Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

W mnie łeb Wieśka w dosyć dobrym stanie, jakieś zabrudzenia ma, ale w porównaniu z tym, co niektórzy tu pokazują, to nie mam prawa narzekać. Problemy były tylko z figurkami (źle oznaczona kitka Geralta), no i też nie mam pojęcia, gdzie wcisnąć te dwa klocki i ptaka. No i miecz Geralta (na plecach) - też nie wiem, czy dobrze doczepiony (na zdjęciu całkiem zjechał do poziomu, heh). Udało mi się za to trafić Rudą, z czego się wielce cieszę :)

Ale, kurde, miałem sobie poczytać artbooka do czasu premiery i pooglądać poradnik (ten od Springera), ale tam spoiler na spoilerze, także lipa :D Za to jest czas do ukończenia pierwszej części, właśnie zacząłem trzeci akt :)

20110512223620

20110512223628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie instalacji gry wyskakuje ten konfigurator,który pokazuje na jakich detalach powinna działac gra i czy żeby go zobaczyć trzeba wpisywać cd key?
kumpel pożyczył mi swój egzemplarz gry,on jest teraz w pracy a chciałby wiedzieć jakie detale pokaże u mnie ów konfigurator,bo mamy zbliżone PCety do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:51, Solostran napisał:

Po zakończeniu instalacji lub przy pierwszym uruchomieniu launchera (jeśli dobrze pamiętam).

A trzeba podać cd key żeby ów konfigurator odpalić czy cd key podaje się dopiero 16-go?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się klika w ''activate'', to wyskakuje okienko: Gra nie może zostać uruchomiona przed 17 maja 2011.

Wszyscy tak macie, czy może ma ktoś tam datę na 16.05.2011?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie po odpaleniu i wpisaniu keya po prostu się wyłącza. I pusto - eh trzeba czekać - ma ktoś możliwość przyspieszenia czasu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:00, Nirvash031 napisał:

Mówiłem wczesniej ze zapewne 16 sie nie da heh


Jeśli masz EK zagrasz dzień wcześniej tyle, że po wpisaniu klucza gry, teraz system nie wie jaką edycję posiadasz, przynajmniej tak mi się wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:58, Ramaah napisał:

Jak się klika w ''activate'', to wyskakuje okienko: Gra nie może zostać uruchomiona przed
17 maja 2011.

Wszyscy tak macie, czy może ma ktoś tam datę na 16.05.2011?


Nie przejmowałbym się tym napisem :) pewnie i tak będziemy mogli 16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak spróbujecie włączyć grę przez plik launcher.exe to wtedy uruchomi wam się aktywacja, zakładam, że 16 maja nie będzie się wyłączać od razu po wpisaniu kodu. Teraz można dojrzeć, że po wpisaniu pokazuje się na krótko status "Sprawdzanie dostępnych aktualizacji...", i skoro ich nie znajduje to wyłącza program. W poniedziałek pewnie po prostu połączy się z serwerem, ściągniemy patcha i zagramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:08, lis_23 napisał:

Jeszcze raz; czy aby sprawdzić swojego kompa pod kątem wydajności w grze trzeba wpisywać
cd key?

A nie możesz sprawdzić? :) To chyba długo nie trwa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:09, Pryka napisał:

>
A nie możesz sprawdzić? :) To chyba długo nie trwa? :D


Mam nie swoją grę więc nie chcę wpisywać nie swojego cd keya
up - dzięki - czyli po instalce mam kliknąć na ikonkę ( skrót ) gry,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna strona powrócić ma jutro. Jak sądzę, wraz z finalnym trailerem? Ciekawość, czy od razu wrzucą też ostatnią postać i kto to będzie - Shilard czy też któraś z czarodziejek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. I, jak pisałem gdzieś wcześniej, wpisanie klucza w launcherze - przed pobraniem plików, które zostaną udostępnione 16 maja - nie ma nic wspólnego z aktywacją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja tam sobie sam pomalowałem i teraz w garaży schnie :) Dobra rada tylko żeby wpierw całą farbę starą zetrzeć. Cały problem z tymi głowami leży w miękkiej i tandetnej farbie nałożonej na figurkę. Ja teraz mam głowe w kolorze miedzianym i zobaczę jutro jak się będzie z głową Lenina i Kopenika komponować :) W tym roku dojdzie jeszcze Duke do kolekcji :)

P.S. Czyli jak mi wyskoczyło o instalacji PC(High) to będę mógł grać w full detalach ? Heh nie znam się na sprzęcie ale w takim razie super skoro mam 2,5 letnią kartę graficzną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 23:18, Blantman napisał:

? Heh nie znam się na sprzęcie ale w takim razie super skoro mam 2,5 letnią kartę graficzną
:D


Jaką konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:18, Blantman napisał:

heh ja tam sobie sam pomalowałem i teraz w garaży schnie :) Dobra rada tylko żeby wpierw
całą farbę starą zetrzeć. Cały problem z tymi głowami leży w miękkiej i tandetnej farbie
nałożonej na figurkę. Ja teraz mam głowe w kolorze miedzianym i zobaczę jutro jak się
będzie z głową Lenina i Kopenika komponować :) W tym roku dojdzie jeszcze Duke do kolekcji
:)

P.S. Czyli jak mi wyskoczyło o instalacji PC(High) to będę mógł grać w full detalach
? Heh nie znam się na sprzęcie ale w takim razie super skoro mam 2,5 letnią kartę graficzną
:D

Prawdopodobnie tak, ale nie zawierzaj temu życia :) to tylko automat, więc różnie może być tak naprawdę :)

ps. jaką masz kartę graficzną? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować