Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

No i nie poznasz z niego fabuły :)

W ramach ciekawostki podaję, co wykrył u mnie tester wydajności Wiedźmina 2.
Mój lapek to Acer 5820TG o parametrach:
Procesor i3-380M, 2.53 GHz
4 GB RAM
Grafika Radeon HD6550M
Windows 7 64-bitowy

Przyznaję, że myślałem, że pójdzie na low tylko, a tu proszę - średnie :)

Co do problemów z EK - ja ich nie uświadczyłem.
Głowa w stanie idealnym, zero problemów z instalacją, wszystko, co w EK miało być się w niej znalazło.

20110513111508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:11, Radovan napisał:

A Twoja EK to pierwszy 1000? I jakie miasto, jeśli można wiedzieć?

Tak, pierwszy tysiąc. Dąbrowa Górnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga zaktualizowałem przypiętego posta, podałem link, do porad technicznych, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemów z grą, jeśli ktoś ma problemy to proszę wejść pod podany w przypiętym poście link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:17, Harrolfo napisał:

Przyznaję, że myślałem, że pójdzie na low tylko, a tu proszę - średnie :)


O, no to miło, bo mam troszkę lepszego od Ciebie acer''a (procesor i5-480M i grafika GeForce GT 540M), więc myślę że pogram całkiem zgrabnie. No to pozostaje mi wyczekiwać maila ze sferisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile w sumie różnych figurek wypuścili? Bez drauga, bo on jest chyba tylko w EK. Do każdej zwykłej edycji dołączony jest Geralt i jedna losowa figurka? Ile jest tych losowych? Na razie znam dwie - zgnilca i nekkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Performance Tester jest moim zdaniem do kitu. Na kompie, na którym Wiedźmin 1 śmigał na maksymalnych bez problemu mówił mi, że w W2 grafika będzie Low, a na lapku, gdzie Wiesiek 1 działa ledwo na średnich detalach, tester mówi mi, że W 2 będzie działał na Medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:34, Lfdracon napisał:

Ile w sumie różnych figurek wypuścili? Bez drauga, bo on jest chyba tylko w EK. Do każdej
zwykłej edycji dołączony jest Geralt i jedna losowa figurka? Ile jest tych losowych?
Na razie znam dwie - zgnilca i nekkera.


Ja widziałem,że inni forumowicze miali Jaskra i Triss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:34, Lfdracon napisał:

Ile w sumie różnych figurek wypuścili? Bez drauga, bo on jest chyba tylko w EK. Do każdej
zwykłej edycji dołączony jest Geralt i jedna losowa figurka? Ile jest tych losowych?
Na razie znam dwie - zgnilca i nekkera.


Na str. 136 wrzuciłem zdjęcie z figurką Triss. Ktoś pisał, że trafił mu się Jaskier. Więcej nie wiem :)

@Up Uprzedziłeś mnie :D No to czekamy na wieści o Zoltanie, ciekawe czy ktoś ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie znane figurki to:
- Draug
- Geralt
- Triss
- Jaskier
- Zgnilec
- Nekker

Osobiście dostałem Geralta i Nekkera. Strasznie śmiesznie kłapią paszczami jeden z drugim :D
Najbardziej podoba mi się Draug. Chylę czoła przed tym, który wymyślił tę figurkę. Mało nie dostałem białej gorączki składając ją, ale za drugim razem już mi jakoś wyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:35, Piotrbov napisał:

Ten Performance Tester jest moim zdaniem do kitu. Na kompie, na którym Wiedźmin 1 śmigał
na maksymalnych bez problemu mówił mi, że w W2 grafika będzie Low, a na lapku, gdzie
Wiesiek 1 działa ledwo na średnich detalach, tester mówi mi, że W 2 będzie działał na
Medium.


Tak to jest z tymi testerami - nie ma co się przejmować nimi za mocno. Dużo zależy od rozdzielczości w jakiej będziesz grał. Mi komp spełnia niby minimalne wymagania i wyskakuje low, ale coś mam przeczucie, że w rozdziałce niskiej jak na obecne standardy 1440x900 powinien chodzić na medium (no zobaczymy jak jest silnik z optymalizowany).

Podobnie Crysis 2 ledwo minimalne mi wyciąga na testerze, a chodził na bardzo wysokich no problems at all (do wyboru były wysokie, bardzo wysokie i insane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi konfigurator pokazał low, a w Crysisa 2 gram na najwyższych ustawieniach ze zmniejszonym AA w tym programie do zaawansowanej konfiguracji (rozdzielczość 1680x1050). Na high spokojnie mi Wiesiek pójdzie. Ten automatyczny konfigurator można sobie o kant rzyci rozbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie się tymi wymaganiami - podobno rosyjscy dziennikarze odpalili niezoptymalizowaną wersję preview w full HD na i5 750, 4GB RAM-u i GTX 460, więc nie może być źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem smsa z wiadomością że jest mój Wiedźmin do odbioru. Czas ruszyć na szlak po EK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:56, damian111 napisał:

A ja muszę nadal czekać, a już chce swoje EK.

To jest nas dwóch:) Też nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z innej beczki czy ktoś złożył już może figurkę drauga bo ja utknołem przy elemencie 25, 26 23 24 . Wydaje mi się że to są chyba jego ręce ale nie moge ich złożyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:04, xkarionx napisał:

Oczekując na moja edycje premium postanowilem poczytac kolejną czesc sagi tez wam to
polecam.

Spokojnie napewno dowas kurier przyjedzie to wyglada tak ze jedze tam gdze ma nas na liscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować