Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Pytanko: cy ktoś wie czym oczyścic monetę " Temerski oren" z EK z tej farby z figurki? Bo mam ją uwaloną a nie chciałbym jej uszkodzić albo doprowadzić do zardzewienia przez kontakt z wodą. Uprzedzam że nie znam się na tym.
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź

PS. jak już pytam to czy można teraz zainstalować grę a potem tylko aktywować czy nie da się doprowadzić instalki do końca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, kilku graczy na sasiednim forum poswieconym grom ma obawy, ze wpisanie klucza zaraz po instalacji gry, kiedy pojawia sie informacja o wyszukiwaniu aktualizacji i znika, zuzywa go przez co staje sie bezuzyteczny. Mozna spac spokojnie czy mozliwy jest taki problem ?

Oraz pytanie ktore glownie mnie trapi, i dotyczy serwisu gram.pl, zaplacilem za przesylke PRZY ODBIORZE (dzisiaj ok. godziny 12), kiedy probuje pobrac moje 2 kody DLC, w sciagnietym pliku jest napis "nie znaleziono kodow" (czy jakos tak), co z tym fantem zrobic, lub kiedy moge sie spodziewac jakiejs aktualizacji w moim zamowieniu ?


Co do tematu, kurier dzisiaj u mnie byl, z kolekcjonerki jestem mega zadowolony, pieniadze bardzo dobrze wydane, na szczescie nie mialem zadnego problemu ani z popiersiem geralta, ani z innymi komponentami. Cudenko cudenko i jeszcze raz cudenko, goraco polecam!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:23, Tieru napisał:

PS. jak już pytam to czy można teraz zainstalować grę a potem tylko aktywować czy nie
da się doprowadzić instalki do końca ?


Zainstalujesz grę, tylko nie pograsz przed 16 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:46, Solostran napisał:

Przede wszystkim dobrze by było, gdybyś zgłosił problem w dziale pomocy technicznej,
a nie w temacie ogólnym i podał tam dokładną specyfikację komputera (raport DxDiag).

Jeśli chodzi o sam komunikat, to najczęściej tego typu błędy pojawiają się w przypadku
niezainstalowania lub uszkodzenia instalacji pakietu .NET Framework/Microsoft Visual
C++. Instalator Visual C++ znajdziesz na DVD2. Instalację .NET Framework powinieneś móc
naprawić z poziomu Panelu Sterowania -> Programy i Funkcje.

Reinstalacja .NET Framework''a i Visual''a (wersji x86 z płyty i x64 z sieci) nie pomogła. Mam pytanie dotyczące tego DxDiag''a, żeby założyć wątek w pomocy technicznej, wyszedł mi z tego bardzo długi plik .txt, mam go przekleić cały czy tylko wybrane fragmanety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:23, Tieru napisał:

Pytanko: cy ktoś wie czym oczyścic monetę " Temerski oren" z EK z tej farby z figurki?
Bo mam ją uwaloną a nie chciałbym jej uszkodzić albo doprowadzić do zardzewienia przez
kontakt z wodą. Uprzedzam że nie znam się na tym.
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź

PS. jak już pytam to czy można teraz zainstalować grę a potem tylko aktywować czy nie
da się doprowadzić instalki do końca ?

Możesz zainstalować :)

Co do monety, to możesz przetrzeć zwilżoną ściereczką, ale nie zapomnij potem wytrzeć jej idealnie do sucha żeby nie skorodowała :) bo i ja nie wiem z czego ona jest.A najlepiej postaraj się usunąć to suchą chusteczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:25, speedyziom napisał:

Oraz pytanie ktore glownie mnie trapi, i dotyczy serwisu gram.pl, zaplacilem za przesylke
PRZY ODBIORZE (dzisiaj ok. godziny 12), kiedy probuje pobrac moje 2 kody DLC, w sciagnietym
pliku jest napis "nie znaleziono kodow" (czy jakos tak), co z tym fantem zrobic, lub
kiedy moge sie spodziewac jakiejs aktualizacji w moim zamowieniu ?


Jak zaksięgują pieniądze za grę to kody się pojawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:29, lis_23 napisał:

Czyli pogram na średnich czy wysokich?
nie pamiętam tych angielskich odpowiedników ...


Na średnich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:29, lis_23 napisał:

Czyli pogram na średnich czy wysokich?
nie pamiętam tych angielskich odpowiedników ...

Średnich :)

Podasz dokładną specyfikację komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 23:30, Pryka napisał:

Średnich :)

Podasz dokładną specyfikację komputera?


Ech,liczyłem na wysokie ;)

Asus M3A78-EH
AMD Phenom X3 8650 2.30 GHz
2 GB RAM DDR 2 800 MHz
ATI Radeon 4870 512

może będzie się dało coś pogrzebać w samej grze?
i najważniejsze,czy ów konfigurator wziął pod uwagę rozdzielczość? - 1920x1080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyz to Vademecum gracza co na fotkach widzę jest to przewodnik inaczej i jest dodawany do edycji podstawowej czyt. Standardowej. Zresztą co tam w ogóle za przewodnik jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:18, Blantman napisał:

heh ja tam sobie sam pomalowałem i teraz w garaży schnie :) Dobra rada tylko żeby wpierw
całą farbę starą zetrzeć. Cały problem z tymi głowami leży w miękkiej i tandetnej farbie
nałożonej na figurkę.



Z tego co widać na zdjęciach to farba jest taka trochę szarawa w porównaniu do materiału z jakiego jest zrobiona głowa. Czy jak już udało Ci się zetrzeć tą farbę w całości to ta głowa wyglądała w miarę dobrze?? Bo rozumiem, że za malowanie wziąłeś się z powodu zdolności artystycznych (znaczy się malarskich) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:34, lis_23 napisał:

może będzie się dało coś pogrzebać w samej grze?
i najważniejsze,czy ów konfigurator wziął pod uwagę rozdzielczość? - 1920x1080


Nie wiadomo na jakiej zasadzie to działa, a co do gry to oczywiście możesz sobie przestawiać ustawienia graficzne do woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:27, Isildur napisał:

Jak zaksięgują pieniądze za grę to kody się pojawią ;)


Ok, dzieki bardzo za szybka odpowiedz. Pozostaje wiec jeszcze czekac na odpowiedz do pytania pierwszego, liczylem ze Solostran cos skrobnie :)

Dnia 12.05.2011 o 23:27, Isildur napisał:

może będzie się dało coś pogrzebać w samej grze?
i najważniejsze,czy ów konfigurator wziął pod uwagę rozdzielczość? - 1920x1080


Medium przy takiej karcie graficznej to i tak spore osiagniecie, ktore zawdzieczasz chyba prockowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:35, speedyziom napisał:

ciach


Czy ja wiem czy takie osiągnięcie, na 9600GT pokazuje, że się uruchomi na HIGH :D W co mi się wierzyć nie chce ale cóż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tester w launcherze ma opcję "nie zagrasz", czy po prostu najniższa to "PC_low"? Bo zastanawiam się, czy na laptopie mi pójdzie na low, czy wcale i będę mógł grać tylko w weekendy na stacjonarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować