Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Moja kolekcjonerka jest prawie w stanie idealnym!Jedyne do czego można się przyczepić to do dziwne lekko białe plamy pod oczami Geralta. Nie są to zadrapania ani odpryski, wygląda to tak jakby w tym miejscu było mniej farby która nadaje posążkowi specyficzny kolor. Z instalacją czekam do poniedziałku ^^ . Jest to mój pierwszy pre-order, który faktycznie doszedł przed premierą! Tak powinno być! Jestem bardzo zadowolony mam nadzieję, że zawartość gry będzie nie mniej bogata :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrócie i wybierz "Uruchom jako administrator". Wtedy launcher uruchomi się prawidłowo. Taka operacja potrzebna jest tylko przed pobraniem paczki aktywacyjnej - po jej zainstalowaniu i i aktywacji, "Wiedźmin 2" powinien się uruchamiać bez konieczności wymuszania dodatkowych uprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:55, Michal_Raven napisał:

PPM -> Uruchom jako Administrator.

I tak potem pojawi się okienko do wpisania kodu, a potem jak wpiszesz to okno zniknie
i tyle.

Grę odpalisz w poniedziałek i .

czyli moge gre jaby aktywowac ale nie odpale do poniedziałku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:00, 1096 napisał:

ja bym wprowadzil zakaz pisania na forum spoilerów z TW2 nawet zaznaczonych XD...


Zgadzam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra to u mnie jest jakiś problem czy tak ma być:
po odpaleniu lunchera mowi mi ze mam gowniany sprzet i wszystko pojdzie na PC_LOW
e8400, amd6970, 8gb ram - wiec raczej spelniam rekomendowane - ale to moze ze gram na windows serwer 2k8r2 wiec sobie jakoś krzywo wszystko dedektuje. tylko pytanie jest czy po wpisaniu kodu - i ktorego secuROM czy rejestracji elektorniczenj okienko miga sobie blyskawicznie i luncher konczy prace, tak ma być czy jednak moj windows troche wiesia2 porzeraza?
chyba ze to problem tego ze nie mam cd/dvd w kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:05, bobobo napisał:

Zgadzam się :D


Na pochybel z nimi. dobra kalacja i ide sie modlić zebym niemiał problemów z EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@danthe - NIGDY nie ufaj automatycznemu ustawianiu gry do twojego sprzętu. Albo ustawi za wysokie, albo za niskie. Mi też dało na low, a spełniam zalecane oprócz procesora, który mam taki sam jak ty. Gra chyba patrzy tylko na procesor, i jeśli widzi dwurdzeniowy to mówi "low", a jak czterordzeniowy to "ultra".
Powinno ci pójść na high bez problemów, pewnie nawet i na ultra. Ustaw sobie opcje ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:10, Khasim napisał:

@danthe - NIGDY nie ufaj automatycznemu ustawianiu gry do twojego sprzętu. Albo ustawi
za wysokie, albo za niskie. Mi też dało na low, a spełniam zalecane oprócz procesora,
który mam taki sam jak ty. Gra chyba patrzy tylko na procesor, i jeśli widzi dwurdzeniowy
to mówi "low", a jak czterordzeniowy to "ultra".
Powinno ci pójść na high bez problemów, pewnie nawet i na ultra. Ustaw sobie opcje ręcznie.

Prawda taka że ja mam Geforce 9500 OC 1GB a mi na tym do sprawdzania pokazuje ze zasłaba i procek zasłaby jak normalnie gta IV na srenich mi na takim configu biega
Procek Intel Core2Duo E6300 1,82GHz
3,5GB Ram
Geforce 9500gt O.C. 1GB
Przy rozdzielce 16:9 (1600:900)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mozesz zamiescic zdjecie kolekcjonerek W1 i W2 jakby to okreslic... obok siebie, ale nie tak jak na tym zdjeciu tylko odwrotnie tzn. tymi dluzszymi bokami obok siebie? Mam nadzieje, ze rozumiesz mniej wiecej o co mi chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Nikt jeszcze nie grzebał w plikach!?

@1096 - również popieram... człowiek nie może się oprzeć... na szczęście imię Zabójcy już mi z głowy uleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:05, bobobo napisał:

> ja bym wprowadzil zakaz pisania na forum spoilerów z TW2 nawet zaznaczonych XD...


Zgadzam się :D



Ponieważ mi nigdy nie przeszkadza poznanie zakończenia książki/gry/filmu przed obejrzeniem całości zapewne napiszę co i czemu się dzieje ;)

W spoilerach, oczywiście. Nikt czytać nie musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego o 23?
I zauważyłem, że mam paczkę cięższą od Twojej o 0,1 kg. Kto wie, może moja głowa będzie zapakowana w folię bąbelkową? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej spodziewałbym się go jutro. Za pierwszym razem nie mogłeś odebrać, tym bardziej, że było już po 18, więc oczekuj go jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować