Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 10:03, mw89info napisał:

Ale jadu w Was waszmościowie :)
BTW, tnij cytaty bo Wojman wparuje i będzie koper :)


Bo takie rzeczy są już od dawna wiadome, a co do cięcia cytatów to te dwie liniki tekstu to nie piramidka, żeby ciąć więc nie musisz być taki nadgorliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 10:03, mw89info napisał:

Ale jadu w Was waszmościowie :)

Jakiego jadU? Odpowiedź udzielona, nikt nikogo nie obraził. A że temat był wałkowany i jest wiadomo od dawna jak będzie wyglądała aktywacja, więc napisałem, że temat już był przerabiany :)

Dnia 12.05.2011 o 10:03, mw89info napisał:

BTW, tnij cytaty bo Wojman wparuje i będzie koper :)

Bez przesady, 2 linijki to jeszcze wcale niedużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wygląda sprawa odbioru w punkcie w Poznaniu? Nie wiem czy mam się już wybierać czy jeszcze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 10:23, Mychaa napisał:

Wie ktoś jak wygląda sprawa odbioru w punkcie w Poznaniu? Nie wiem czy mam się już wybierać
czy jeszcze nie :)

Dostaniesz smsa/maila z informacją, że możesz odebrać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 10:23, Mychaa napisał:

Wie ktoś jak wygląda sprawa odbioru w punkcie w Poznaniu? Nie wiem czy mam się już wybierać
czy jeszcze nie :)


Wyślą Ci mejla, albo napiszą smsa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 09:26, Pietro87 napisał:

Od biedy [choć tego jest już i tak na gramie od pyty] mogę wygrzebać aparat i cyknąć
fotki wszystkiego.


No to porob(cie) zdjecia. Moja EK bedzie chyba dopiero jutro. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 10:36, Wojman napisał:

No to porob(cie) zdjecia. Moja EK bedzie chyba dopiero jutro. :(


Mnie tam się zbytnio nie spieszy, również jeszcze nie dostałem. Ważne żeby punktualnie odpalić gierkę, a na oglądanie zawartości wystarczy mi jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 10:37, Michal_Raven napisał:

Ja mam sprzęt gotowy, tylko czekam na kuriera. :P


Liczę na ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taką dziwną sytuację. Jak wchodzę w zakładkę moje zamówienia to mam status "wysłane - 11.5.2011", ale jak wejdę w szczegóły zamówienia to status widnieje taki: "pakowane i przygotowywane do wysyłki". Więc w końcu przesyłka została wysłana czy jeszcze nie ?
Oczywiście chodzi o Wieśka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nieco dłuższym obcowaniu z EK muszę przyznać, że jest naprawdę zacna.
Artbook bogaty, bardzo porządnej jakości, wyjątkowo fajne plakaty na ostatnich stronach [aczkolwiek nie mam zamiaru ich "wyrywać" nie mniej da się to zrobić bo są specjalnie "ząbkowane" przy wszyciu]

Kości do gry, wyjątkowo fajne, zadziwiająco lekkie, trochę szkoda, że nie ma na nich jakiegoś ciekawszego graweru w wiedźmińskim stylu, ale i tak jest bardzo fajnie.

Karty, hmm najniższej jakości nie są [w sumie nawet najtańsze piatniki i tak biją inne marki ale to tylko moja opinia], nie jest to co prawda jakiś najwyższy standard [prania w pralce tak jak starych piatników tych z najwyższej półki z tymi kartami bym nie zaryzykował =)] ale są porządne jak na gadżet dodatkowy.

Monety bardzo fajne, temerski oren wyjątkowo szczegółowy, widać, że to nie jest jakieś badziewko bite masowo na odwal się. Przeklęta moneta z pamfletu jaskra też bardzo ładnie wybita, trochę rozmiarowo malutka [mogła by być +/- taka jak oren] ale jest ok.

Naklejki standardowo, tu nie ma co opisywać [ot naklejka jak naklejka xD]
Figurki do złożenia - oprócz draugha [chyba dobrze napisałem, nie chce mi się już sprawdzać] w mojej edycji trafiłem geralta i nekkera, z racji braku miejsca nie złożę ich od ręki, jeśli to zrobię to dopiero za kilka dni jak przemodeluje regalik na gry [w sumie ten "regalik" to ma rozmiar małej szafy, cały już zawalony książkami i grami, nie mam gdzie wstawić nawet samej EK xD]

Mapa tez jest niczego sobie, wyraźna ładna grafika, żadnych badziewnych odbitek itp kwiatków na niej nie ma [nota bene w poradniku który dołożyłem sobie do EK tym za 19.99 jest również mapa na samym końcu, identyczna jak ta która wchodzi w standard EK]

No i punkt wieczoru =) : popiersie Geralta. Zdjęcia nie oddają tego jak dobrze zrobiona jest owa imitacja.
Popiersie nie jest "plastikowe" z wyglądu, jest chropowate w dotyku, bardzo dobrze wymodelowane, stosunkowo dosyć ciężkie [w sumie cała paczka ważyła prawie 5kg], zacnie ozdobi moją szafkę jak tylko znajdę w niej miejsce.

Pozostaje czekać do 16stego =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 10:44, Andrew_15 napisał:

Witam.


Odpowiedż Wojmana z innego wątku:
Wiążący będzie mail z numerem przewozowym lub informacja z punktu odbioru, że zamówienie można odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK... Dzięki za informację. Po prostu zdziwiła mnie ta lekka nieścisłość. W jednym miejscu jest wysłane a w drugim pakowane... Więc się trochę pogubiłem, ale mam nadzieję, że jutro już będzie na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem paczkę z EK i zabieram się do rozpakowywania. Niby tylko gra, a cieszy się człowiek jak głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować