Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

To bez sensu tym bardziej że numerowane właśnie powinny zostać wysłane wcześniej, a nie później. No ale nic, najwidoczniej następnym razem trzeba będzie trochę szarpnąć portfel i wziąć kuriera. No nic zobaczymy jak to będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od konsula CDProjekt:
Dla jeszcze większego bezpieczeństwa numerowana wersje są wysłane 12 na 13 V a nie numerowane 11 na 12 .

Więc osoby 1-1000 dostaną kolekcjonerki dopiero w piątek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:05, Isildur napisał:

No to kontaktujcie się z działem obsługi klienta


Próbuję, numer (co nie dziwne :D) zajęty. W zasadzie luz, mnie się jakoś hiper-mega nie spieszy, raczej jestem rozbawiony całą sytuacją (i to bynajmniej nie negatywnie, po prostu było do przewidzenia, że tego dnia ludzie będą masowo dzwonić :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:08, Tenebrael napisał:

Próbuję, numer (co nie dziwne :D) zajęty.


Ja się dorwałem na otwartą linię, ale nikt nie odebrał aż do czasu, gdy mnie samo rozłączyło. Potem już cały czas zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka przybyła do mnie (15km od olsztyna) o godzinie 12, ale otworzyłem ją jakąś 1h temu bo w szkole bylem.
Kolekcjonerka jest zaje.... cudowna. Wszystkie elementy mi się podobają. Każdy jest fajny, tylko popiersie troszeczkę poobijanę, także moja ocena na 6-
Foty właśnie wrzucam, więc już zaraz zapraszam na mojego gramsajta. Znajdziecie tam foty absoilutnie kazdego elementu ze wszystkich stron. Zdjęcia w świetnej jakości (tak przynajmniej powiinno byc ;))
Gameplay wrzuce na YT już w poniedziałek.
No i mam pytanie. Czy można grę zainstalować, czy ostatnim etapem instalacji jest pobranie patcha czy to każe pobierać dopiero po włączeniu gry???

Ps. A ja mam numer 7108 i grę dostałem już dziś a nie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:00, Saref napisał:

Btw czytając zagraniczne fora słyszałem,że patch aktualizujący grę wyciekł. Słyszał ktoś
o tym?


Taa, ja tutaj pisałem stronkę wcześniej.. zassałem to "coś" by zobaczyć czy to nie trojan jakiś czy cuś... gry nie mam więc nei sprawdzę czy działa (czekam na EK) to instalator: który po zainstalowaniu w pustej lokacji ( a ma być w folder witcher2) wypakował mi parę plików: exe, coś z Bin, coś z cookedPC itd... Waga (56 MB) obawiam się, że to nie żart i może działać, szczególnie, że pojawiają się screenshoty z gry, których nigdzie nie widziałem (nie promocyjne ze strony CDP red).... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:00, Saref napisał:

Btw czytając zagraniczne fora słyszałem,że patch aktualizujący grę wyciekł. Słyszał ktoś
o tym?


Niestety, wszedłem na jedną tego typu stron i był post z tym plikiem, te 50 MB... Napisali nawet, że ten plik jest cyfrowo podpisany przez CDProjekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:07, Kraju napisał:

To bez sensu tym bardziej że numerowane właśnie powinny zostać wysłane wcześniej, a nie
później.

Też tak uważam.

Dnia 12.05.2011 o 16:07, Kraju napisał:

No ale nic, najwidoczniej następnym razem trzeba będzie trochę szarpnąć portfel
i wziąć kuriera. No nic zobaczymy jak to będzie jutro.

Chyba też tak zrobię, ale nieprędko coś na gramie będę zamawiał, bo jakoś z tegorocznych premier niezbyt wiele mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:02, Michal_Raven napisał:

Taka sama.


Taka sama? Na twoim unboxingu widać,że jest mała,bo to tylko 2 pudełka i mniejszy poradnik a instrukcja jest w środku. To jakim cudem taka sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wysokość taka sama. :)

Przyznaję, mój błąd, Nie pamiętałem rozmiarów z Wieśka i stąd ta pomyłka. Ale różnica w grubości nie jest jakaś kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, Wieśka można zarejestrować dopiero po premierze? Loguję się na swoje konto, wpisuje klucz z ostatniej strony instrukcji i wyskakuje info że jest on niepoprawny. Zaznaczam, że nie chodzi mi o aktywację czy uruchomienie gry, lecz jej rejestrację przez plik register.exe w katalogu z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Elven mam tak samo. Będziesz mógł zarejestrować albo po starcie nowej strony Wiedźmina (czyli jutro) albo dopiero od godziny 0:01 w poniedziałek.
Wypróbowałem tego "patcha" co krąży po sieci na oryginalnej, polskiej wersji. Gry dalej nie daje się uruchomić, więc na razie gra się trzyma pomimo tego, że rzekomo hakerzy włamali się na serwer CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:40, Khasim napisał:

@Elven mam tak samo. Będziesz mógł zarejestrować albo po starcie nowej strony Wiedźmina
(czyli jutro) albo dopiero od godziny 0:01 w poniedziałek.
Wypróbowałem tego "patcha" co krąży po sieci na oryginalnej, polskiej wersji. Gry dalej
nie daje się uruchomić, więc na razie gra się trzyma pomimo tego, że rzekomo hakerzy
włamali się na serwer CDP.


Ok, bo miałem wątpliwości co jest nie tak z moim kluczem. Mam podobną sytuację jak uruchomię grę przez launcher.exe, prosi wtedy o podanie klucza i obojętnie czy wklepie go czy zostawię puste pole, po kliknięciu kontynuuj zaczyna sprawdzać dostępne aktualizację po czym wszystko się zamyka bez żadnego komentarza o potrzebie czekania na dzień premiery czy problemach z łączem internetowym. No ale widać serwer Wiedźmina jeszcze nie działa, tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:25, Michal_Raven napisał:

Na wysokość taka sama. :)

Przyznaję, mój błąd, Nie pamiętałem rozmiarów z Wieśka i stąd ta pomyłka. Ale różnica
w grubości nie jest jakaś kolosalna.

Zapomniałeś o monecie z koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:49, Elven napisał:

Ok, bo miałem wątpliwości co jest nie tak z moim kluczem. Mam podobną sytuację jak uruchomię
grę przez launcher.exe, prosi wtedy o podanie klucza i obojętnie czy wklepie go czy zostawię
puste pole, po kliknięciu kontynuuj zaczyna sprawdzać dostępne aktualizację po czym wszystko
się zamyka bez żadnego komentarza o potrzebie czekania na dzień premiery czy problemach
z łączem internetowym. No ale widać serwer Wiedźmina jeszcze nie działa, tak jak piszesz.


Dokładnie. Do momentu premiery gry po wpisaniu klucza nie będzie się nic działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:08, MortalPL napisał:

Od konsula CDProjekt:
Dla jeszcze większego bezpieczeństwa numerowana wersje są wysłane 12 na 13 V a nie
numerowane 11 na 12 .


Więc osoby 1-1000 dostaną kolekcjonerki dopiero w piątek ;(


I to jest totalne chamstwo - kumpel ma nr EK 1144 i odebrał ją dziś o 12 a ja mam nr 545 i muszę czekać do jutra ...
a ponoć nabywcy pierwszego tysiąca mięli mieć EK wcześniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:55, Tomek1120 napisał:

Zapomniałeś o monecie z koperty.

Tak, wiem. Tylko mi moneta wypadła jak drugi raz przeglądałem zawartość EK, grubo po zrobieniu unboxingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować