Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Nie szufladkuj wszystkich =) [dla przykładu ja swojej płyty nawet z pudełka jeszcze nie odpinałem nawet]

A niektórzy wrzucają grę na torrenty czy inne p2p bo wierzą w tzw "wolność i dzielenie się plikami" [czyli suma summarum - kradzież =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 14:38, Pietro87 napisał:

lis_23

Odbiór osobisty powinieneś mieć w 24h czyli jeśli wysłane dziś o 15.00 jutro do 15.00
musi byc w punkcie odbioru.


A gdzie pisze że o 15 wysłali?
zawsze miałem tak że jak mi gram wysyłał grę to dochodziła jeszcze tego samego dnia ...
mam nr.EK 545 więc liczyłem na dzisiejszy odbiór,zwłaszcza że wielu forumowiczów już dostało swój egzemplarz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcjonerka jest już do odbioru, dostałem przed chwilą smsa. Ale teraz nie mam czasu, odbiorę jutro. Nie pali się, ważne że już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lis_23, ja też tak mam, że jeszcze nie dostałem potwierdzenia odebrania pakunku w Sferisie. No nic, czekam a jak nie dziś, t z pewnością jutro SMSa wyślą. Wydaje mi się, że mają sporo EK na głowie i tak z marszu nie powysyłają.

Marcin_Kot, w twoim zamówieniu pod EK jest "kliknij, aby pobrać kod(y) do tego produktu" i to jest to DLC do pobrania (jak sądzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:40, Pietro87 napisał:

Nie szufladkuj wszystkich =) [dla przykładu ja swojej płyty nawet z pudełka jeszcze nie
odpinałem nawet]

Przecież nie szufladkuję i nie osądzam:) Tylko stwierdzam, że to któryś z posiadaczy kolekcjonerki musiał zrobić up (bo te zaczęły dziś bodajże docierać)

I kolejny niemiły akcent, to podobno działający crack (nie wiem, bo nie zassałem pirata i sprawdzić nie mogę) wiem, że redzi chcieli by raportować takie cuda, ale nie wiem gdzie, a tu zaglądają przecież, pewnie fake ale kto to może wiedzieć pliczek nazywa się:

Spoiler

witcher2_day0_patch.exe

i można go znaleźć w sieci dość łatwo

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie już to zaczyna denerwować. Załapałem się do tego "bardziej" uprzywilejowanego pierwszego tysiąca. Z tego co czytam, to ludzie już podostawali swoje edycje numer 5xxx, 6xxx, 8xxx... a ja na swoją 741 jakoś nie mogę się doczekać - od wczoraj widnieje status "przygotowanie do wysyłki" - chyba nie pogram sobie jednak przed premierą - czuje się LECIUTKO oszukany... ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:56, DoMiNo1992 napisał:

Mnie już to zaczyna denerwować. Załapałem się do tego "bardziej" uprzywilejowanego pierwszego
tysiąca. Z tego co czytam, to ludzie już podostawali swoje edycje numer 5xxx, 6xxx, 8xxx...
a ja na swoją 741 jakoś nie mogę się doczekać - od wczoraj widnieje status "przygotowanie
do wysyłki" - chyba nie pogram sobie jednak przed premierą - czuje się LECIUTKO oszukany...
;-/


Przesyłkę dostaniesz jutro więc na pewno nie zagrasz przed premierą. Tym bardziej, że premiera jest 16 maja, czyli za 4 (słownie CZTERY) dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą to dobrze ze dzisiaj mam wolne nie wiem co bym żonka zrobiła jak by otworzyła drzwi a tu kurier który mówi
270 zeta do zapłaty dla pana Marcina ...
była by buba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:02, Michal_Raven napisał:

Taka sama.


Fajnie będzie się komponowała z jedynką ;)
EDIT: To jaka jest wreszcie specjalna okładka dla Edycji Kolekcjonerskiej? JAkie są różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również dostałem swoją EK :) Chciałem sięspytać jak to jest z tym DLC Tajemniczy kupiec bo nic mi nie przyszło na maila ani na moich zamówieniach nie ma go do pobrania. Płaciłem dziś przy odbiorze i to było około 11.
Pozdrawiam i odliczam godziny do godz. 00:01 16 maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:04, Marcin_Kot napisał:

swoją drogą to dobrze ze dzisiaj mam wolne nie wiem co bym żonka zrobiła jak by otworzyła
drzwi a tu kurier który mówi
270 zeta do zapłaty dla pana Marcina ...
była by buba ;D

Wiesz co by nie bylo to zawsze 270 zlotych ktore by mogla wydac na buty :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:06, Tieru napisał:

Witam ja również dostałem swoją EK :) Chciałem sięspytać jak to jest z tym DLC Tajemniczy
kupiec bo nic mi nie przyszło na maila ani na moich zamówieniach nie ma go do pobrania.
Płaciłem dziś przy odbiorze i to było około 11.
Pozdrawiam i odliczam godziny do godz. 00:01 16 maja :D


Ludzie czy tak ciężko przeczytać podwieszony post i faq? zapłaciłeś pry odbiorze, a więc będziesz miał kody jak kasa dotrze do gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować