Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ja tam się nie martwię głową Geralta. Jak będę oddawał samochód do lakiernika to przy okazji dam też głowę do lakierowania na snieżno-biało. Albo jakiś metalik lub perłowy walnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:53, Kraju napisał:

Sprawa wygląda tak że, swoją kopię płyty możesz mieć ale nie wolno Ci jej udostępniać.
A więc nie możesz gry ściągnąć z torrentów, ponieważ tak nawet jak nie chcesz to i tak
komuś udostępniasz grę a to już jest piractwo. Jedyna droga to ściągniecie z warrezów,
chociaż to też nie jest do końca legalne nawet dla swojej własnej korzyści.


To jest prawdą tylko dla filmów i muzyki, programy komputerowe obowiązują inne regulacje. W ich przypadku nawet ściąganie jest nielegalne. Ale już ściąganie obrazu płyty, którą ma się u siebie w domu... Ciekawe zagadnienie prawne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:19, Lfdracon napisał:

Pytanie do tych, co już złożyli drauga. Gdzie wpasować część nr 42 i głowę czarnego ptaka(mniemam,
że kruka)?

Część nr 42 wsuwasz w szparę na dużej tarczy, którą zasłania mała tarcza z przodu Drauga. Jak ją zdejmiesz z tej większej, to zobaczysz :)
A kruka nie wiadomo gdzie. Ja go włożyłem na tego kija koło głowy.
Z ciekawości, co zrobiłeś z takimi walcami, numery bodaj 27 i 28. Nałożyłeś na stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem na Q&A developerów na Facebooku sprzed godziny. Wygląda na to, że w TW2 pojawić się może pewien elokwentny osobnik, świetnie znany z pierwszej części...

Dnia 13.05.2011 o 00:23, Khasim napisał:


Khasim, sorka, ale w poprzednim poście do Ciebie coś wysłało mi się nie tak i wyszedł z tego krztynę bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:27, DiegoPOL napisał:

Właściwie to mi się Triss za bardzo nie podoba, a widziałem znacznie lepiej animowane
kobiety (jeśli mamy porównywać - np. Alyx z Half-Life''a 2). Ale masz u mnie plusa, jeśli
w twoim awatarze jest Bill Murray w roli Steve''a Zissou!

Ja jednak wolę bardziej Triss niż Alyx :)
Haha! Aktualnie jest Murray prywatnie, Zissou był wcześniej.

Ach, nie mogę się już wtorku doczekać, zajęcia mi odwołano, będę grał całą noc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:23, Khasim napisał:

Część nr 42 wsuwasz w szparę na dużej tarczy, którą zasłania mała tarcza z przodu Drauga.
Jak ją zdejmiesz z tej większej, to zobaczysz :)
A kruka nie wiadomo gdzie. Ja go włożyłem na tego kija koło głowy.
Z ciekawości, co zrobiłeś z takimi walcami, numery bodaj 27 i 28. Nałożyłeś na stopy?


o właśne, ja nałożyłam na stopy, ale strasznie się teraz chybocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ja zainstalowałem. Raz dwa, żadnych problemów.
To całe narzędzie to "testu wydajności" (ciekawa nazwa jak na programik który sprawdza tylko ilość jaj i pamięci) to jakieś oszustwo - pokazuje mi absolutnie minimalne ustawienia, co chyba wydukał na podstawie procesora, który nie jest wysoko ponad minimum, choć cała reszta łapie się na zalecane. Przekonamy się w Poniedziałek.

Aha - no tak - szybki rzut oka na instrukcję i na kilometr widać mocno konsolowy, idealnie przygotowany pod pada system walki - lekki atak, ciężki atak, unik, blok - slasher jak nic - ta gra aż prosi się o to by wydać ją na konsole. Mam nadzieję, że z tą odsłoną Wiedźmina doczekam tej chwili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:23, Khasim napisał:

Część nr 42 wsuwasz w szparę na dużej tarczy, którą zasłania mała tarcza z przodu Drauga.

Dzięki :) założyłem małą tarczę i później oglądałem całość ze wszystkich stron, nie mogąc znaleźć numerka 42 :D

Dnia 13.05.2011 o 00:23, Khasim napisał:

A kruka nie wiadomo gdzie. Ja go włożyłem na tego kija koło głowy.

Chyba faktycznie to najlepsze wyjście.

Dnia 13.05.2011 o 00:23, Khasim napisał:

Z ciekawości, co zrobiłeś z takimi walcami, numery bodaj 27 i 28. Nałożyłeś na stopy?

Nie tyle stopy, co nogi. I chyba tam jest ich miejsce.

Jeszcze pytanie o zgnilca. Wcięcia z numerami 18 i 19 zostały u mnie wolne. Ale tak chyba ma być, prawda? U Geralta są tam wsunięte naramienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edeycjia kolekcjonerska naprawde wypasiona , jedyne ele mam do głowy białowłosego , dostałem ja w stanie lekiego uszkodzenia tzn. jest lekko wykruszona, przy nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:59, Xardas87 napisał:

Edeycjia kolekcjonerska naprawde wypasiona , jedyne ele mam do głowy białowłosego ,
dostałem ja w stanie lekiego uszkodzenia tzn. jest lekko wykruszona, przy nosie


Zrob zdjecia i wyslij do DOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też średnio choć tragedii nie ma, pudełko jest po przecierane i głowa ma dwa malutkie odpryski pokrycia na koniuszku włosów i nad gwynbleidd. Jak się patrzy na głowę na półce to nie widać ale jak już się przyjrzę to jest ;/
Jestem w takich sprawach dość drażliwy ;pp za młodu krzywo wklejony wkład w okładkę od podręcznika do DnD spędzał mi sen z powiek ;p

PS: Kiepskie dvd boxy, zaginają instrukcję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Jedak CDP RED poległ. Pewna grupa piracka wypuściła patcha umożliwiającego grę.
Może zadziała też z waszą kolekcjonerką?

Bajdełej, tylko naiwni wierzyli w "50 megabajtową bzdurę". Pewnie od początku chodziło o update securoma, albo coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Zamiast sobie cos obejrzec w TV albo pograc w RE 5 z CDA siedzie i ogladam unbox... filmiki z rozpakowywania EK Wiedzmina 2 czekajac jednoczesnie niecierpliwie na swoj egzemplarz, ktory jest w drodze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 02:03, mrRoland napisał:

Hm. Jedak CDP RED poległ. Pewna grupa piracka wypuściła patcha umożliwiającego grę.
Może zadziała też z waszą kolekcjonerką?

Bajdełej, tylko naiwni wierzyli w "50 megabajtową bzdurę". Pewnie od początku chodziło
o update securoma, albo coś w ten deseń.

link albo nie kłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 02:33, mrRoland napisał:

> link albo nie kłam
>
Googlaj, albo idź spać.

nie masz linka więc nie potwierdzone proste - bo jedynie o key generatory a to do odpalenia gry nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 03:17, Numenpl napisał:

nie masz linka więc nie potwierdzone proste - bo jedynie o key generatory a to do odpalenia
gry nie wystarczy


Jakoś nie było ciężko znaleźć patrząc, jakie grupy się tym zajmowały i które stawiały sobie za cel cracka przed premierą ;) Dzisiaj o 1:32 PM (nie wiem, jakiej strefy czasowej) opublikowali ;)

A mi, jak również innym graczom z EK, pozostaje czekać na doręczenie paczek i do 16 maja ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować