Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ehh, 240zł ciężko wypracowane poszły w piach, Shaggeh mamy pecha najwyraźniej. Ale wątpię by CDProjekt o tym wie. Miejmy nadzieję iż jakieś środki pomocy albo przynajmniej co zrobić będzie wkrótce na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh moze macie cos takiego w moje zamowienia przy zamowieniu pisze ´´wysłano sroda 11.05.2011„ a w tam jak mam dane nr zamowienia pisze pakowane i wysyłka i data 12-13.05.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:12, Harrolfo napisał:

NIE ZAINSTALUJESZ GRY W EK DO PONIEDZIAŁKU O GODZINIE 0:01, WYMAGANA JEST AKTYWACJA
INTERNETOWA I ŚCIĄGNIĘCIE PLIKU ZDEJMUJĄCEGO BLOKADĘ Z WIEDŹMINA, CO BĘDZIE MOŻLIWE W
PONIEDZIAŁEK O 0:01


Wiesz, takie niejasności biorą się stąd, że gra nie wyświetla żadnego komunikatu o konieczności pobrania pliku, czy czekania do 16.05. Po prostu, zaczyna wariować. Nie dziw się więc, że użytkownicy tak reagują, bo jest to po prostu niedopatrzenie ze strony producenta, który, stosując takie zabezpieczenie, powinien zaaplikować wyświetlanie się odpowiedniego komunikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:20, tomson52 napisał:

heh moze macie cos takiego w moje zamowienia przy zamowieniu pisze ´´wysłano sroda 11.05.2011„
a w tam jak mam dane nr zamowienia pisze pakowane i wysyłka i data 12-13.05.2011


Każdy komu nie przyszła kolekcjonerka tak ma, podobno paczki są już spakowane i mają wyjść dziś w nocy, a numer przewozowy ma być w mailu dziś wieczorem lub w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy ten oficjalny poradnik można kupić np w Empikach? Miałem możliwość dorzucenia go przy zamawianiu kolekcjonerki, ale myślałem, że to jakaś 10 stronnicowa broszurka więc zrezygnowałem. Ale teraz widzę, że to niezła rzecz, a zamawiać drugi raz nie chcę bo te przesyłki drogie są :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszna lipa ta figurka. Już mogli dać coś podobnego do tego co było w edycji specjalnej w empiku Wiedźmina 1. Głowa jest poobcierana w paru miejscach a pod okiem ma pomarańczową plamę. Da się to jakoś wyczyścić? Nie chcę jej zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 18:20, Michal_Raven napisał:

Unboxing i krótka prezentacja oficjalnego poradnika: http://www.youtube.com/watch?v=ifiRvg6lGic


Artbook jest bardzo ładny ale ... pamiętam że w zapowiedzi pisano iż oprócz poradnika będzie tam też coś o tworzeniu samej gry,a tu nic - przynajmniej tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto ma już EK i zamawiał kurierem za pobraniem dostał swoje kody DLC? Plik, który ściągam ze strony mojego zamówienia na gram.pl nie zawiera tych kodów, tylko napis "nie znaleziono kodu". Trochę lipa, bo jeśli dostanę go dopiero, jak sklep stwierdzi, że zamówienie jest zrealizowane, czyli pewnie jutro, to znaczy, że ci z numerami 1-1000 dostaną kody dopiero w poniedziałek.
A, i ciekawostka - maila z gram.pl powiadamiającego o wysłaniu przesyłki dostałem 2 godziny po jej odebraniu od kuriera ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:16, Wojownik_z_GW napisał:

Ehh, 240zł ciężko wypracowane poszły w piach, Shaggeh mamy pecha najwyraźniej. Ale wątpię
by CDProjekt o tym wie. Miejmy nadzieję iż jakieś środki pomocy albo przynajmniej co
zrobić będzie wkrótce na ich stronie

Pomoc sama nie przyjdzie. Musisz zadzwonić lub napisać do pomocy technicznej CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:47, Deathscythe napisał:

Nie wiem, czy już było:

Będzie to Zestaw Magika, który będzie można pobrać od 20 maja. Będzie dostępny dla
każdego "lubiącego CDP" na FB!


Źródło: jeden z komentarzy CDProjekt na fejsbuku.


I robi się powtórka z Dragon Age 2, a tego podobno miało nie być... czyli znowu spamowanie DLC''kami. Echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:23, Meketh napisał:

> heh moze macie cos takiego w moje zamowienia przy zamowieniu pisze ´´wysłano sroda
11.05.2011„
> a w tam jak mam dane nr zamowienia pisze pakowane i wysyłka i data 12-13.05.2011


Każdy komu nie przyszła kolekcjonerka tak ma, podobno paczki są już spakowane i mają
wyjść dziś w nocy, a numer przewozowy ma być w mailu dziś wieczorem lub w nocy.

Jak do 22 nie bedzie nr przewozowego to wtedy

Spoiler

Zadzwonie do wujka osamy i sobie pogada wybuchowo

JOKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:27, Khasim napisał:

Czy ktoś, kto ma już EK i zamawiał kurierem za pobraniem dostał swoje kody DLC? Plik,
który ściągam ze strony mojego zamówienia na gram.pl nie zawiera tych kodów, tylko napis
"nie znaleziono kodu". Trochę lipa, bo jeśli dostanę go dopiero, jak sklep stwierdzi,
że zamówienie jest zrealizowane, czyli pewnie jutro, to znaczy, że ci z numerami 1-1000
dostaną kody dopiero w poniedziałek.


Nikt tych kodów nie dostanie jeśli nie zaksięgują pieniędzy, bo nie mają gwarancji, że odbierzesz taką przesyłkę. Jak kasa zostanie zaksięgowana wtedy będziesz mógł pobrać kody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze złożeniem figurki Drauga. Postępowałem po kolei tak jak było napisane w instrukcji, i zatrzymałem się na punkcie drugim;) W ogóle nie wiem jak się za to zabrać,a przecież nie chce nic zniszczyć.
Pomożecie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:28, tomson52 napisał:

Jak do 22 nie bedzie nr przewozowego to wtedy

Spoiler

Zadzwonie do wujka osamy i sobie pogada
wybuchowo

JOKE


On nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Caridin - składaj po kolei plansza po planszy a potem od najmniejszego numeru do największego, a nie numer po numerze od 1 do końca skacząc po planszach, to ci wyjdzie. Ja do teraz nie wiem, gdzie wsadzić te dwie owalne części z trzeciej planszy i to czarne ptakowate coś. Geralta i Nekkera złożyłem bez problemów, chociaż Geralt miał spaprane oznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować