękuję za odpowiedź :)

Odnoście DLC to wyszło z tego takie zbieranie ich. Tutaj jeden, tam drugi a trzecie jeszcze gdzieś indziej... No, ale i tak minimum 4 z tych 6ciu będę miał, więc nie jest źle.

Co do "wycieku" Wiedźmina 2 to było niestety dość prawdopodobne, ale mam nadzieję, że nie uda się złamać zabezpieczeń i piraci nie zagrają wcześniej niż posiadacze EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby można pobrac kod na kupca (czy tam kyrtke roche''a) w swoim zamowieniu. pobieram plik txt, a tam że nie mozna znalezc czy cos takiego. O co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:50, Lfdracon napisał:

> (wybrane miasta)

Wiadomo już w których miastach będą nocne premiery? Bo nie jestem zorientowany w tym
temacie...



- Warszawa Złote Tarasy - impreza główna! Start o godz. 22:00 na dziedzińcu od ul. E. Plater
- Kraków Rynek Główny 5, start o godz. 22:00
- Wrocław Rynek 50, start o godz. 21:00
- Gdańsk, Galeria Bałtycka Al. Grunwaldzka 141, start o godz. 21:00
- Łódź CH Manufaktura ul. Karskiego 5, start o godz. 22:00
- Poznań ul. Ratajczaka 44, start o godz. 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:53, 1096 napisał:

niby można pobrac kod na kupca (czy tam kyrtke roche''a) w swoim zamowieniu. pobieram
plik txt, a tam że nie mozna znalezc czy cos takiego. O co chodzi???


u mnie to zadziałało, jeśli już opłaciłeś swoją EK to napisz to obsługi klienta pomogą

sorry za podwójny post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa, ok, to chyba dopiero jak kurier do mnie przyjedzie to bede mogl to pobrac, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, teraz się boję zakupu W2. Po tej recenzji w CDA, że zakończenie jest minusem boję się, że będzie tak samo jak z Mafią 2. Okazało się że z gry, która miała być nie wiadomo jakim hitem, wyszedł średniak właśnie z rozczarowującym zakończeniem, które wydawało się jakby było wycięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bój się.
IMHO, chodzi o to, że zakończenie jest po prostu.... takie hmmm... nagłe, takie, że masz wrażenie, że jeszcze cos powinno byc, a to bedzie takie przygotowanie do TW3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ładniej zapisane słowo Cliffhanger którego ja osobiście nienawidziłem w każdej części AC. Oby z Wieśkiem nie było tak samo. A zresztą skąd masz takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 21:35, 1096 napisał:

nie bój się.
IMHO, chodzi o to, że zakończenie jest po prostu.... takie hmmm... nagłe, takie, że masz
wrażenie, że jeszcze cos powinno byc, a to bedzie takie przygotowanie do TW3

Za M2 dałem 120zł i potem się parę miesięcy wkurzałem na siebie, bo zaufałem temu, że 1 część była jak dla mnie genialna, a tu wycięto, pełno aut, misji itp. i wrzucili je do DLC (kasa w błoto). Z plików gry wynikało, że po ostatniej misji w grze miały być jeszcze 2 rozdziały.

Tutaj wydanie 230zł na EK, jakoś mi się nie uśmiecha jeśli okaże się, że gra jest liniowa i pocięta. No cóż przynajmniej w przeciwieństwie do M2 nie wymaga steama, więc może się uda ją sprzedać, patrząc na to po ile teraz chodzą bajery z W1 EK. Oczywiście jeśli gra mnie totalnie rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:19, Templar napisał:

Ja mam jeszcze pytanie do bonusowej ścieżki dźwiękowej, nazwy utworów są już podane,
ale jak z kompozytorami, przy każdym Adam Skorupa i Krzysztof Wierzynkiewicz, czy jakoś
inaczej? Bo przy jedynce część utworów stworzył Skorupa, a część Paweł Błaszczak, tylko
4 utwory były razem zrobione. Pytam się, bo lubię mieć swoją muzykę dobrze otagowaną,
no i nie chcę na Last.FM scrobblować z błędami ;)


Czytałem gdzieś wywiad z A. Skorupą i na 99% muzyka była tworzona wspólnie przez obu autorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 21:53, Tomek1120 napisał:

Tutaj wydanie 230zł na EK, jakoś mi się nie uśmiecha jeśli okaże się, że gra jest liniowa
i pocięta. No cóż przynajmniej w przeciwieństwie do M2 nie wymaga steama, więc może się
uda ją sprzedać, patrząc na to po ile teraz chodzą bajery z W1 EK. Oczywiście jeśli gra
mnie totalnie rozczaruje.


Nie bój się, jeśli okaże się, że gra jest liniowa to sam oddam ci 230zł ^^. Jestem przekonany że nie pozalujesz zadnej złotówki wydanej na gre.
Ps. jak chcesz mozesz kupic edycje premium za 100zł po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W recenzji napisali, że zakończenie jest jak u Sapkowskiego ... czyli że nie kończy gry tylko szykuj na kolejną część - Wiedźmin 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 22:04, Flagun napisał:

W recenzji napisali, że zakończenie jest jak u Sapkowskiego ... czyli że nie kończy gry
tylko szykuj na kolejną część - Wiedźmin 3 ;)

A te 24h to gra jako całość? Czy tylko wątek główny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grę przejdę pewnie z 10-12 razy (gothica 2 przechodziłem 12 razy^^), pewnie 40h za kazdym razem moze 50 wiec uzbiera sie troche tych godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować