Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2011 o 11:21, mw89info napisał:


> Po co marnujesz czas na odpisywanie tym flejmowcom? Nie widzisz, że każdy post owych

Dnia 11.05.2011 o 11:21, mw89info napisał:

panów w tematach o Wiedźminie to rozszerzanie najmniejszych PIERDÓŁ do rozmiarów Mount
Everest?
Haters gonna hate.


LOL :) Człowiek składa preordera jeszcze w listopadzie, wymienia za "nie-do-końca-taką-małą" kasę podzespoły do kompa, żeby nie czekać na wersję konsolową i zagrać w dniu premiery w tą swietnie się zapowiadającą polską produkcję, ba nawet zaczyna czytać książki Sapkowskiego, po czym:

zostaje nazwany "flejmowcem" i "hejterem" przez jakiegoś internetowego napinacza :) Dzięki za poprawę humoru - na polską brać forumową zawsze można liczyć ;-)

ps. Na przedpremierowe "popierdółkowate" DLC narzekałem przy Dragon Age, narzekałem przy premierze ME2, narzekałem przy Mafii 2, ba - nawet Rockstarowi się dostało, bo do LA Noire też takie "bonusy" będą załączane, no to chyba mam prawo ponarzekać odrobinę przy W2, tym bardziej, że (w odróżnieniu od wcześniej wymienionych tytułów) tutaj twórcy zarzekali się, że takich "pierdół" nie będzie ?

A to, że pan z CD Projektu odpisuje takim "flejmowcom" (pękam, ze śmiechu że zostałem zaliczony do tego grona), to akurat świadczy o nim jak najlepiej - ma "cojones" żeby wziąść krytykę na klatę i nie chowa głowy w piasek. Całe szczęscie, że CDP to nie EA, bo tam podobne wątki mogłyby polecieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 11:41, Chlorofil napisał:

Miliydan

Może mógłbyś mi powiedzieć po te te gadanie, że Wiedźmin 2 starczy na 40 godzin, a po
recenzji CDA okazuje się, że 24h ?


A może zaczekałbyś na samodzielne przejście gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 11:41, Chlorofil napisał:

Miliydan

Może mógłbyś mi powiedzieć po te te gadanie, że Wiedźmin 2 starczy na 40 godzin, a po
recenzji CDA okazuje się, że 24h ?

kup grę i sam zobacz bo takie gadanie to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status mojego zamówienia:
zamówienie nr QM0263****: złożone Wt, 25.01.2011, wysłane: Śr, 11.05.2011

Czyli prawdopodobnie kolekcjonerki poszły już do Klientów.

Tak BTW epicki cytat z forum W2:

Czy ktoś już swoją dostał? Moja kolekcjonerka już figuruje jako zamówienie wysłane, ale kuriera jak nie było, tak nie ma. Uzbroję się w cierpliwość, ale z każdą godziną jest to coraz trudniejsze ;-)

Niestety, teleportacja i podróże z prędkością nadświetlną są jeszcze w powijakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 12:04, mw89info napisał:

Status mojego zamówienia:

Szczęściarze, pogracie sobie przed weekendem. Ja muszę czekać do wtorku, w moim zamówieniu jest też zwykła edycja gry.

@Down
No racja, zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 12:05, Damianuss1 napisał:

> Status mojego zamówienia:
Szczęściarze, pogracie sobie przed weekendem. Ja muszę czekać do wtorku, w moim zamówieniu
jest też zwykła edycja gry.

Jak już to zagramy w poniedziałek a nie przed weekendem, wcześniej będziemy mogli podziwiać kolekcjonerkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 12:09, NecroVisioneR napisał:

A ja mam pytanie z innej beczki,cz po premierze Wiedźmina będzie możliwość kupna WSZYSTKICH
DLC oddzielnie?


Nie będzie takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 11:41, Chlorofil napisał:

Miliydan

Może mógłbyś mi powiedzieć po te te gadanie, że Wiedźmin 2 starczy na 40 godzin, a po
recenzji CDA okazuje się, że 24h ?


Jak zapewne wiesz wszystko zależy od sposobu grania. Ja widziałem na YT film gdzie gość przeszedł Morrowinda w 10 minut i czy oznacza to, że gra jest na 10 minut zabawy? Jeśli będziesz grał na średnim poziomie trudności i oddasz się eksploracji świata, rozwiązywaniu zadań pobocznych to długość Wiedźmina 2 jest zbliżona do tego co prezentował pierwszy Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 11:48, Lordpilot napisał:

A to, że pan z CD Projektu odpisuje takim "flejmowcom" (pękam, ze śmiechu że zostałem
zaliczony do tego grona), to akurat świadczy o nim jak najlepiej - ma "cojones" żeby
wziąść krytykę na klatę i nie chowa głowy w piasek. Całe szczęscie, że CDP to nie EA,
bo tam podobne wątki mogłyby polecieć ;-)


Masz pełne prawo nas krytykować. Każda konstruktywna krytyka jest bardzo cenna, bo pomaga w rozwoju firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 12:04, mw89info napisał:

Status mojego zamówienia:
zamówienie nr QM0263****: złożone Wt, 25.01.2011, wysłane: Śr, 11.05.2011

Czyli prawdopodobnie kolekcjonerki poszły już do Klientów.


Też mam w statusie jako wysłane, więc pewnie kolekcjoner wyląduje jutro na moim biurku :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 12:13, Miliydan napisał:

Nie będzie takiej możliwości.

Dotyczy to wszystkich DLC dostępnych obecnie, czy tylko niektórych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że do 16.V będziemy mogli jeno pomacać głowę Geralta i pograć w kości :)
A może Miliydan wie czy w filmach making-of dołączonych do gry będzie duża ilość spoilerów? Bo nie chcę sobie popsuć zabawy przed graniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 12:30, Inquis1t0r napisał:

Dotyczy to wszystkich DLC dostępnych obecnie, czy tylko niektórych ?


Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 12:32, mw89info napisał:

Szkoda tylko, że do 16.V będziemy mogli jeno pomacać głowę Geralta i pograć w kości :)
A może Miliydan wie czy w filmach making-of dołączonych do gry będzie duża ilość
spoilerów? Bo nie chcę sobie popsuć zabawy przed graniem :)


Hehe, będzie film streszczający całą historię opowiedzianą w Wiedźminie 2, a dokładnie wszystkie jej warianty ;-) A tak na poważnie to nie będzie spoilerów. Historię trzeba poznawać grając w Wiedźmina 2, a nie oglądając "making-of" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 580 i "pakowane i przygotowywane do wysyłki" ;) Spokojnie, do piatku wszyscy dostaną! Grac i tak bedie mozna dopiero w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować