Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

To ja też się zapytam, myślicie, że pójdzie? Mafia 2 chodziła płynnie aż miło...

Intel Core 2 Duo E4500 @2.20GHz
3GB RAM
Radeon HD 4600

Procek chyba ujdzie, ale ta karta graficzna... :/ Myślałem aby zakupić GeForce 8800GT, myślicie że warto? Aktualnie mam mało kasy na zmienanie sprzętu i szukam czegoś taniego ale dobrego zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:41, JackXPPL napisał:

Procek chyba ujdzie, ale ta karta graficzna... :/ Myślałem aby zakupić GeForce 8800GT,
myślicie że warto? Aktualnie mam mało kasy na zmienanie sprzętu i szukam czegoś taniego
ale dobrego zarazem.


Proponuje 4850, myślę, że używkę mógłbyś znaleźć za ok. 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w podwieszonym poście, macie wymagania i link do testu który da wam, jako takie pojęcie czy gra wam wogóle odpali i jak będzie chodzić, naprawdę tak trudno to przeczytać?

Widzę że wkurzony Wojman mnie już ubiegł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w takie testy,a ja niestety nie potrafię wywnioskować czy mój komp spełnia wymagania,tak wiem,jestem dziwny ;) Dlatego pytam się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 17:15, Buachu napisał:

Tego mam zostać podobno wyjaśnione właśnie w 2giej część :D

Okej, w takim razie - czemu twórcy tak lansują Triss jako partnerkę bohatera? I co, jeśli odrzuciliśmy ją w pierwszej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 17:15, Buachu napisał:

Tego mam zostać podobno wyjaśnione właśnie w 2giej część :D

Okej, w takim razie - czemu twórcy tak lansują Triss jako partnerkę bohatera? I co, jeśli odrzuciliśmy ją w pierwszej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymistyczna wiadomość na stronie CD-Action od producenta gry:

" Wiedźmin 2 jest dużą grą, bez względu na to, w jaki sposób w nią grasz. Niektóre z lokacji są tak wielkie i szczegółowe, że w kilku miejsach nasi beta-testerzy się gubili. Przejście głównego wątku fabularnego powinno zająć średnio około 40 godzin."

Oraz w sprawie DCl ze chcą robić ale rozszerzenia pudełkowe, wiec jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 21:07, DiegoPOL napisał:

Okej, w takim razie - czemu twórcy tak lansują Triss jako partnerkę bohatera? I co, jeśli
odrzuciliśmy ją w pierwszej części?


Jeśli ujawnią wszystkie bajery, to jaka będzie radość z odkrywania i nie ma zaskoczenia, a kwestia Triss to oczywista oczywistość oraz jest to bardzo fajna postać(a po lekturze Playboya na takie lansowanie Triss nie ma co narzekać ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:51, bobobo napisał:

Nie wierzę w takie testy,a ja niestety nie potrafię wywnioskować czy mój komp spełnia
wymagania,tak wiem,jestem dziwny ;) Dlatego pytam się tutaj.

A skąd my mamy wiedzieć skoro grę widzieliśmy tylko na filmikach? Zadawanie takich pytań to durnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 21:18, karolekx23x napisał:

Optymistyczna wiadomość na stronie CD-Action od producenta gry:

" Wiedźmin 2 jest dużą grą, bez względu na to, w jaki sposób w nią grasz. Niektóre z
lokacji są tak wielkie i szczegółowe, że w kilku miejsach nasi beta-testerzy się gubili.
Przejście głównego wątku fabularnego powinno zająć średnio około 40 godzin."


Wiesz, od PRODUCENTA, czyli ile w tym prawdy, to tak na prawdę nie wiadomo ;] Nie powiedział też, na jakim poziomie trudności grali beta-testerzy.

Ponadto, warto zauważyć, że przechodzenie gry jako beta-tester mocno się różni od przechodzenia jako normalny gracz. Wymaga choćby próbowania robienia jednej rzeczy na różne sposoby, by wyłapać ewentualne błędy. Tak więc to, że beta-testerzy przeszli ją w średnio 40 h nie znaczy tak na prawdę kompletnie nic.

Dnia 11.05.2011 o 21:18, karolekx23x napisał:

Oraz w sprawie DCl ze chcą robić ale rozszerzenia pudełkowe, wiec jestem za.


Tak, pisze, że WOLELIBY zrobić pudełkowe DLC. Czyli tradycyjnie, powiedzieć dużo, by wywołać aprobatę graczy, ale tak na prawdę nie powiedzieć nic wiążącego, by potem, kiedy/jeśli zaczną wychodzić DLC tylko do pobrania, na 2 h rozgrywki, czy mało wnoszące do gry, zawsze móc powiedzieć: "no przecież my nic nie obiecywaliśmy!"

Nie to, bym coś do Gopa miał, bo wydaje się bardzo sympatycznym człowiekiem, ale powiedzmy sobie wprost: nic specjalnego powiedziane tu nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jak juz macie przy statucie wysyłki ja mam Pakowanie i przygotowanie do wysyłki
Ma ktos juz podany numer do sledzenie paczki (kurier)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sami nie zagramy to nie zobaczymy ile czasu i jak było.
Pudełkowe rozszerzenia, fajna była by sprawa z tym.

Raczej to takie uspokojenie graczy po narzekaniu po recenzji w CD-Action i długości rozgrywki. Próbują do końca zrobić dobre wrażenie, zobaczymy an podejscie po premierze i co dalej poczną. Można powiedzieć ze dzisiejsze dobre zagranie, zdają sprawę ze po recenzji gracze poczuli zakłopotanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczę od Ciebie kiedyś posta pełnego radości, będę wiedział że koniec już świata blisko ;)

Wg. CDA, na wątek główny zeszło im 24h. Więc razem z wszystkimi innymi pierdołami spokojnie się nagramy. Dodatkowo w CDA podkreślano cały czas, że grę można przechodzić bardzo wiele razy.
No i jeśli będzie pudełkowe to to już nie będzie DLC, a dodatek ;) z wielką radością ujrzałbym pełnoprawny dodatek warty wydania 60/50 złotych. Z przyjemnością ujrzę coś tak, w naszych czasach, retro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 21:40, tomson52 napisał:

Heh jak juz macie przy statucie wysyłki ja mam Pakowanie i przygotowanie do wysyłki
Ma ktos juz podany numer do sledzenie paczki (kurier)??


Ja mam od około 17:30 cały czas `Pakowanie...`. Czyli dziś jednak nie poszło, a szkoda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2011 o 21:42, JackXPPL napisał:

Ja mam od około 17:30 cały czas `Pakowanie...`. Czyli dziś jednak nie poszło, a szkoda.
:(


Jeszcze poczekaj Wojman napisał, że ostatnie przesyłki kurier odbiera o 2 w nocy więc jest jeszcze szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 21:46, tomson52 napisał:

> a moja kolekcjonerka już do mnie jedzie :]
a który masz nr?? kolekcjonerki??


losowy, nie załapałem się na pierwszy tysiak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 21:41, Ichibanboshi-kun napisał:

Gdy zobaczę od Ciebie kiedyś posta pełnego radości, będę wiedział że koniec już świata
blisko ;)


Spokojnie, nie będę prowokował Apokalipsy, i dalej będę marudził, masz to jak w banku :D Ale dobre słowo też się ode mnie da usłyszeć - jakiś czas temu machnąłem na którymś z portali growych retro-recenzję Unrela (pierwszego). Tam masz prawie SAME dobre słowa :D

Dnia 11.05.2011 o 21:41, Ichibanboshi-kun napisał:

Wg. CDA, na wątek główny zeszło im 24h.


Cytując: "Niespieszne przejście całości zajmuje zaś około 24 godzin."

Jak widzisz, nie am tu bynajmniej mowy o jedynie wątku głownym, ale o CAŁOŚCI.

Dnia 11.05.2011 o 21:41, Ichibanboshi-kun napisał:

Dodatkowo w CDA podkreślano cały czas, że grę można przechodzić bardzo wiele
razy.


Wiesz, CoD''a też można przechodzić i 50 razy, ale nie zmienia to faktu, że jest koszmarnie krótki :P Dla porównania, Baldur''s Gate 2 też miał, podobnie jak Wiedźmin 2, dwie różne wersje sporej części gry. I to nie w jednym, a w kilku miejscach, z czego największe takie rozgałęzienie zajmowało z 1/4 gry. Więc też można go było przechodzić kilkakrotnie, poznając różne warianty. Tyle, że jednokrotne przejście zajmowało grubo ponad 100 h, a nie 24...

Dnia 11.05.2011 o 21:41, Ichibanboshi-kun napisał:

z wielką radością ujrzałbym pełnoprawny dodatek warty wydania 60/50 złotych.


Jedyny taki dodatek w ostatnich czasach, jaaki uznałbym za wartościowy, to Vietnam do BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować