Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Hmm może dlatego, że później jest weekend, a wtedy kurierzy chyba nie pracują? Może dlatego, że gdyby wysyłali na ostatnią chwilę to byłyby narzekania typu "CO TO MA BYĆ, GRĘ DOSTAŁEM PO PREMIERZE, A ZAMAWIAŁEM KOLEKCJONERKĘ...." i tym podobne.
Nie wiem, jak Ty ale ja wolę mieć ikonkę gry na pulpicie i już poczekać te kilka dni niż później rwać sobie włosy z głowy bo mi gry jeszcze nie dostarczyli, a inni grają.
Oczywiście fajnie byłoby już pograć, ale jest jak jest i narzekania tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:43, Radovan napisał:

Czy pierwszy tysiąc EK poza tym, że ma niższy numerek i dostaje się go dzien później,
ma jakieś profity?


Tak własny unikatowy numer kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Drauga - te "kolumienki" to chyba uzupełnienie jego nóg. Bez nich są takie drobne :P A wydaje mi się, że na obrazku edycji kolekcjonerskiej tak właśnie ma.

20110512204433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:38, Marioxd22 napisał:

poco tak wcześnie wszyscy dostaliśmy EK


Po to,żeby wszyscy dostali na czas
jak widać,są z tym problemy,część osób 9 w tym ja 0 otrzyma grę juro,inna część ma już dziś,niektórzy mają problemy z elementami EK - chyba dobrze że grę wysyłają wcześniej,później byłoby marudzenie że inni już grają a oni nie mogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:36, Khasim napisał:

Na facebooku CDP ktoś wrzucił zdjęcie Drauga z tymi walcami założonymi na buty. Ja zrobiłem
tak samo i jakoś wygląda. Kruka dałem na szczyt tego drąga przy łbie.
BTW, masz odwrotnie złożonego :D Łeb ma być skierowany w drugą stronę, na górnej krawędzi
korpusu jest pionowe nacięcie, w które możesz włożyć dolną część czachy, żeby wyglądała
porządnie.


Dzięki, znalazłem i poprawiłem :)
Nie wpadłbym na to, że tak się powinno zakładać te ''buty''.

W tle zdjęcia boki obu pudełek - idealnie do siebie pasują, bardzo dobrze to wygląda na półce.

20110512204723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:48, rakhir napisał:

>

W tle zdjęcia boki obu pudełek - idealnie do siebie pasują, bardzo dobrze to wygląda
na półce.


Jak terminator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką gigantyczną wysyłkę trzeba rozłożyć na pewien czas - lepiej, żeby wszyscy dostali wcześniej i poczekali chwilę, niżby mieli przeżywać tragedie i dramaty, że gry nie dostali chociaż już premiera minęła ;)

Do poniedziałku 3 dni, możecie pograć w kości i ułożyć pasjansa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumiem heyboy błędnie napisa BOK zamiast DOK ( Dział Obsługi Klienta) i tam mamy pisać co nie ? Moja figurka też ma odpryśnięcia i wygląda to strasznie i brzydko ;/. Co mamy napisać w mailu do DOK-u i czy ktoś mógłby podać maila do DOK-u bo nie jest podany, ino: " e-mail: napisz do nas (dział Obsługi Klienta)" i potem wyskakuje formularz zgłoszeniowy ale bez możliowści podesłania zdjeć ;/?
A i co najważniejsze: będzie się ktoś kontaktował z nami w sprawie figurek czy będzie osobny temat albo ogłoszenie ? Bo wyczytałem że ktoś z gram.pl zbierze te reklamacje i wyśle do CDProjectu.

20110512204800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 20:48, rakhir napisał:

W tle zdjęcia boki obu pudełek - idealnie do siebie pasują, bardzo dobrze to wygląda
na półce.


To są kolekcjonerki Wiedźmina 1 i 2? Kurczę, nie myślałem, że nawet o takim detalu pomyślą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:49, lis_23 napisał:

Jak terminator ;)


haha, faktycznie :)

I przy okazji - współczuje ludziom ze zniszczonym popiersiem Geralta i mam nadzieje, że nie będziecie mieli problemów z wymianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:51, Laid_back napisał:

Taką gigantyczną wysyłkę trzeba rozłożyć na pewien czas - lepiej, żeby wszyscy dostali
wcześniej i poczekali chwilę, niżby mieli przeżywać tragedie i dramaty, że gry nie dostali
chociaż już premiera minęła ;)

Do poniedziałku 3 dni, możecie pograć w kości i ułożyć pasjansa :]


Najgorzej że Edycja Premium wysłana zostanie 16.05 i n czas nikt nie dostanie, o graniu 17 maja o 00:01 można pomarzyć. Trochę sie zawiodłem że EK będzie na czas a inna edycja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:53, JackXPPL napisał:

To są kolekcjonerki Wiedźmina 1 i 2? Kurczę, nie myślałem, że nawet o takim detalu pomyślą.
:)


Ja po pierwszych zdjęciach finalnej kolekcjonerki miałem nadzieję, że będą pasowały - i pasują!

Jeszcze jedno zdjęcie jak kogoś interesuje. :)

20110512205707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:12, Harrolfo napisał:

Ile razy można???

NIE ZAINSTALUJESZ GRY W EK DO PONIEDZIAŁKU O GODZINIE 0:01, WYMAGANA JEST AKTYWACJA
INTERNETOWA I ŚCIĄGNIĘCIE PLIKU ZDEJMUJĄCEGO BLOKADĘ Z WIEDŹMINA, CO BĘDZIE MOŻLIWE W
PONIEDZIAŁEK O 0:01


Tu sie mylisz gre mozna jak najbardziej zainstalowac ale po instalacji jak proboje sie wlaczyc "Uruchom Wiedźmin 2"
Wyskoczy ci okienko w ktory wpisujesz CD-KEY a jako ze nie ma 16 maja - 17 maja to ten klucz nie zostanie odczytany przez serwer cdp-red wiec... moze pierw miej pojecie o czym piszesz i nie uzywa sie caps-locka bo to jest nie na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzmem

Dnia 12.05.2011 o 20:32, Hawkwood napisał:

jest jednak fakt tak wczesnego dostarczenia gry - i tak muszę czekać do 16 maja. Co mam
zatem zrobić z przesyłką? Zainstalować i gapić się na ikonę na pulpicie? Dziwne to...


A kiedy chciales dostać gre jesli premiere masz w poniedzialek? W sobote albo w niedziele kiedy kurierzy nie pracują? Gdyby gre wysyłali w czwartek albo piatek to prawdopodobne by bylo, ze część nie zagra sobie odrazu.

Ja np zamowilem EK, jeden z pierwszych numerów... i dzis jeszcze nie dostalem, licze, ze jutro bede mogl odebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż szkoda że tak się dzieje ale fakt nie warto narzekać trzeba się cieszyć że się ma albo cieszyć się że lada chwila się bezie posiadaczem Wiedźmina 2 :) w sumie mi się EK bardzo podoba aa po za tym w kopercie znalazłem taką małą monetę jak by z czaszko-ośmiornicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować