Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 18:31, Wojownik_z_GW napisał:

Jednak Moja EK jest dziwna.... Pc nie chciała ale za to lapka kocha... Bo sie instaluje
ładnie....

Czyli jakiś problem z napędami widzę jest. Mój w miarę nowy jest, bo chyba roku nie ma nawet, więc mam nadzieję, że wszystko ładnie będzie hulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:31, Khasim napisał:

Caridin - składaj po kolei plansza po planszy a potem od najmniejszego numeru do największego,
a nie numer po numerze od 1 do końca skacząc po planszach, to ci wyjdzie. Ja do teraz
nie wiem, gdzie wsadzić te dwie owalne części z trzeciej planszy i to czarne ptakowate
coś. Geralta i Nekkera złożyłem bez problemów, chociaż Geralt miał spaprane oznaczenia.


Hmm... wciąż mi to nie wiele mówi bo nie wiem w którą stronę to składać.... tzn. że znalazłem co najmniej 2 sposoby, z czego oba wydają mi się dobre bo nawet nie wiem jak wygląda to coś... bezkształtne...coś.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszej planszy powinien wyjść ci korpus, z drugiej ręce i nogi, z trzeciej głowa i ozdoby na korpus i naramienniki. Nie kieruj się w stu procentach oznaczeniami, jak mówiłem, są w nich błędy (przynajmniej u mnie). Staraj się zrobić z tego coś, co ma humanoidalne kształty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie może być bardzo głupie ale.. wiem że będę mógł zagrać dopiero o 0:01 16.05 ale na końcu instalacji proszony jestem o klucz aktywacyjny... i nie mogę go nigdzie znaleźć. Gdzie on się schował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:25, Tomek1120 napisał:

Straszna lipa ta figurka. Już mogli dać coś podobnego do tego co było w edycji specjalnej
w empiku Wiedźmina 1. Głowa jest poobcierana w paru miejscach a pod okiem ma pomarańczową
plamę. Da się to jakoś wyczyścić? Nie chcę jej zniszczyć.


to nie plama, tam powinieneś włożyć te strzały, na filmiku był nimi aż nadziany, tu ma je na łbie, rękach i nogach

aj, nie sorry, myślałem że chodzi ci o figurkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:42, assadar napisał:

To pytanie może być bardzo głupie ale.. wiem że będę mógł zagrać dopiero o 0:01 16.05
ale na końcu instalacji proszony jestem o klucz aktywacyjny... i nie mogę go nigdzie
znaleźć. Gdzie on się schował?

Z tyłu instrukcji w pudełku z grą. Jak wpiszesz to się wyłączy i żadnego błędu nie wywali. O tym nie pomyśleli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:46, Michal_Raven napisał:

Twarda oprawka.


Hmm,to chyba go kupię ;) A można go nawet tera kupić w kiosku czy dopiero w premierę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie odpowiedź z Media Marktu na pytanie, które zadałem tutaj(wiem, pomyślicie, że kryptoreklama :) ) :
Witam

Tak, to prawda. W edycji specjalnie przygotowanej dla Media Markt będzie dostępny Wiedźmiński Medalion.
Poniżej pełna zawartość edycji specjalnej:
1. DVD z grą: DVD z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
2. Unikatowy Wiedźmiński Medalion
3. Specjalne "Making-of" DVD: Materiały filmowe związane z grą - niepublikowany wcześniej film o powstawaniu gry ,zwiastuny,dzienniki deweloperskie, nagrania z rozgrywki, wywiady.
4. Ścieżka dźwiękowa: Płyta CD z utworami wykorzystanymi w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
5. Mapa: Dwustronna drukowana mapa świata gry.
6. Przewodnik: Poradnik do gry, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.
7. Instrukcja: Opis podstawowych zasad rozgrywki, sterowania oraz opcji gry
8. Pamflet i moneta: Koperta zawierając list i monetę stanowiące ważny element historii opowiedzianej w grze
9. Papercraft: Dwie papierowe figurki - Geralt oraz losowa postać z gry do samodzielnego złożenia
10. Ekskluzywne pudełko: Stylowe, efektowne etui mieszczące całą zawartość edycji Premium

Serdecznie zapraszam.
Pozdrawiam
Adam Kułaga
MM Kielce

Szczególnie interesuje mnie punkt 2. Ciekawe, czy to taki jak w EK W1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kości są miazga! 4 godziny grałem z bratem :D. Figurki też złożone, ale co prawda, niektóre elementy nie pasowały. Mimo wszystko uważam, że kolekcjonerka jest super i nie żałuję wydanej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:48, bobobo napisał:

Hmm,to chyba go kupię ;) A można go nawet tera kupić w kiosku czy dopiero w premierę?

Jak na razie jest tylko w sklepie gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:12, Harrolfo napisał:

Ile razy można???

NIE ZAINSTALUJESZ GRY W EK DO PONIEDZIAŁKU O GODZINIE 0:01, WYMAGANA JEST AKTYWACJA
INTERNETOWA I ŚCIĄGNIĘCIE PLIKU ZDEJMUJĄCEGO BLOKADĘ Z WIEDŹMINA, CO BĘDZIE MOŻLIWE W
PONIEDZIAŁEK O 0:01


Grę jak najbardziej zainstalujesz, nie wiem po co wprowadzasz ludzi w błąd jeszcze pisząc capslocami.
Nie można jej po prostu aktywować, a tą czynność WYKONUJESZ JUŻ PO ZAKOŃCZONEJ INSTALACJI.

Jeśli komuś wyskakują błędy CRC to najlepiej jest sprawdzić płytę na innym napędzie, bo może to jego wina. Chociaż przypomina się historia z Dragon Age: Początek gdzie partia towaru miała uwalone płyty i wyskakiwały właśnie błędy CRC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, czytam, i coraz bardziej obawiam się, co ja w tej EK zastanę... Nie minął jeden dzień, a już masa doniesień o problemach. Podsumujmy:

1. Kupa doniesień o uszkodzonych głowach Geralta.

2. Jedno doniesienie o wydrukowanym do góry nogami Artbooku.

3. Sporo problemów z płytami z grą (z czego, z racji specyfiki problemu, można raczej wykluczyć tezę, że to dlatego, że za wcześnie się instaluje)

4. Problemy z wysyłką i statusami zamówień (jedni mają, ze wysłane, inni raz, ze wysłane, raz, ze pakowane, a i tak nijak się to ma do tego, czy/kiedy gra doszła/dojdzie)


Co będzie następne? Brak głowy w pakiecie? instrukcja wydrukowana w odwróconych kolorach? Kwadratowy oren?

Serio, zaczynam się bać. A nawet nie wiem, czy sobie EK jutro obejrzę, bo wczoraj mi powiedziano, że będzie dzisiaj, dzisiaj, że jutro ok. 12. Ciekawe, co powiedzą jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ma ktoś może instrukcje jak złożyć tą papierową figurkę ?:P
Gdyż ja nie mam do tego nerwów i zapewne moja "kreatywność " skończyła by się atakiem furii i rozerwaniem kawałków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co zrobić z tym chyba krukiem i dwiema owalnymi częściami Drauga? Całość sprawnie złożyłem ale tylko mi to zostało i nie wiem co dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować