Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 19:27, Draco-PNC napisał:

Jestem ciekaw skąd wziąłeś te 80%?

Wiesz gdyby osoby ktore posiadaja jak najbardziej ok popiersie zaczeli pisac to by bylo wiecej tych postow niz osob uzalajacych sie nad soba zamiast dzialac (komora w dlon i dzwon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do problemu z instalacja i nieszczęsnym plikiem data2.cab w moim przypadku pomogło ''cóś'' takiego mianowicie wyjmujemy płytę z napędu, uruchamiamy ponownie kompa (tak trzeba się wysilić ;) ), po ponownym uruchomieniu wyłączamy wszelkie antywirusy, instalujemy grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:02, Nirvash031 napisał:

Trza bedzie czekać. Hmm Podsumowując moją EK

Glowa zniszczona na podstawie, Brak naklejek i Drauga oraz brak możliowości instalacji
na PC a tylko na lapku. Cóż, mogło byc gorzej

Wiesz w tych 3 sprawach pisz do bok-u ale co do mozliwosci instalacji to tutaj sie problem po twojej stronie a nie po stronie gram.pl-cdprojekt jezeli czyta ci lapek a nie komp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemów pojawiło się co nie miara. Postanowiłem zebrać je wszystkie na swoim gramsajcie. Zapraszam do lektury. Ci, co mają wadliwą EK, może się pocieszą, że nie są sami, a ci, co jeszcze nie dostali... przygotują na to, co może ich spotkać.

Komentarze oczywiście mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:00, Almarcino napisał:

Ja np zamowilem EK, jeden z pierwszych numerów... i dzis jeszcze nie dostalem, licze,
ze jutro bede mogl odebrac.


Jeżeli CDP robi tak ogromne przedsięwzięcie jak dostarczenie egzemplarzy EK przed premierą - to ok. Nie widzę po prostu żadnego bonusa w tym, że otrzymam swój egzemplarz kilka dni wcześniej i nie będę mógł nic z nim robić. Co to za przywilej? EK wylądowała u mnie w mieszkanku o 10.00, obejrzałem artbooka, karty i inne parafernalia z uznaniem i tyle.A teraz czekam 4 dni, żeby uruchomić zainstalowaną grę. I skaczę z radości jakim to jestem wybrańcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:12, Harrolfo napisał:

To nie prościej od razu wyłączyć antivira i instalować? ;)

Jeżeli załączyłeś instalkę i piękne komunikaty zaczął sypać Ci antywirus to niestety nie wystarczy samo wyłączenie antywirusa trzeba uruchomić ponownie komputer, inaczej nie odniesie to żadnego skutku błąd będzie dalej kół oczy.

Podejrzewam że jakieś logi są przetrzymywane przez windowsowa zaporę, ale się kompletnie nie znam. Po ponownym uruchomieniu Wiedżmin 2 jest na kompie i nie trzeba bawić się w uciążliwe (moim zdaniem) kopiowanie plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.05.2011 o 21:15, Hawkwood napisał:


Jeżeli CDP robi tak ogromne przedsięwzięcie jak dostarczenie egzemplarzy EK przed premierą
- to ok. Nie widzę po prostu żadnego bonusa w tym, że otrzymam swój egzemplarz kilka
dni wcześniej i nie będę mógł nic z nim robić. Co to za przywilej? EK wylądowała u mnie
w mieszkanku o 10.00, obejrzałem artbooka, karty i inne parafernalia z uznaniem i tyle.A
teraz czekam 4 dni, żeby uruchomić zainstalowaną grę. I skaczę z radości jakim to jestem
wybrańcem...


ale uwzględnij też to że gre odpalisz sobie dzień wcześniej niż wszyscy co nie zamowili EK ;)

Dnia 12.05.2011 o 21:15, Hawkwood napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja jeszcze nie mam EK.
W każdym razie jak będę instalował, to zaraz przed włożeniem płyty wyłączę firewalla i antywira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:15, Hawkwood napisał:

> Idiotyzmem
> > jest jednak fakt tak wczesnego dostarczenia gry - i tak muszę czekać do 16

nie będę mógł nic z nim robić. Co to za przywilej? EK wylądowała u mnie

Dnia 12.05.2011 o 21:15, Hawkwood napisał:

w mieszkanku o 10.00, obejrzałem artbooka, karty i inne parafernalia z uznaniem i tyle.A
teraz czekam 4 dni, żeby uruchomić zainstalowaną grę. I skaczę z radości jakim to jestem
wybrańcem...


CZyli wolalbys dostatać gre po premierze, byle by nie miec jej wczesniej? Przeszkadza na półce? Przeciez to tylko i wylacznie ukłon w strone graczy. Gdybyscie gry nie dostali przed premiera to bylby płacz, ze ci co polecą do sklepu będą grali prędzej, a Wy na koncu. To jest poprostu robienie problemu z niczego :) Powinniscie sie wszyscy cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:16, Lord_Riven napisał:

> To nie prościej od razu wyłączyć antivira i instalować? ;)
Jeżeli załączyłeś instalkę i piękne komunikaty zaczął sypać Ci antywirus to niestety
nie wystarczy samo wyłączenie antywirusa trzeba uruchomić ponownie komputer, inaczej
nie odniesie to żadnego skutku błąd będzie dalej kół oczy.

Podejrzewam że jakieś logi są przetrzymywane przez windowsowa zaporę, ale się kompletnie
nie znam. Po ponownym uruchomieniu Wiedżmin 2 jest na kompie i nie trzeba bawić się w
uciążliwe (moim zdaniem) kopiowanie plików.


dokładnie jakie kopiowanie??

A i Tenebrael oco chodzi z tą instalką na koncu ze brak zadnego monitu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 21:19, hagen321 napisał:


ale uwzględnij też to że gre odpalisz sobie dzień wcześniej niż wszyscy co nie zamowili
EK ;)
>


Uwzględniam. I dlatego EK się mi podoba, choć dostrzegam pewne niezdarności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 21:20, Almarcino napisał:

>

CZyli wolalbys dostatać gre po premierze, byle by nie miec jej wczesniej? Przeszkadza
na półce? Przeciez to tylko i wylacznie ukłon w strone graczy. Gdybyscie gry nie dostali
przed premiera to bylby płacz, ze ci co polecą do sklepu będą grali prędzej, a Wy na
koncu. To jest poprostu robienie problemu z niczego :) Powinniscie sie wszyscy cieszyc


Pewnie. I całować po stopach CDP. Jakiż to ogromny i zamaszysty ukłon, jerum, jerum... 4 dni gapię się na pudełko z grą, zapłaciłem prawie 250 zeta i tyle. Nie marudzę zbytnio, ale nie będę bezkrytycznie podchodził do każdego marketingowego pomysłu CDP, zwłaszcza jeżeli uważam go za nietrafiony.
P.S. Ideałem byłaby dostawa w przeddzień premiery. Herezja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:22, tomson52 napisał:

dokładnie jakie kopiowanie??

Gdzieś wyczytałem jak i jeden z użytkowników pisał że skopiowanie płyty na dysk i z tego obrazu instalowanie rozwiązuje problem instalacji (błąd data2.cab). Chodzi tu ewidentnie o zmianę ścieżki z plikiem który został przez antywirus oznaczony jako ''szkodliwy''.

Jeżeli wyeliminujemy czynnik antywirusa to instalacja nie powinna zgłaszać powyższego błędu. I tym samym zaoszczędzi to nam wydzierżawiania kolejnych GB pamięci jak i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:27, KamyK_84 napisał:

Wie ktoś jak pominąć te "brand ne the withcer 2 website coming soon" i dostać się na
thewitcher.com?


thewitcher.com będzie dostępne w dniu jutrzejszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:30, KamyK_84 napisał:

No a ja chciałem sobie save''a poszukać z jednego linku. Nic to, jutro też jest dzień
:)


Forum będzie dopiero w niedzielę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja EK dojdzie prawdopodobnie jutro (numer bodajże 639), więc tylko siedzieć i liczyć, że będzie nie uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować