Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Sorry bardzo, czy to jest JAKIŚ NIESMACZNY ŻART?? Co to znaczy "nie można aktywowac przed 17 maja"? Wszystko ładnie pięknie, zainstalowane, pojawia się okienko wpisania kodu... i nic. Nawet "obiecany" plik-łatka 50mb do ściągnięcia się nie pobiera. Wchodzę do katalogu gry, klikam ręcznie na "activate"... **nie można aktywowac przed 17 maja**... Are you f** kidding me?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie było już kilkanaście pudełek EK do odbioru, ja swoją odebrałem i zmieściłem się w pierwszych 500 sztukach. A myślałem, że będę miał z powyżej 1000 :0
A Ci, którzy mają EK będą mogli zagrać od poniedziałku godziny 0:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:09, Warsovia napisał:

Sorry bardzo, czy to jest JAKIŚ NIESMACZNY ŻART?? Co to znaczy "nie można aktywowac przed
17 maja"?


A poczytać FAQ to nie łaska,wałkowane tysiące razy to zabezpieczenie drm pozwalające uruchomić grę 16 o godzinie 0:01 posiadaczom EK reszta uruchomi grę 17, ludzie czytajcie FAQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszędzie było to mówione. Grę można zainstalować jednak przed 17 maja jej nie odpalimy. Jeśli masz edycję kolekcjonerską to będziesz mógł odpalić grę 16 maja. Nie ma się co dziwić oficjalna premiera jest dopiero we wtorek. W sumie i tak fajnie, że posiadacze edycji kolekcjonerskiej mogą odpalić grę dzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:25, Siupson napisał:

Czy ktoś może otrzymał już odpowiedź od DOK''u w sprawie uszkodzonego popiersia Geralta

Oni na razie tylko zbierają doniesienia, potem przekażą CDP i dopiero ruszy się coś dalej :)

ps. Ja już swoją paczuszkę odebrałem!! :) Dodam, że była piekielna ulewa, ale to nieodstraszyło gramowiczów xD wychodzili ze swoimi kolekcjonerkami z salonu xD

Z ciekawości zapytałem pracowników Sferisu czy dużo tego dostali dzisiaj xD podnieśli brwi do góry, wypuścili powietrze i stwierdzili że bardzo dużo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doszedł sms, po pracy do punktu a potem w trasę, niestety nawet nie będę miał czasu otworzyć aż do poniedziałku :(. Ciekawe jaka sieczka bedzie w środku... pal licho łeb, ale jak coś się stało samemu kartonowi i artbookowi to będę niepocieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja dostałem swoją EK w wersji Geralt+Triss (papercraft). Niestety głowa poobcierana w miejscach gdzie była wciśnięta do tej czarnej wytłoczki, a wystarczyło włożyć głowę ofoliowaną. Dodam, że była dodatkowo zasyfiona czarnym pyłkiem. To samo było z EK W1, już lepsza byłaby jakaś gąbka, czy jakiś inny miękki materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas zacząć rozdawać nagrody za nieczytanie przypiętego posta, nie po to on jest by zadawać milion razy te same pytania, na które odpowiedź znajduje się w ów poście...

Apeluję zanim zadasz pytanie proszę przeczytaj przypiętego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=1021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem swoją EK... jednak trochę się zawiodłem. Wewnętrzna część pudełka to jakaś kpina. W miejscu gdzie leżało popiersie Geralta miałem je wgniecione, pod spodem absolutnie nic nie było, nawet styropianu -_- Popiersie ma lekkie odpryski, w ogóle elementy w środku (tj karty, oren, kości i inne takie latały swobodnie). Zgłosiłem oczywiście już to do DOKu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:27, Pryka napisał:

> Czy ktoś może otrzymał już odpowiedź od DOK''u w sprawie uszkodzonego popiersia
Geralta
Oni na razie tylko zbierają doniesienia, potem przekażą CDP i dopiero ruszy się coś dalej
:)


Z ciekawości pytam bo nie wiem czy na ewentualną wymianę (jeśli takowa w ogóle by była) bym się załapał. Moje popiersie Geralta nie jest ukruszona nigdzie ale ma on 2 białe plamy pod oczami co wygląda trochę komicznie. Podejrzewam, że po prostu w tych miejscach trochę starł się lakier bądź to coś co było nakładane na farbę. Muszę skombinować aparat i zrobić zdjęcie dopiero wtedy zgłoszę. Dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Patch do Wieśka wnosił nowe animki, stroje itd. a tutaj przecież jest tego bardzo, ale to bardzo dużo. Tutaj zapewne update''y będą przez launchera i wątpię w ER. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:44, MrKoxiu napisał:

Wątpię. Patch do Wieśka wnosił nowe animki, stroje itd.


ekheeeemmm... nowe animki,stroje ? ? ?
Nowe to wnosił co najwyżej tekstury dla NPC co by nie biegały tylko same klony dookoła.
I jakąś względną próbę optymalizacji [która i tak jest niewiele warta bo dla przykładu mój pc w czasach 1szego wieska w sumie hi endowy z GTXem 260 i E8400 na OC 4.0 i potrafiło w płonącej do 18 klatek miejscami spaść] oraz oczywiste bug-fixy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:48, Pietro87 napisał:

Nowe to wnosił co najwyżej tekstury dla NPC co by nie biegały tylko same klony dookoła.


Doprawdy? Podaję tekst z mojego pudełka ER

Najnowsze Poprawki:
-Czasy ładowania poziomów krótsze nawet o 80 %
-Poprawiona Stabilność gry
-Poprawiona mimika twarzy postaci
-Poprwiony mechanizm walki
-Poprawione efekty pogodowe
-Poprawiona SI przeciwników w grze w kości
-Przyspieszone ładowanie mapy oraz ekwipunku

Nowa zawartość w grze:
-Ponad 250 nowych animacji w scenach dialogowych
-Nowy system różnicowania NPC''ów
-Nowa torba na składniki alchemiczne
-Dwie nowe przygody
-Narzędzie do tworzenia własnych przygód

Wątpie czy tutaj są tylko nowe stroje dla NPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończyłem grę jeszcze na patchu no3 i potem na ER i jakoś tych różnic za bardzo nie widziałem, nie ja jeden z resztą =) [nie żebym ganił sama idee ER, bo i tak poprawiła gro problemów ze stabilnością i działaniem gry]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto zamówił EK za pobraniem był w stanie ściągnąć ze strony sklepu kody DLC? Zaczynam sobie pluć w brodę, że nie wpłaciłem trochę gotówki na konto i nie zapłaciłem przelewem, jeśli kody mam dostać dopiero w poniedziałek wieczorek albo później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super... Do mnie jeszcze nie wysłali esa (Sferis w Arkadii, może ktoś już był w nim?) i zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem nie pojechać i odebrać już bez niego... Poczekam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować